Ir directamente al contenido
Logotipo de Veenstra Makelaars & Taxateurs

Coehoorn van Scheltingaweg 3 G

8442EZ Heerenveen • Fryslân

Vendido

€ 839.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 18.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 16.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 857.630

Precio de compra /m²: € 5.826

Galería de fotos

Descripción

Luxe wonen op hoogte met panoramisch uitzicht in hartje Heerenveen Op de vierde verdieping van Résidence Tellepark in Heerenveen wacht een zeldzame kans: een royaal en modern appartement van circa 145 m² met een schitterend vrij uitzicht, hoogwaardige afwerking en een bijzonder comfortabele woonindeling. Hier woont u gelijkvloers, in rust en privacy, met alle gemakken binnen handbereik. Dit exclusieve appartement maakt deel uit van het luxe appartementencomplex Sinnegreide, gebouwd in 2019. De woning is volledig voorzien van kunststof kozijnen, elektrisch bedienbare screens in de vertrekken en op het balkon en vloerverwarming met individuele regeling per vertrek. Dankzij de twee eigen parkeerplaatsen in de overdekte parkeergarage en een afsluitbare berging met elektra op de begane grond is het woongenot compleet. Indeling Via de centrale entree bereikt u het appartement. De ruime hal is voorzien van een videodeurbel/intercom, garderobenis en een modern hangend toilet met fontein. De aangrenzende bijkeuken is opvallend compleet: met witgoedaansluitingen, de verdeler van de vloerverwarming, een Intergas HRE cv-ketel (2018), waterontharder, zonnepanelenomvormer, mechanische ventilatie én een op maat gemaakte, plafondhoge kast van Allure. Een elegante glazen taatsdeur geeft toegang tot de woonruimte en creëert direct een open en luxe sfeer. De royale woonkamer is heerlijk licht dankzij grote raampartijen en is voorzien van stroompunten in de vloer voor sfeerverlichting. De open keuken vormt het hart van de leefruimte en is uitgerust met een modern kookeiland met bar en hoogwaardige inbouwapparatuur van Bosch: inductiekookplaat met afzuiging, vaatwasser, Quooker, koelkast, vriezer en combimagnetron. Via een schuifpui bereikt u het inpandige terras, dat volledig is omgeven door glazen panelen. Dit zorgt voor een panoramisch zicht over het groen van Tellepark, met optimale beschutting tegen wind en regen. In de zomer kunnen de panelen open voor een aangename bries, terwijl u er met de panelen gesloten al in het vroege voorjaar of juist tot laat in het najaar comfortabel kunt zitten. Een unieke buitenruimte met privacy, uitzicht en optimaal gebruiksgemak. Het appartement beschikt over drie comfortabele slaapkamers. De royale master bedroom is voorzien van twee plafondhoge kastenwanden van Allure, waarvan één is ingericht als walk-in closet. De luxe badkamer ensuite is uitgevoerd met een inloopdouche inclusief Sunshower, vrijstaand ligbad, toilet en stijlvol wastafelmeubel. De tweede slaapkamer biedt uitzicht op het Abe Lenstra Stadion. De derde kamer is in gebruik als werkkamer en beschikt over een vaste boekenkast op maat (eveneens Allure) en een nooduitgang naar de brandgang. Alle vertrekken hebben individueel regelbare vloerverwarming en zijn met zorg afgewerkt. Een duidelijke plus voor wie zoekt naar comfort, rust en kwaliteit. Rondom het gebouw is het terrein zorgvuldig en stijlvol ingericht met veel aandacht voor groen en ruimte. De parkachtige aanleg met volwassen beplanting, wandelpaden en open zichtlijnen sluit naadloos aan bij het luxe karakter van het complex en zorgt voor een rustige, prettige woonomgeving. Door de ruime opzet ervaart u hier volop privacy, terwijl het geheel tegelijkertijd een verzorgde en representatieve uitstraling heeft. Een ideale combinatie van wonen in het groen en de nabijheid van het centrum van Heerenveen, wat het wonen in Sinnegreide extra aantrekkelijk maakt. Bijzonderheden •Luxe appartement (ca. 145 m²) met hoogwaardige afwerking en vloerverwarming per vertrek •Inpandig terras met glazen panelen en panoramisch uitzicht •Twee eigen parkeerplaatsen in de overdekte parkeergarage •VvE met maandbijdrage van € 296,20 (per 2026). Dit bedrag is inclusief het collectief contract dat afgesloten is met Energie Service Friesland voor het onderhoud cv-ketel en mechanische ventilatie. Interesse? Bent u op zoek naar een royaal en modern appartement met luxe afwerking, vrij uitzicht en volop comfort? Deze instapklare woning biedt alles voor aangenaam en zorgeloos wonen. Wij nodigen u van harte uit voor een bezichtiging van dit exclusieve appartement in Sinnegreide. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 839.000

Coste del comprador (estimado): € 18.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 16.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 857.630

3,04%

Anualmente

%

€ 41.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 839.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
4e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
144 m²
Contenido
477 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
22 m²
Espacio de almacenamiento externo
18 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2019
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan park, in centrum en vrij uitzicht
Rescate
Inpandig
Aparcar
Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Tipo de garaje
Parkeerplaats

Planificación

Ofrecido desde
05-01-2026
Fecha de venta
25-03-2026

Instalaciones del baño

Ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 8442

Mapas de Google

Mapa de Heerenveen

Explora Heerenveen y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Heerenveen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Heerenveen. En 2025 había 31.305 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 304.000.

Inhabitantes

31.305

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 304.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.000

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.450

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Heerenveen
Año Inhabitantes
2021 29.795
2022 30.220
2023 30.680
2024 31.070
2025 31.305

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Heerenveen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 221.000
2022 EUR 244.000
2023 EUR 287.000
2024 EUR 297.000
2025 EUR 304.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 7.230 0-15: 4.660 15-25: 3.605 25-45: 7.660 45-65: 8.145

Nivel académico

Hoger

7.110

Praktisch

5.760

Middelbaar

9.910

Origen de los residentes (2025)

Europa

1.940

Nederland

24.930

Buiten Europa

4.430

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.159
Appartementen 5.421
Tussenwoningen 4.086
Vrijstaande woningen 2.526
Twee-onder-één-kap woningen 1.927

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 265
1900 tot 1925 446
1925 tot 1950 935
1950 tot 1970 2.760
1970 tot 1980 2.368
1980 tot 1990 1.453
1990 tot 2000 1.449
2000 tot 2010 1.773
2010 tot 2020 1.263
2020 en later 708

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

5.659

Etiqueta C

3.786

Etiqueta B

2.964

Etiqueta D

1.085

Etiqueta G

921

Etiqueta E

868

Etiqueta F

434

Etiqueta A+++

420

Etiqueta A+

404

Etiqueta A++

206

Etiqueta A++++

89

Etiqueta A+++++

21

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Heerenveen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.130 2.430
2021 1.250 2.480
2022 980 2.340
2023 820 2.240
2024 790 2.330

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.320

Huurwoning

Gas: 670 • Electricidad: 1.740

Koopwoning

Gas: 950 • Electricidad: 2.720

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.560

Tussenwoning

Gas: 780 • Electricidad: 2.200

Vrijstaande woning

Gas: 1.190 • Electricidad: 3.540

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 960 • Electricidad: 2.580

Actividad empresarial en Heerenveen (2025)

Handel en HORECA 780
Nijverheid en energie 500
Zakelijke dienstverlening 1.150
Overheid, onderwijs en zorg 805
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 325
Financiele diensten en onroerendgoed 215
Cultuur, recreatie en overige diensten 445

Número total de establecimientos empresariales: 4.245

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Heerenveen
Periodo Delitos
jan 2025 124
jan 2026 88
jul 2025 104
jun 2025 113
mei 2025 107
mrt 2025 157
nov 2024 122
nov 2025 133
okt 2024 116
okt 2025 142
sep 2024 70
sep 2025 112

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Heerenveen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Heerenveen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Heerenveen?

Heerenveen telt in 2025 ongeveer 31.305 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerenveen is in 2025 circa € 304.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerenveen ligt rond € 32.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerenveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.450 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerenveen?

In Heerenveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 5.421 woningen.

Meer viviendas in Heerenveen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.