Aller directement au contenu
Logo de Veenstra Makelaars & Taxateurs

Coehoorn van Scheltingaweg 3 G

8442EZ Heerenveen • Fryslân

Vendu

€ 839.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 18.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 16.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 857.630

Prix d'achat /m²: € 5.826

Galerie de photos

Description

Luxe wonen op hoogte met panoramisch uitzicht in hartje Heerenveen Op de vierde verdieping van Résidence Tellepark in Heerenveen wacht een zeldzame kans: een royaal en modern appartement van circa 145 m² met een schitterend vrij uitzicht, hoogwaardige afwerking en een bijzonder comfortabele woonindeling. Hier woont u gelijkvloers, in rust en privacy, met alle gemakken binnen handbereik. Dit exclusieve appartement maakt deel uit van het luxe appartementencomplex Sinnegreide, gebouwd in 2019. De woning is volledig voorzien van kunststof kozijnen, elektrisch bedienbare screens in de vertrekken en op het balkon en vloerverwarming met individuele regeling per vertrek. Dankzij de twee eigen parkeerplaatsen in de overdekte parkeergarage en een afsluitbare berging met elektra op de begane grond is het woongenot compleet. Indeling Via de centrale entree bereikt u het appartement. De ruime hal is voorzien van een videodeurbel/intercom, garderobenis en een modern hangend toilet met fontein. De aangrenzende bijkeuken is opvallend compleet: met witgoedaansluitingen, de verdeler van de vloerverwarming, een Intergas HRE cv-ketel (2018), waterontharder, zonnepanelenomvormer, mechanische ventilatie én een op maat gemaakte, plafondhoge kast van Allure. Een elegante glazen taatsdeur geeft toegang tot de woonruimte en creëert direct een open en luxe sfeer. De royale woonkamer is heerlijk licht dankzij grote raampartijen en is voorzien van stroompunten in de vloer voor sfeerverlichting. De open keuken vormt het hart van de leefruimte en is uitgerust met een modern kookeiland met bar en hoogwaardige inbouwapparatuur van Bosch: inductiekookplaat met afzuiging, vaatwasser, Quooker, koelkast, vriezer en combimagnetron. Via een schuifpui bereikt u het inpandige terras, dat volledig is omgeven door glazen panelen. Dit zorgt voor een panoramisch zicht over het groen van Tellepark, met optimale beschutting tegen wind en regen. In de zomer kunnen de panelen open voor een aangename bries, terwijl u er met de panelen gesloten al in het vroege voorjaar of juist tot laat in het najaar comfortabel kunt zitten. Een unieke buitenruimte met privacy, uitzicht en optimaal gebruiksgemak. Het appartement beschikt over drie comfortabele slaapkamers. De royale master bedroom is voorzien van twee plafondhoge kastenwanden van Allure, waarvan één is ingericht als walk-in closet. De luxe badkamer ensuite is uitgevoerd met een inloopdouche inclusief Sunshower, vrijstaand ligbad, toilet en stijlvol wastafelmeubel. De tweede slaapkamer biedt uitzicht op het Abe Lenstra Stadion. De derde kamer is in gebruik als werkkamer en beschikt over een vaste boekenkast op maat (eveneens Allure) en een nooduitgang naar de brandgang. Alle vertrekken hebben individueel regelbare vloerverwarming en zijn met zorg afgewerkt. Een duidelijke plus voor wie zoekt naar comfort, rust en kwaliteit. Rondom het gebouw is het terrein zorgvuldig en stijlvol ingericht met veel aandacht voor groen en ruimte. De parkachtige aanleg met volwassen beplanting, wandelpaden en open zichtlijnen sluit naadloos aan bij het luxe karakter van het complex en zorgt voor een rustige, prettige woonomgeving. Door de ruime opzet ervaart u hier volop privacy, terwijl het geheel tegelijkertijd een verzorgde en representatieve uitstraling heeft. Een ideale combinatie van wonen in het groen en de nabijheid van het centrum van Heerenveen, wat het wonen in Sinnegreide extra aantrekkelijk maakt. Bijzonderheden •Luxe appartement (ca. 145 m²) met hoogwaardige afwerking en vloerverwarming per vertrek •Inpandig terras met glazen panelen en panoramisch uitzicht •Twee eigen parkeerplaatsen in de overdekte parkeergarage •VvE met maandbijdrage van € 296,20 (per 2026). Dit bedrag is inclusief het collectief contract dat afgesloten is met Energie Service Friesland voor het onderhoud cv-ketel en mechanische ventilatie. Interesse? Bent u op zoek naar een royaal en modern appartement met luxe afwerking, vrij uitzicht en volop comfort? Deze instapklare woning biedt alles voor aangenaam en zorgeloos wonen. Wij nodigen u van harte uit voor een bezichtiging van dit exclusieve appartement in Sinnegreide. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 839.000

Coûts d'achat (estimés): € 18.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 16.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 857.630

3,04%

Annuellement

%

€ 41.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 839.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
4e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
144 m²
Contenu
477 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
22 m²
Espace de stockage externe
18 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2019
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan park, in centrum en vrij uitzicht
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Type de garage
Parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
05-01-2026
Date de vente
25-03-2026

Équipements de la salle de bain

Ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 8442

Google Maps

Carte de Heerenveen

Explorez Heerenveen et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Heerenveen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Heerenveen. En 2025 étaient 31.305 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 304.000.

Résidents

31.305

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 304.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.000

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.450

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Heerenveen
Année Résidents
2021 29.795
2022 30.220
2023 30.680
2024 31.070
2025 31.305

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Heerenveen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 221.000
2022 EUR 244.000
2023 EUR 287.000
2024 EUR 297.000
2025 EUR 304.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 7.230 0-15: 4.660 15-25: 3.605 25-45: 7.660 45-65: 8.145

Niveau d'enseignement

Hoger

7.110

Praktisch

5.760

Middelbaar

9.910

Origine des habitants (2025)

Europa

1.940

Nederland

24.930

Buiten Europa

4.430

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.159
Appartementen 5.421
Tussenwoningen 4.086
Vrijstaande woningen 2.526
Twee-onder-één-kap woningen 1.927

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 265
1900 tot 1925 446
1925 tot 1950 935
1950 tot 1970 2.760
1970 tot 1980 2.368
1980 tot 1990 1.453
1990 tot 2000 1.449
2000 tot 2010 1.773
2010 tot 2020 1.263
2020 en later 708

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

5.659

Étiquette C

3.786

Étiquette B

2.964

Étiquette D

1.085

Étiquette G

921

Étiquette E

868

Étiquette F

434

Étiquette A+++

420

Étiquette A+

404

Étiquette A++

206

Étiquette A++++

89

Étiquette A+++++

21

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Heerenveen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.130 2.430
2021 1.250 2.480
2022 980 2.340
2023 820 2.240
2024 790 2.330

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 890 • Électricité: 2.320

Huurwoning

Gaz: 670 • Électricité: 1.740

Koopwoning

Gaz: 950 • Électricité: 2.720

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.560

Tussenwoning

Gaz: 780 • Électricité: 2.200

Vrijstaande woning

Gaz: 1.190 • Électricité: 3.540

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 960 • Électricité: 2.580

Activité dans Heerenveen (2025)

Handel en HORECA 780
Nijverheid en energie 500
Zakelijke dienstverlening 1.150
Overheid, onderwijs en zorg 805
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 325
Financiele diensten en onroerendgoed 215
Cultuur, recreatie en overige diensten 445

Nombre total d'établissements: 4.245

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Heerenveen
Période Délits
jan 2025 124
jan 2026 88
jul 2025 104
jun 2025 113
mei 2025 107
mrt 2025 157
nov 2024 122
nov 2025 133
okt 2024 116
okt 2025 142
sep 2024 70
sep 2025 112

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Heerenveen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Heerenveen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Heerenveen?

Heerenveen telt in 2025 ongeveer 31.305 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen is in 2025 circa € 304.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen ligt rond € 32.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerenveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.450 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerenveen?

In Heerenveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.421 woningen.

Meer maisons in Heerenveen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.