Direkt zum Inhalt
Logo von Tesselaar Makelaardij

Karspelhof 13

1705EA Heerhugowaard • Noord-Holland

Verkauft unter Vorbehalt

€ 400.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.850

2 % Übertragungssteuer (€ 8.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 409.850

Kaufpreis /m²: € 3.101

Fotoalbum

Beschreibung

RIANTE EENGEZINSWONING MET 129 M² WOONOPPERVLAKTE, 4 SLAAPKAMERS, OPBOUW MET DAKTERRAS, RUIME OPEN KEUKEN EN EEN GROTE ONDERHOUDSVRIENDELIJKE ACHTERTUIN MET OVERKAPPING. Deze woning is gelegen in de geliefde en kindvriendelijke woonwijk Oostertocht en ligt aan een rustig en autovrij hofje met een speeltuin direct voor de deur, waardoor het een ideale plek is voor gezinnen met kinderen. Volledig voorzien van hardhouten kozijnen met thermopane beglazing, energielabel A én 11 zonnepanelen (geplaatst in 2019), wat zorgt voor een comfortabel en energiezuinig woonklimaat. De begane grond is voorzien van een nette pvc-vloer in visgraadmotief en de tuingerichte woonkamer met dubbele openslaande tuindeuren biedt een prettige verbinding met de achtertuin. Aan de voorzijde bevindt zich de open keuken met diverse inbouwapparatuur, een praktische en complete kookruimte. Op de 1e verdieping zijn 5 separate ruimtes, waaronder 2 slaapkamers, een inloopkast, badkamer en technische ruimte. Via de vaste trap bereik je de 2e verdieping met de 4e royale slaapkamer met een inloopkast en toegang via dubbele openslaande deuren naar het dakterras. De onderhoudsvriendelijke achtertuin op het oosten met achterom, overkapping en berging maakt het geheel compleet. Ben je al geïnteresseerd? Je kunt telefonisch contact met ons opnemen of een mail sturen voor het maken van een bezichtigingsafspraak. Omgeving Ligging: In de directe omgeving bevinden zich diverse scholen, supermarkten, speelvelden en sportvoorzieningen. Winkelcentrum Middenwaard bevindt zich op circa zes minuten fietsafstand en het NS-station Heerhugowaard is in ongeveer tien minuten fietsen te bereiken. INDELING WONING: Begane grond: Via de entree en hal betreed je de woning. De hal is voorzien van een meterkast (voorzien van 6 nieuwe groepen, 2 aardlekschakelaars, een slimme meter en glasvezelaansluiting). In de hal bevindt zich ook de toiletruimte voorzien van een zwevend toilet. De gehele begane grond beschikt over een nette pvc vloerafwerking met visgraad motief. Vanuit de hal kom je in de tuingerichte woonkamer, welke beschikt over veel lichtinval dankzij de grote raampartijen en de dubbele openslaande tuindeuren naar de achtertuin. In de woonkamer bevindt zich tevens een praktische trapkast met extra opbergruimte. Aan de voorzijde van de woonkamer bevindt zich de open keuken, uitgerust met inbouwspots en diverse inbouwapparatuur, waaronder een oven, afzuigkap, vaatwasser, koel-/vriescombinatie en een inductiekookplaat. 1e verdieping: Via de vaste trap bereik je de overloop van de eerste verdieping met toegang tot drie slaapkamers, de technische ruimte en de badkamer. Slaapkamer 1/inloopkast (1,73 x 3,00). Slaapkamer 2 (3,85 x 2,70), gelegen aan de voorzijde van de woning. Slaapkamer 3 (4,86 x 2,70), gelegen aan de achterzijde van de woning. De badkamer is voorzien van vloerverwarming en beschikt over een douchecabine, dubbele wastafel met spiegel en wastafelmeubel, tweede zwevend toilet, designradiator en een extra kast. De technische ruimte op deze verdieping is uitgerust met de HRE Intergas cv-ketel, omvormer, aansluiting voor de wasmachine en mechanische ventilatie. 2e verdieping: Via een tweede vaste trap bereik je ruime zolderverdieping. Deze verdieping beschikt, dankzij de opbouw, over een grote vierde slaapkamer (5,48 x 3,86) met een riante inloopkast en openslaande deuren naar het dakterras. Achtertuin: De onderhoudsvriendelijke achtertuin is gelegen op het oosten en is verzorgd aangelegd. In de tuin bevindt zich een overkapping waar je heerlijk beschut kunt zitten. Achter in de tuin staat een berging voorzien van elektra, ideaal voor het stallen van fietsen of extra opslag. Voortuin: De voortuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en op steenworp afstand in de autovrije straat ligt een speeltuin met diverse speeltoestellen. Verwarming HRE Intergas 2020, eigendom Zonnepanelen In 2019 zijn er 11 zonnepanelen geplaatst. Aanvaarding In overleg. Kan op korte termijn. Bezichtiging Na afspraak met Kandidaat Register Makelaar i.o. Jasper Keuken of Gecertificeerd Register Makelaar/Taxateur Jim Tesselaar. Bieding Mocht je naar aanleiding van jouw bezichtiging interesse hebben in deze woning dan verzoeken wij jou een eenmalig eindvoorstel te doen via je Move account. Dit kan via Move.nl. Het gehele biedingsproces verloopt via Jim Tesselaar, RM/RT. De inschrijving eindigt op maandag 30 maart 2026 om 12:00 uur.

Hypothek berekenen

€ 400.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.850

2 % Übertragungssteuer (€ 8.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 409.850

2,78%

Jährlich

%

€ 20.000

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 400.000 k.k.
Status
Verkauft unter Vorbehalt
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, tussenwoning

Indelung

Zimmer
6 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
129 m²
Fläche des Grundstücks
132 m²
Inhalt
403 m³
Externe Berghalle
6 m²
Hinterhof Fläche
54 m²

Bau und Energie

Baujahr
1995
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
HRE Intergas (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
14-03-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, dubbele wastafel, toilet, en vloerverwarming

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 1705

Google Karten

Geografische Übersicht Heerhugowaard

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Heerhugowaard

Wohn- und Viertelzahlen in Heerhugowaard

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Heerhugowaard. In 2025 waren da 61.740 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 397.966.

Einwohner

61.740

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 397.966

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 29.185

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.682

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Heerhugowaard
Jahr Einwohner
2021 58.392
2022 59.035
2023 60.230
2024 61.195
2025 61.740

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Heerhugowaard
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 270.476
2022 EUR 298.354
2023 EUR 354.623
2024 EUR 377.372
2025 EUR 397.966

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 11.635 0-15: 10.430 15-25: 7.490 25-45: 16.000 45-65: 16.175

Ausbildungsstufe

Hoger

11.730

Praktisch

12.850

Middelbaar

20.790

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

5.065

Nederland

45.500

Buiten Europa

11.165

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 3.987
Appartementen 8.360
Tussenwoningen 11.634
Vrijstaande woningen 2.856
Twee-onder-één-kap woningen 2.004

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 4
1700 tot 1900 113
1900 tot 1925 181
1925 tot 1950 303
1950 tot 1970 3.560
1970 tot 1980 6.238
1980 tot 1990 2.008
1990 tot 2000 4.404
2000 tot 2010 2.600
2010 tot 2020 2.184
2020 en later 1.637

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

9.995

Bezeichnung C

6.750

Bezeichnung B

5.040

Bezeichnung D

1.395

Bezeichnung A+

1.061

Bezeichnung A++

1.039

Bezeichnung A+++

785

Bezeichnung G

360

Bezeichnung F

355

Bezeichnung E

292

Bezeichnung A++++

212

Bezeichnung A+++++

14

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Heerhugowaard
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 965 2.883
2021 1.045 2.947
2022 791 2.741
2023 670 2.588
2024 640 2.654

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 771 • Strom: 2.746

Huurwoning

Gas: 515 • Strom: 1.992

Koopwoning

Gas: 753 • Strom: 2.824

Appartement

Gas: 368 • Strom: 1.691

Tussenwoning

Gas: 673 • Strom: 2.546

Vrijstaande woning

Gas: 1.065 • Strom: 3.586

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 803 • Strom: 2.692

Betriebsaktivität in Heerhugowaard (2025)

Handel en HORECA 1.245
Nijverheid en energie 1.330
Zakelijke dienstverlening 1.640
Overheid, onderwijs en zorg 1.195
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 540
Financiele diensten en onroerendgoed 380
Cultuur, recreatie en overige diensten 715

Gesamtanzahl der Firmensitze: 7.190

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Heerhugowaard
Periode Verbrechen
jan 2025 215
jan 2026 223
jul 2025 243
jun 2025 260
mei 2025 179
mrt 2025 226
nov 2024 205
nov 2025 223
okt 2024 214
okt 2025 267
sep 2024 180
sep 2025 234

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Heerhugowaard.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Heerhugowaard

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Heerhugowaard?

Heerhugowaard telt in 2025 ongeveer 61.740 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerhugowaard?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerhugowaard is in 2025 circa € 397.966.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerhugowaard?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerhugowaard ligt rond € 29.185 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerhugowaard?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.682 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerhugowaard?

In Heerhugowaard komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 11.634 woningen.

Meer Häuser in Heerhugowaard

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.