Aller directement au contenu
Logo de Tesselaar Makelaardij

J. van de Veldelaan 138

1701NE Heerhugowaard • Noord-Holland

Disponible

€ 350.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 358.850

Prix d'achat /m²: € 2.846

Galerie de photos

Description

PRAKTISCH INGEDEELDE SPLIT-LEVEL DRIVE-IN WONING MET VEEL RUIMTE, EEN INPANDIGE GARAGE, SOUTERRAIN, MAAR LIEFST VIER SLAAPKAMERS EN EEN VERZORGDE ACHTERTUIN OP HET ZUIDEN MET VRIJ UITZICHT. Deze woning biedt een unieke combinatie van ruimte, lichtinval en praktisch comfort voor gezinnen of thuiswerkers. De woning heeft een speelse indeling en biedt verrassend veel gebruiksruimte op alle niveaus. De bijna volledig onderhoudsvrije kunststof kozijnen in combinatie met grotendeels HR++ beglazing zorgen voor een aangenaam woonklimaat. De woonkamer staat via een grote schuifpui in directe verbinding met de zonnige achtertuin, waardoor er een prettige overgang ontstaat tussen binnen en buiten. Dankzij de royale raampartijen geniet de woonkamer van een mooie lichtinval. Met volop bergruimte en een inpandige garage met elektrische garagedeur is dit een woning met veel wooncomfort en praktische mogelijkheden. Samenvattend: een ruime woning met vier slaapkamers, veel bergruimte, inpandige garage en zonnige tuin op het zuiden. Ben je al geïnteresseerd? Je kunt telefonisch contact met ons op nemen of een mail sturen naar Tesselaar Makelaardij voor het maken van een bezichtigingsafspraak. INDELING WONING: Begane grond: Entree/hal met meterkast voorzien van vier groepen, opslagruimte onder de vaste trap waar zich tevens de cv-installatie bevindt. Vanuit de hal is er toegang tot de inpandige garage en de vaste trap naar de eerste verdieping. De garage is voorzien van een elektrische garagedeur en is zowel via een loopdeur als via de garagedeur bereikbaar. Achter de garage bevindt zich het souterrain, een verwarmde ruimte die uitstekend geschikt is als praktische berging, hobbyruimte of man cave. Eerste verdieping: Overloop met toegang tot het separate toilet met fonteintje en een extra opslagkast. Aan de voorzijde bevindt zich de keuken, welke is voorzien van een koel-vriescombinatie, afzuigkap, oven, magnetron, 4-pits gasfornuis en een dubbele RVS spoelbak. Via de keuken is de loggia aan de voorzijde van de woning bereikbaar. Via drie traptreden bereik je de woonkamer, die is uitgerust met een sfeervolle open haard (geveegd in 2025). De grote schuifpui biedt toegang tot de fraai aangelegde achtertuin op het zuiden en zorgt voor een prettige lichtinval. Tweede verdieping: Overloop met toegang tot maar liefst vier slaapkamers met aan de voorzijde slaapkamer 1 (4,20 x 2,83) en slaapkamer 2 (2,20 x 4,20). Aan de achterzijde bevinden zich slaapkamer 3 (4,19 x 2,83) en slaapkamer 4 (4,19 x 2,20). Alle slaapkamers zijn voorzien van kunststof kozijnen met HR++ beglazing. De badkamer (2,23 x 2,83) is centraal gelegen en uitgerust met een wastafel, ligbad met douche en een tweede toilet. Achtertuin: De achtertuin is gunstig gelegen op het zonnige zuiden en biedt een vrij uitzicht. De tuin is verzorgd aangelegd en omsloten door een combinatie van een stenen muur, haag en houten schutting, wat zorgt voor privacy. Op de achtergevel is een elektrisch bedienbaar zonnescherm geplaatst, waardoor je ook op warme dagen comfortabel buiten kunt zitten. Garage: De inpandige garage (7,30 x 2,75) is voorzien van een elektrische garagedeur en biedt naast parkeergelegenheid ook volop ruimte voor opslag. Vanuit de garage is direct toegang tot het souterrain (2,80 x 5,12), wat zorgt voor extra opslag of om te bouwen tot man cave. Verwarming HR Atag (2021), eigendom Aanvaarding In overleg. Bezichtiging Na afspraak met Kandidaat Register Makelaar i.o. Jasper Keuken of Gecertificeerd Register Makelaar/Taxateur Jim Tesselaar. Bieding Mocht je naar aanleiding van jouw bezichtiging interesse hebben in deze woning dan verzoeken wij jou een eenmalig eindvoorstel te doen via je Move account. Dit kan via Move.nl. Het gehele biedingsproces verloopt via Jim Tesselaar, RM/RT. De inschrijving eindigt op maandag 23 februari 2026 om 12:00 uur.

Prêt immobilier berekenen

€ 350.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 358.850

2,78%

Annuellement

%

€ 17.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 350.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning)

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
123 m²
Superficie du terrain
107 m²
Contenu
527 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
2 m²
Espace de stockage externe
25 m²
Aire de la cour arrière
44 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1972
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
HR Atag (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuiden
Parkieren
Openbaar parkeren
Type de garage
Inpandig
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
06-02-2026
Date de vente
12-04-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Équipements de garage

Elektrische deur, elektra, verwarming en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • schuifpui
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 1701

Google Maps

Aperçu géographique Heerhugowaard

Aperçu spatial du site de travail dans Heerhugowaard

Chiffres de logement et de quartier dans Heerhugowaard

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Heerhugowaard. En 2025 étaient 61.740 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 397.966.

Résidents

61.740

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 397.966

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 29.185

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.682

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Heerhugowaard
Année Résidents
2021 58.392
2022 59.035
2023 60.230
2024 61.195
2025 61.740

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Heerhugowaard
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 270.476
2022 EUR 298.354
2023 EUR 354.623
2024 EUR 377.372
2025 EUR 397.966

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 11.635 0-15: 10.430 15-25: 7.490 25-45: 16.000 45-65: 16.175

Niveau d'enseignement

Hoger

11.730

Praktisch

12.850

Middelbaar

20.790

Origine des habitants (2025)

Europa

5.065

Nederland

45.500

Buiten Europa

11.165

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 3.987
Appartementen 8.360
Tussenwoningen 11.634
Vrijstaande woningen 2.856
Twee-onder-één-kap woningen 2.004

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 4
1700 tot 1900 113
1900 tot 1925 181
1925 tot 1950 303
1950 tot 1970 3.560
1970 tot 1980 6.238
1980 tot 1990 2.008
1990 tot 2000 4.404
2000 tot 2010 2.600
2010 tot 2020 2.184
2020 en later 1.637

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

9.995

Étiquette C

6.750

Étiquette B

5.040

Étiquette D

1.395

Étiquette A+

1.061

Étiquette A++

1.039

Étiquette A+++

785

Étiquette G

360

Étiquette F

355

Étiquette E

292

Étiquette A++++

212

Étiquette A+++++

14

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Heerhugowaard
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 965 2.883
2021 1.045 2.947
2022 791 2.741
2023 670 2.588
2024 640 2.654

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 771 • Électricité: 2.746

Huurwoning

Gaz: 515 • Électricité: 1.992

Koopwoning

Gaz: 753 • Électricité: 2.824

Appartement

Gaz: 368 • Électricité: 1.691

Tussenwoning

Gaz: 673 • Électricité: 2.546

Vrijstaande woning

Gaz: 1.065 • Électricité: 3.586

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 803 • Électricité: 2.692

Activité dans Heerhugowaard (2025)

Handel en HORECA 1.245
Nijverheid en energie 1.330
Zakelijke dienstverlening 1.640
Overheid, onderwijs en zorg 1.195
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 540
Financiele diensten en onroerendgoed 380
Cultuur, recreatie en overige diensten 715

Nombre total d'établissements: 7.190

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Heerhugowaard
Période Délits
jan 2025 215
jan 2026 223
jul 2025 243
jun 2025 260
mei 2025 179
mrt 2025 226
nov 2024 205
nov 2025 223
okt 2024 214
okt 2025 267
sep 2024 180
sep 2025 234

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Heerhugowaard.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Heerhugowaard

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Heerhugowaard?

Heerhugowaard telt in 2025 ongeveer 61.740 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerhugowaard?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerhugowaard is in 2025 circa € 397.966.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerhugowaard?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerhugowaard ligt rond € 29.185 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerhugowaard?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.682 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerhugowaard?

In Heerhugowaard komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 11.634 woningen.

Meer maisons in Heerhugowaard

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.