Direkt zum Inhalt
Logo von Veenstra Makelaars & Taxateurs

Coehoorn van Scheltingaweg 3 G

8442EZ Heerenveen • Fryslân

Verkauft

€ 839.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 18.630

2 % Übertragungssteuer (€ 16.780) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 857.630

Kaufpreis /m²: € 5.826

Fotoalbum

Beschreibung

Luxe wonen op hoogte met panoramisch uitzicht in hartje Heerenveen Op de vierde verdieping van Résidence Tellepark in Heerenveen wacht een zeldzame kans: een royaal en modern appartement van circa 145 m² met een schitterend vrij uitzicht, hoogwaardige afwerking en een bijzonder comfortabele woonindeling. Hier woont u gelijkvloers, in rust en privacy, met alle gemakken binnen handbereik. Dit exclusieve appartement maakt deel uit van het luxe appartementencomplex Sinnegreide, gebouwd in 2019. De woning is volledig voorzien van kunststof kozijnen, elektrisch bedienbare screens in de vertrekken en op het balkon en vloerverwarming met individuele regeling per vertrek. Dankzij de twee eigen parkeerplaatsen in de overdekte parkeergarage en een afsluitbare berging met elektra op de begane grond is het woongenot compleet. Indeling Via de centrale entree bereikt u het appartement. De ruime hal is voorzien van een videodeurbel/intercom, garderobenis en een modern hangend toilet met fontein. De aangrenzende bijkeuken is opvallend compleet: met witgoedaansluitingen, de verdeler van de vloerverwarming, een Intergas HRE cv-ketel (2018), waterontharder, zonnepanelenomvormer, mechanische ventilatie én een op maat gemaakte, plafondhoge kast van Allure. Een elegante glazen taatsdeur geeft toegang tot de woonruimte en creëert direct een open en luxe sfeer. De royale woonkamer is heerlijk licht dankzij grote raampartijen en is voorzien van stroompunten in de vloer voor sfeerverlichting. De open keuken vormt het hart van de leefruimte en is uitgerust met een modern kookeiland met bar en hoogwaardige inbouwapparatuur van Bosch: inductiekookplaat met afzuiging, vaatwasser, Quooker, koelkast, vriezer en combimagnetron. Via een schuifpui bereikt u het inpandige terras, dat volledig is omgeven door glazen panelen. Dit zorgt voor een panoramisch zicht over het groen van Tellepark, met optimale beschutting tegen wind en regen. In de zomer kunnen de panelen open voor een aangename bries, terwijl u er met de panelen gesloten al in het vroege voorjaar of juist tot laat in het najaar comfortabel kunt zitten. Een unieke buitenruimte met privacy, uitzicht en optimaal gebruiksgemak. Het appartement beschikt over drie comfortabele slaapkamers. De royale master bedroom is voorzien van twee plafondhoge kastenwanden van Allure, waarvan één is ingericht als walk-in closet. De luxe badkamer ensuite is uitgevoerd met een inloopdouche inclusief Sunshower, vrijstaand ligbad, toilet en stijlvol wastafelmeubel. De tweede slaapkamer biedt uitzicht op het Abe Lenstra Stadion. De derde kamer is in gebruik als werkkamer en beschikt over een vaste boekenkast op maat (eveneens Allure) en een nooduitgang naar de brandgang. Alle vertrekken hebben individueel regelbare vloerverwarming en zijn met zorg afgewerkt. Een duidelijke plus voor wie zoekt naar comfort, rust en kwaliteit. Rondom het gebouw is het terrein zorgvuldig en stijlvol ingericht met veel aandacht voor groen en ruimte. De parkachtige aanleg met volwassen beplanting, wandelpaden en open zichtlijnen sluit naadloos aan bij het luxe karakter van het complex en zorgt voor een rustige, prettige woonomgeving. Door de ruime opzet ervaart u hier volop privacy, terwijl het geheel tegelijkertijd een verzorgde en representatieve uitstraling heeft. Een ideale combinatie van wonen in het groen en de nabijheid van het centrum van Heerenveen, wat het wonen in Sinnegreide extra aantrekkelijk maakt. Bijzonderheden •Luxe appartement (ca. 145 m²) met hoogwaardige afwerking en vloerverwarming per vertrek •Inpandig terras met glazen panelen en panoramisch uitzicht •Twee eigen parkeerplaatsen in de overdekte parkeergarage •VvE met maandbijdrage van € 296,20 (per 2026). Dit bedrag is inclusief het collectief contract dat afgesloten is met Energie Service Friesland voor het onderhoud cv-ketel en mechanische ventilatie. Interesse? Bent u op zoek naar een royaal en modern appartement met luxe afwerking, vrij uitzicht en volop comfort? Deze instapklare woning biedt alles voor aangenaam en zorgeloos wonen. Wij nodigen u van harte uit voor een bezichtiging van dit exclusieve appartement in Sinnegreide. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 839.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 18.630

2 % Übertragungssteuer (€ 16.780) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 857.630

3,04%

Jährlich

%

€ 41.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 839.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, portiekflat (appartement)

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
4e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
144 m²
Inhalt
477 m³
Gebäude mit Außenbereich
22 m²
Externe Berghalle
18 m²

Bau und Energie

Baujahr
2019
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan park, in centrum en vrij uitzicht
Bergung
Inpandig
Parken
Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Garagenart
Parkeerplaats

Planung

Seit dem Angebot
05-01-2026
Verkaufsdatum
25-03-2026

Badezimmer Ausstattung

Ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 8442

Google Karten

Karte von Heerenveen

Erkunden Sie Heerenveen und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Heerenveen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Heerenveen. In 2025 waren da 31.305 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 304.000.

Einwohner

31.305

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 304.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.000

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.450

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Heerenveen
Jahr Einwohner
2021 29.795
2022 30.220
2023 30.680
2024 31.070
2025 31.305

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Heerenveen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 221.000
2022 EUR 244.000
2023 EUR 287.000
2024 EUR 297.000
2025 EUR 304.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 7.230 0-15: 4.660 15-25: 3.605 25-45: 7.660 45-65: 8.145

Ausbildungsstufe

Hoger

7.110

Praktisch

5.760

Middelbaar

9.910

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

1.940

Nederland

24.930

Buiten Europa

4.430

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 2.159
Appartementen 5.421
Tussenwoningen 4.086
Vrijstaande woningen 2.526
Twee-onder-één-kap woningen 1.927

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 2
1700 tot 1900 265
1900 tot 1925 446
1925 tot 1950 935
1950 tot 1970 2.760
1970 tot 1980 2.368
1980 tot 1990 1.453
1990 tot 2000 1.449
2000 tot 2010 1.773
2010 tot 2020 1.263
2020 en later 708

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

5.659

Bezeichnung C

3.786

Bezeichnung B

2.964

Bezeichnung D

1.085

Bezeichnung G

921

Bezeichnung E

868

Bezeichnung F

434

Bezeichnung A+++

420

Bezeichnung A+

404

Bezeichnung A++

206

Bezeichnung A++++

89

Bezeichnung A+++++

21

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Heerenveen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.130 2.430
2021 1.250 2.480
2022 980 2.340
2023 820 2.240
2024 790 2.330

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 890 • Strom: 2.320

Huurwoning

Gas: 670 • Strom: 1.740

Koopwoning

Gas: 950 • Strom: 2.720

Appartement

Gas: 600 • Strom: 1.560

Tussenwoning

Gas: 780 • Strom: 2.200

Vrijstaande woning

Gas: 1.190 • Strom: 3.540

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 960 • Strom: 2.580

Betriebsaktivität in Heerenveen (2025)

Handel en HORECA 780
Nijverheid en energie 500
Zakelijke dienstverlening 1.150
Overheid, onderwijs en zorg 805
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 325
Financiele diensten en onroerendgoed 215
Cultuur, recreatie en overige diensten 445

Gesamtanzahl der Firmensitze: 4.245

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Heerenveen
Periode Verbrechen
jan 2025 124
jan 2026 88
jul 2025 104
jun 2025 113
mei 2025 107
mrt 2025 157
nov 2024 122
nov 2025 133
okt 2024 116
okt 2025 142
sep 2024 70
sep 2025 112

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Heerenveen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Heerenveen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Heerenveen?

Heerenveen telt in 2025 ongeveer 31.305 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen is in 2025 circa € 304.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen ligt rond € 32.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerenveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.450 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerenveen?

In Heerenveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.421 woningen.

Meer Häuser in Heerenveen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.