Direkt zum Inhalt
Logo von Van Herk Makelaars Capelle aan den IJssel

Slotplein 40

2902HR Capelle aan den IJssel • Zuid-Holland

Verkauft

€ 320.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.250

2 % Übertragungssteuer (€ 6.400) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 328.250

Kaufpreis /m²: € 3.678

Fotoalbum

Beschreibung

*** NU IN VERKOOP *** EEN GOED ONDERHOUDEN 4 KAMER APPARTEMENT OP DE 2E ETAGE BOVEN WINKELCENTRUM SLOTPLEIN. HET APPARTEMENT TELT 87M² AAN WOONOPPERVLAKTE, VERDEELD OVER EEN WOONKAMER, 3 SLAAPKAMERS, DICHTE KEUKEN, BADKAMER, TOILET EN HAL. DE BUITENRUIMTE BESTAAT UIT 2 BALKONS: 1 KLEINE AAN ACHTERZIJDE EN 1 GROTERE AAN DE VOORZIJDE. LOCATIE: Wonen aan het Slotplein in de wijk Middelwatering heeft veel voordelen. Je hebt hier vrijwel alle dagelijkse benodigdheden om de hoek. Niet alleen winkels, maar ook een gezondheidscentrum, sport accommodaties, scholen, dag opvang en O.V. (bus & metro). Een breder winkelaanbod is even verderop te vinden op de recent gerenoveerde, overdekte Koperwiek. Ook de uitvalswegen naar Utrecht, Rotterdam en Den Haag zijn binnen enkele minuten bereikbaar. Kortom een rustige woonomgeving met vrijwel alles binnen handbereik. HET APPARTEMENT: Via het trappenhuis treffen we op de 2e etage de entree van Slotplein 40. Binnen komen we in een lichte hal, waar vandaan toegang tot verschillende ruimtes. Allereerst is daar de keuken (6m²): Een dichte keuken met daarin een recht keukenblok, voorzien van diverse inbouw apparatuur (fornuis, afzuigkap, koel- vries combinatie, vaatwasser en oven). Vanuit de keuken is er een deur naar het kleine balkon aan de achterzijde (3.4m²). Naast de keuken bevindt zich het half betegelde toilet met wand closet. Vervolgens is daar de woonkamer (29m²); een heerlijke lichte ruimte met een kamerbrede raampartij en deur naar het voorgelegen balkon (5m² / zuid west). Dit balkon is voorzien van een elektrisch zonnescherm. In 2021 is de woonkamer voorzien van airconditioning. Vanuit de woonkamer is ook de hoofdslaapkamer bereikbaar. Deze stijlvol ingerichte kamer meet ca. 20m² en is voorzien van een vaste schuifwandenkast. Ook vinden we hier een kast met daarin ruimte voor de wasapparatuur en een kast voor de C.V. ketel. Daarnaast is er ook vanuit deze kamer toegang tot de badkamer. Deze badkamer meet ca. 3m² en is voorzien van een wastafelmeubel en een douche cabine (vernieuwd in 2022). Als we weer terug lopen naar de hal, komen we nog 2 slaapkamers tegen. Beide kamers zijn nagenoeg even groot (ca.8.5m²) en zijn thans in gebruik als werkruimtes. Evenals de hoofd slaapkamer, zijn ook deze 2 kamers voorzien van een kamer brede raampartij. Als laatste hebben we in de kelder nog een eigen berging box, voorzien van elektra. SPECIFICATIES: -Bouwjaar: 1962 -Gelegen op eigen grond -Woonoppervlakte: 87m² -Gebouw gebonden buitenruimtes / totaal: 9m² -Externe bergruimte / box: 4m² -Inhoud: 270m³ -Isolatie: vloer isolatie / deels dubbel HR glas -Verwarming / warm water: C.V. ketel "Intergas" d.d. 2012 -Airconditioning d.d. 2021 -Domotica d.d.2021 -Elektrische zonwering boven balkon aan voorzijde (zuid west) -Vloeren: laminaat -Actieve V.v.E. met maandelijkse bijdrage van €157,00 -Oplevering in overleg KORTOM: EEN INSTAPKLAAR APPARTEMENT! INTERESSE? MAAK DAN SNEL EEN AFSPRAAK! Ons advies is om bij het kopen van je nieuwe huis je eigen NVM-makelaar mee te nemen. TOELICHTINGSCLAUSULE NEN2580 De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. KOOPOVEREENKOMST PAS RECHTSGELDIG NA ONDERTEKENING Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst' “Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.” Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 320.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.250

2 % Übertragungssteuer (€ 6.400) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 328.250

2,78%

Jährlich

%

€ 16.000

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 320.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, portiekflat (appartement)

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
2e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
87 m²
Inhalt
270 m³
Gebäude mit Außenbereich
9 m²
Externe Berghalle
4 m²

Bau und Energie

Baujahr
1962
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas Kompakt HRE (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Energieausweis
D

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In centrum en in woonwijk
Bergung
Box
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
30-10-2025
Verkaufsdatum
25-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning en domotica

Karten

Postkarten

Postkarten für 2902

Google Karten

Capelle aan den IJssel auf der Karte

Betrachten Sie den Standort und entdecken Sie die Makler in dieser Region

Wohn- und Viertelzahlen in Capelle aan den IJssel

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Capelle aan den IJssel. In 2026 waren da 69.644 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 362.000.

Einwohner

69.644

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 362.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 34.500

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.948

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Capelle aan den IJssel
Jahr Einwohner
2022 67.188
2023 67.552
2024 67.925
2025 68.624
2026 69.644

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Capelle aan den IJssel
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 246.000
2022 EUR 270.000
2023 EUR 310.000
2024 EUR 350.000
2025 EUR 362.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 15.275 0-15: 10.663 15-25: 7.824 25-45: 17.445 45-65: 17.417

Ausbildungsstufe

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

6.178

Nederland

39.311

Buiten Europa

23.135

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 3.340
Appartementen 18.797
Tussenwoningen 9.667
Vrijstaande woningen 630
Twee-onder-één-kap woningen 725

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 2
1700 tot 1900 58
1900 tot 1925 43
1925 tot 1950 830
1950 tot 1970 2.655
1970 tot 1980 3.988
1980 tot 1990 4.577
1990 tot 2000 2.862
2000 tot 2010 1.182
2010 tot 2020 381
2020 en later 368

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

9.606

Bezeichnung A

9.392

Bezeichnung B

6.657

Bezeichnung D

2.542

Bezeichnung E

2.008

Bezeichnung F

785

Bezeichnung G

741

Bezeichnung A+

739

Bezeichnung A+++

654

Bezeichnung A++

309

Bezeichnung A++++

256

Bezeichnung A+++++

5

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Capelle aan den IJssel
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 730 2.700
2021 800 2.750
2022 620 2.590
2023 550 2.400
2024 540 2.400

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 720 • Strom: 2.900

Huurwoning

Gas: 480 • Strom: 2.030

Koopwoning

Gas: 610 • Strom: 2.710

Appartement

Gas: 460 • Strom: 1.980

Tussenwoning

Gas: 570 • Strom: 2.770

Vrijstaande woning

Gas: 1.430 • Strom: 4.560

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.000 • Strom: 3.580

Betriebsaktivität in Capelle aan den IJssel (2025)

Handel en HORECA 1.445
Nijverheid en energie 1.150
Zakelijke dienstverlening 2.475
Overheid, onderwijs en zorg 1.830
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 920
Financiele diensten en onroerendgoed 420
Cultuur, recreatie en overige diensten 845

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.115

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Capelle aan den IJssel
Periode Verbrechen
jan 2025 250
jan 2026 289
jul 2025 271
jun 2025 249
mei 2025 232
mrt 2025 245
nov 2024 223
nov 2025 219
okt 2024 230
okt 2025 246
sep 2024 207
sep 2025 225

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Capelle aan den IJssel.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Capelle aan den IJssel

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Capelle aan den IJssel?

Capelle aan den IJssel telt in 2026 ongeveer 69.644 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Capelle aan den IJssel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Capelle aan den IJssel is in 2025 circa € 362.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Capelle aan den IJssel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Capelle aan den IJssel ligt rond € 34.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Capelle aan den IJssel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.948 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Capelle aan den IJssel?

In Capelle aan den IJssel komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 18.797 woningen.

Meer Häuser in Capelle aan den IJssel

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.