Direkt zum Inhalt
Logo von Tesselaar Makelaardij

J. van de Veldelaan 138

1701NE Heerhugowaard • Noord-Holland

Verfügbar

€ 350.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.850

2 % Übertragungssteuer (€ 7.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 358.850

Kaufpreis /m²: € 2.846

Fotoalbum

Beschreibung

PRAKTISCH INGEDEELDE SPLIT-LEVEL DRIVE-IN WONING MET VEEL RUIMTE, EEN INPANDIGE GARAGE, SOUTERRAIN, MAAR LIEFST VIER SLAAPKAMERS EN EEN VERZORGDE ACHTERTUIN OP HET ZUIDEN MET VRIJ UITZICHT. Deze woning biedt een unieke combinatie van ruimte, lichtinval en praktisch comfort voor gezinnen of thuiswerkers. De woning heeft een speelse indeling en biedt verrassend veel gebruiksruimte op alle niveaus. De bijna volledig onderhoudsvrije kunststof kozijnen in combinatie met grotendeels HR++ beglazing zorgen voor een aangenaam woonklimaat. De woonkamer staat via een grote schuifpui in directe verbinding met de zonnige achtertuin, waardoor er een prettige overgang ontstaat tussen binnen en buiten. Dankzij de royale raampartijen geniet de woonkamer van een mooie lichtinval. Met volop bergruimte en een inpandige garage met elektrische garagedeur is dit een woning met veel wooncomfort en praktische mogelijkheden. Samenvattend: een ruime woning met vier slaapkamers, veel bergruimte, inpandige garage en zonnige tuin op het zuiden. Ben je al geïnteresseerd? Je kunt telefonisch contact met ons op nemen of een mail sturen naar Tesselaar Makelaardij voor het maken van een bezichtigingsafspraak. INDELING WONING: Begane grond: Entree/hal met meterkast voorzien van vier groepen, opslagruimte onder de vaste trap waar zich tevens de cv-installatie bevindt. Vanuit de hal is er toegang tot de inpandige garage en de vaste trap naar de eerste verdieping. De garage is voorzien van een elektrische garagedeur en is zowel via een loopdeur als via de garagedeur bereikbaar. Achter de garage bevindt zich het souterrain, een verwarmde ruimte die uitstekend geschikt is als praktische berging, hobbyruimte of man cave. Eerste verdieping: Overloop met toegang tot het separate toilet met fonteintje en een extra opslagkast. Aan de voorzijde bevindt zich de keuken, welke is voorzien van een koel-vriescombinatie, afzuigkap, oven, magnetron, 4-pits gasfornuis en een dubbele RVS spoelbak. Via de keuken is de loggia aan de voorzijde van de woning bereikbaar. Via drie traptreden bereik je de woonkamer, die is uitgerust met een sfeervolle open haard (geveegd in 2025). De grote schuifpui biedt toegang tot de fraai aangelegde achtertuin op het zuiden en zorgt voor een prettige lichtinval. Tweede verdieping: Overloop met toegang tot maar liefst vier slaapkamers met aan de voorzijde slaapkamer 1 (4,20 x 2,83) en slaapkamer 2 (2,20 x 4,20). Aan de achterzijde bevinden zich slaapkamer 3 (4,19 x 2,83) en slaapkamer 4 (4,19 x 2,20). Alle slaapkamers zijn voorzien van kunststof kozijnen met HR++ beglazing. De badkamer (2,23 x 2,83) is centraal gelegen en uitgerust met een wastafel, ligbad met douche en een tweede toilet. Achtertuin: De achtertuin is gunstig gelegen op het zonnige zuiden en biedt een vrij uitzicht. De tuin is verzorgd aangelegd en omsloten door een combinatie van een stenen muur, haag en houten schutting, wat zorgt voor privacy. Op de achtergevel is een elektrisch bedienbaar zonnescherm geplaatst, waardoor je ook op warme dagen comfortabel buiten kunt zitten. Garage: De inpandige garage (7,30 x 2,75) is voorzien van een elektrische garagedeur en biedt naast parkeergelegenheid ook volop ruimte voor opslag. Vanuit de garage is direct toegang tot het souterrain (2,80 x 5,12), wat zorgt voor extra opslag of om te bouwen tot man cave. Verwarming HR Atag (2021), eigendom Aanvaarding In overleg. Bezichtiging Na afspraak met Kandidaat Register Makelaar i.o. Jasper Keuken of Gecertificeerd Register Makelaar/Taxateur Jim Tesselaar. Bieding Mocht je naar aanleiding van jouw bezichtiging interesse hebben in deze woning dan verzoeken wij jou een eenmalig eindvoorstel te doen via je Move account. Dit kan via Move.nl. Het gehele biedingsproces verloopt via Jim Tesselaar, RM/RT. De inschrijving eindigt op maandag 23 februari 2026 om 12:00 uur.

Hypothek berekenen

€ 350.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.850

2 % Übertragungssteuer (€ 7.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 358.850

2,78%

Jährlich

%

€ 17.500

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 350.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning)

Indelung

Zimmer
6 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
123 m²
Fläche des Grundstücks
107 m²
Inhalt
527 m³
Gebäude mit Außenbereich
2 m²
Externe Berghalle
25 m²
Hinterhof Fläche
44 m²

Bau und Energie

Baujahr
1972
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolierung
Dubbel glas en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
HR Atag (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het zuiden
Parken
Openbaar parkeren
Garagenart
Inpandig
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
06-02-2026
Verkaufsdatum
12-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Garagen Einrichtungen

Elektrische deur, elektra, verwarming en stromend water

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • schuifpui
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 1701

Google Karten

Geografische Übersicht Heerhugowaard

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Heerhugowaard

Wohn- und Viertelzahlen in Heerhugowaard

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Heerhugowaard. In 2025 waren da 61.740 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 397.966.

Einwohner

61.740

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 397.966

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 29.185

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.682

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Heerhugowaard
Jahr Einwohner
2021 58.392
2022 59.035
2023 60.230
2024 61.195
2025 61.740

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Heerhugowaard
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 270.476
2022 EUR 298.354
2023 EUR 354.623
2024 EUR 377.372
2025 EUR 397.966

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 11.635 0-15: 10.430 15-25: 7.490 25-45: 16.000 45-65: 16.175

Ausbildungsstufe

Hoger

11.730

Praktisch

12.850

Middelbaar

20.790

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

5.065

Nederland

45.500

Buiten Europa

11.165

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 3.987
Appartementen 8.360
Tussenwoningen 11.634
Vrijstaande woningen 2.856
Twee-onder-één-kap woningen 2.004

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 4
1700 tot 1900 113
1900 tot 1925 181
1925 tot 1950 303
1950 tot 1970 3.560
1970 tot 1980 6.238
1980 tot 1990 2.008
1990 tot 2000 4.404
2000 tot 2010 2.600
2010 tot 2020 2.184
2020 en later 1.637

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

9.995

Bezeichnung C

6.750

Bezeichnung B

5.040

Bezeichnung D

1.395

Bezeichnung A+

1.061

Bezeichnung A++

1.039

Bezeichnung A+++

785

Bezeichnung G

360

Bezeichnung F

355

Bezeichnung E

292

Bezeichnung A++++

212

Bezeichnung A+++++

14

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Heerhugowaard
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 965 2.883
2021 1.045 2.947
2022 791 2.741
2023 670 2.588
2024 640 2.654

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 771 • Strom: 2.746

Huurwoning

Gas: 515 • Strom: 1.992

Koopwoning

Gas: 753 • Strom: 2.824

Appartement

Gas: 368 • Strom: 1.691

Tussenwoning

Gas: 673 • Strom: 2.546

Vrijstaande woning

Gas: 1.065 • Strom: 3.586

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 803 • Strom: 2.692

Betriebsaktivität in Heerhugowaard (2025)

Handel en HORECA 1.245
Nijverheid en energie 1.330
Zakelijke dienstverlening 1.640
Overheid, onderwijs en zorg 1.195
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 540
Financiele diensten en onroerendgoed 380
Cultuur, recreatie en overige diensten 715

Gesamtanzahl der Firmensitze: 7.190

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Heerhugowaard
Periode Verbrechen
jan 2025 215
jan 2026 223
jul 2025 243
jun 2025 260
mei 2025 179
mrt 2025 226
nov 2024 205
nov 2025 223
okt 2024 214
okt 2025 267
sep 2024 180
sep 2025 234

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Heerhugowaard.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Heerhugowaard

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Heerhugowaard?

Heerhugowaard telt in 2025 ongeveer 61.740 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerhugowaard?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerhugowaard is in 2025 circa € 397.966.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerhugowaard?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerhugowaard ligt rond € 29.185 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerhugowaard?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.682 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerhugowaard?

In Heerhugowaard komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 11.634 woningen.

Meer Häuser in Heerhugowaard

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.