Direkt zum Inhalt
Logo von Des Huizes Makelaars

Hengelose Esstraat 79

7556EB Hengelo • Overijssel

€ 460.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.050

2 % Übertragungssteuer (€ 9.200) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 471.050

Kaufpreis /m²: € 3.770

Fotoalbum

Beschreibung

Op een gewilde locatie in een zeer geliefde jaren '30 woonwijk op loopafstand van het centrum gelegen.  Zeer goed onderhouden, geheel gemoderniseerd en hoogwaardig afgewerkte twee-onder-één kapwoning met o.a. een riante woonkeuken, moderne badkamer, parkeergelegenheid op eigen terrein en een fraai aangelegde tuin met vrijstaande berging en sfeervolle veranda.  Uniek voor dit bouwjaar is het energielabel A en de woning biedt alle wooncomfort met onder meer vloerverwarming, optimale isolatie en 9 zonnepanelen. Gunstige ligging ten opzichte van het centrum, winkelcentrum, scholen, station en uitvalswegen.  Kortom optimaal wooncomfort van de huidige tijd wordt hier gecombineerd met de karakteristieke uitstraling van deze vooroorlogse woning. Indeling: Begane grond: Overdekte zij-entree, hal, kelder, lichte woonkamer met erker, riante uitgebouwde woonkeuken voorzien van diverse inbouwapparatuur, een lichtstraat en openslaande tuindeuren naar de achtertuin, bijkeuken met moderne toiletruimte v.v. vrijhangend toilet, urinoir en fontein, kast met opstelplaats voor de wasmachine en droger. De begane grond is voorzien van een prachtige eikenhouten vloer. Eerste verdieping: Overloop, 2 slaapkamers waarvan 1 voorzien van vaste kast en 1 voorzien van airconditioning, moderne badkamer voorzien van dubbele wastafel met meubel, inloopdouche, tweede vrijhangend toilet en designradiator. Tweede verdieping: Middels vaste trap bereikbaar, ruime overloop met twee dakramen en dakkapel waardoor het een lichte ruimte is met een heerlijke werkruimte, deur naar de derde slaapkamer eveneens voorzien van een grote dakkapel en airconditioning. Bijzonderheden: * Bouwjaar: 1938; * Woonoppervlakte: 122 m²; * Perceeloppervlakte: 214 m²; * Inhoud woonhuis: 432 m³; * Energielabel A; * Woning is v.v. muur-, vloer- en dakisolatie en grotendeels v.v. HR++ beglazing; * 9 zonnepanelen, 420 Wp, 2023, eigendom; * Warm water en verwarming middels hr-combiketel, type Remeha, eigendom, 2019; * Vloerverwarming aanwezig in keuken, bijkeuken en badkamer; * Keuken v.v. inductie kookplaat met afzuiging, combi-oven/magnetron, stoomoven, koelkast, vaatwasser en Quooker; * Meterkast vernieuwd in 2019; * Badkamer vernieuwd in 2020; * Schilderwerk buiten uitgevoerd in 2022 door erkend schildersbedrijf; * Dakkapel kunststof met HR++ beglazing; * Prachtig aangelegde tuin met fraaie overkapping en berging; * Perfecte ligging ten opzichte van het centrum, uitvalswegen en alle wensbare voorzieningen; * In de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 460.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.050

2 % Übertragungssteuer (€ 9.200) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 471.050

2,78%

Jährlich

%

€ 23.000

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 460.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
122 m²
Fläche des Grundstücks
214 m²
Inhalt
432 m³
Sonstiger Innenraum
6 m²
Gebäude mit Außenbereich
1 m²
Externe Berghalle
11 m²
Hinterhof Fläche
84 m²

Bau und Energie

Baujahr
1938
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Schilddak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha Avanta 28C (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Energieausweis
A

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Parkeerplaats

Planung

Seit dem Angebot
07-11-2025
Verkaufsdatum
26-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • natuurlijke ventilatie
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 7556

Google Karten

Karte von Hengelo

Erkunden Sie Hengelo und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Hengelo

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Hengelo.

Einwohner

-

Keine Daten

Durchschnittliche WOZ

-

Keine Daten

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 27.100

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

3.895

Gesamt registriert

Zusammensetzung der Bewohner

Ausbildungsstufe

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Wohnungsbestand und Bauperioden

Bauphase der Gebäude

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

11.376

Bezeichnung A

8.336

Bezeichnung B

6.524

Bezeichnung G

4.757

Bezeichnung E

3.318

Bezeichnung D

3.052

Bezeichnung F

2.891

Bezeichnung A+

424

Bezeichnung A+++

239

Bezeichnung A++

155

Bezeichnung A++++

19

Bezeichnung A+++++

3

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Hengelo
Periode Verbrechen
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Hengelo.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Hengelo

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer Häuser in Hengelo

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.