Jump to content
Logo of Veenstra Makelaars & Taxateurs

Coehoorn van Scheltingaweg 3 G

8442EZ Heerenveen • Fryslân

Sold

€ 839.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 18.630

2% transfer tax (€ 16.780) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 857.630

Purchase price /m²: € 5.826

Photo Gallery

Description

Luxe wonen op hoogte met panoramisch uitzicht in hartje Heerenveen Op de vierde verdieping van Résidence Tellepark in Heerenveen wacht een zeldzame kans: een royaal en modern appartement van circa 145 m² met een schitterend vrij uitzicht, hoogwaardige afwerking en een bijzonder comfortabele woonindeling. Hier woont u gelijkvloers, in rust en privacy, met alle gemakken binnen handbereik. Dit exclusieve appartement maakt deel uit van het luxe appartementencomplex Sinnegreide, gebouwd in 2019. De woning is volledig voorzien van kunststof kozijnen, elektrisch bedienbare screens in de vertrekken en op het balkon en vloerverwarming met individuele regeling per vertrek. Dankzij de twee eigen parkeerplaatsen in de overdekte parkeergarage en een afsluitbare berging met elektra op de begane grond is het woongenot compleet. Indeling Via de centrale entree bereikt u het appartement. De ruime hal is voorzien van een videodeurbel/intercom, garderobenis en een modern hangend toilet met fontein. De aangrenzende bijkeuken is opvallend compleet: met witgoedaansluitingen, de verdeler van de vloerverwarming, een Intergas HRE cv-ketel (2018), waterontharder, zonnepanelenomvormer, mechanische ventilatie én een op maat gemaakte, plafondhoge kast van Allure. Een elegante glazen taatsdeur geeft toegang tot de woonruimte en creëert direct een open en luxe sfeer. De royale woonkamer is heerlijk licht dankzij grote raampartijen en is voorzien van stroompunten in de vloer voor sfeerverlichting. De open keuken vormt het hart van de leefruimte en is uitgerust met een modern kookeiland met bar en hoogwaardige inbouwapparatuur van Bosch: inductiekookplaat met afzuiging, vaatwasser, Quooker, koelkast, vriezer en combimagnetron. Via een schuifpui bereikt u het inpandige terras, dat volledig is omgeven door glazen panelen. Dit zorgt voor een panoramisch zicht over het groen van Tellepark, met optimale beschutting tegen wind en regen. In de zomer kunnen de panelen open voor een aangename bries, terwijl u er met de panelen gesloten al in het vroege voorjaar of juist tot laat in het najaar comfortabel kunt zitten. Een unieke buitenruimte met privacy, uitzicht en optimaal gebruiksgemak. Het appartement beschikt over drie comfortabele slaapkamers. De royale master bedroom is voorzien van twee plafondhoge kastenwanden van Allure, waarvan één is ingericht als walk-in closet. De luxe badkamer ensuite is uitgevoerd met een inloopdouche inclusief Sunshower, vrijstaand ligbad, toilet en stijlvol wastafelmeubel. De tweede slaapkamer biedt uitzicht op het Abe Lenstra Stadion. De derde kamer is in gebruik als werkkamer en beschikt over een vaste boekenkast op maat (eveneens Allure) en een nooduitgang naar de brandgang. Alle vertrekken hebben individueel regelbare vloerverwarming en zijn met zorg afgewerkt. Een duidelijke plus voor wie zoekt naar comfort, rust en kwaliteit. Rondom het gebouw is het terrein zorgvuldig en stijlvol ingericht met veel aandacht voor groen en ruimte. De parkachtige aanleg met volwassen beplanting, wandelpaden en open zichtlijnen sluit naadloos aan bij het luxe karakter van het complex en zorgt voor een rustige, prettige woonomgeving. Door de ruime opzet ervaart u hier volop privacy, terwijl het geheel tegelijkertijd een verzorgde en representatieve uitstraling heeft. Een ideale combinatie van wonen in het groen en de nabijheid van het centrum van Heerenveen, wat het wonen in Sinnegreide extra aantrekkelijk maakt. Bijzonderheden •Luxe appartement (ca. 145 m²) met hoogwaardige afwerking en vloerverwarming per vertrek •Inpandig terras met glazen panelen en panoramisch uitzicht •Twee eigen parkeerplaatsen in de overdekte parkeergarage •VvE met maandbijdrage van € 296,20 (per 2026). Dit bedrag is inclusief het collectief contract dat afgesloten is met Energie Service Friesland voor het onderhoud cv-ketel en mechanische ventilatie. Interesse? Bent u op zoek naar een royaal en modern appartement met luxe afwerking, vrij uitzicht en volop comfort? Deze instapklare woning biedt alles voor aangenaam en zorgeloos wonen. Wij nodigen u van harte uit voor een bezichtiging van dit exclusieve appartement in Sinnegreide. Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 839.000

Cost of copper (estimated): € 18.630

2% transfer tax (€ 16.780) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 857.630

3,04%

Yearly

%

€ 41.950

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 839.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, portiekflat (appartement)

Index

Rooms
4 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag
Located on
4e woonlaag

Areas and volumes

Living area
144 m²
Content
477 m³
Building bound outdoor space
22 m²
External storage space
18 m²

Construction and Energy

Year of construction
2019
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Volledig geïsoleerd
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Energy label
A

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan park, in centrum en vrij uitzicht
Salvage
Inpandig
Parking
Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Garage type
Parkeerplaats

Planning

Available since
05-01-2026
Sale date
25-03-2026

Bathroom facilities

Ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Additional features

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 8442

Google Maps

Map of Heerenveen

Explore Heerenveen and the surrounding areas

Residential and neighborhood statistics in Heerenveen

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Heerenveen. In 2025 were there 31.305 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 304.000.

Residents

31.305

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 304.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.000

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

1.450

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Heerenveen
Year Residents
2021 29.795
2022 30.220
2023 30.680
2024 31.070
2025 31.305

Annual WOZ value

WOZ value per year in Heerenveen
Year Average WOZ
2021 EUR 221.000
2022 EUR 244.000
2023 EUR 287.000
2024 EUR 297.000
2025 EUR 304.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 7.230 0-15: 4.660 15-25: 3.605 25-45: 7.660 45-65: 8.145

Education level

Hoger

7.110

Praktisch

5.760

Middelbaar

9.910

Origin of residents (2025)

Europa

1.940

Nederland

24.930

Buiten Europa

4.430

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 2.159
Appartementen 5.421
Tussenwoningen 4.086
Vrijstaande woningen 2.526
Twee-onder-één-kap woningen 1.927

Construction period of buildings

Voor 1700 2
1700 tot 1900 265
1900 tot 1925 446
1925 tot 1950 935
1950 tot 1970 2.760
1970 tot 1980 2.368
1980 tot 1990 1.453
1990 tot 2000 1.449
2000 tot 2010 1.773
2010 tot 2020 1.263
2020 en later 708

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

5.659

Label C

3.786

Label B

2.964

Label D

1.085

Label G

921

Label E

868

Label F

434

Label A+++

420

Label A+

404

Label A++

206

Label A++++

89

Label A+++++

21

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Heerenveen
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.130 2.430
2021 1.250 2.480
2022 980 2.340
2023 820 2.240
2024 790 2.330

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 890 • Electricity: 2.320

Huurwoning

Gas: 670 • Electricity: 1.740

Koopwoning

Gas: 950 • Electricity: 2.720

Appartement

Gas: 600 • Electricity: 1.560

Tussenwoning

Gas: 780 • Electricity: 2.200

Vrijstaande woning

Gas: 1.190 • Electricity: 3.540

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 960 • Electricity: 2.580

Business activity in Heerenveen (2025)

Handel en HORECA 780
Nijverheid en energie 500
Zakelijke dienstverlening 1.150
Overheid, onderwijs en zorg 805
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 325
Financiele diensten en onroerendgoed 215
Cultuur, recreatie en overige diensten 445

Total number of company establishments: 4.245

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Heerenveen
Period Crimes
jan 2025 124
jan 2026 88
jul 2025 104
jun 2025 113
mei 2025 107
mrt 2025 157
nov 2024 122
nov 2025 133
okt 2024 116
okt 2025 142
sep 2024 70
sep 2025 112

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Heerenveen.

Frequently asked questions about living in Heerenveen

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Heerenveen?

Heerenveen telt in 2025 ongeveer 31.305 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen is in 2025 circa € 304.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen ligt rond € 32.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerenveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.450 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerenveen?

In Heerenveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.421 woningen.

Meer houses in Heerenveen

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.