Direkt zum Inhalt
Logo von AMH Makelaars

Cannerweg 196

6213BK Maastricht • Limburg

Verfügbar

€ 750.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 16.850

2 % Übertragungssteuer (€ 15.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 766.850

Kaufpreis /m²: € 4.518

Fotoalbum

Beschreibung

Achter deze charmante gevel uit 1930 gaat een moderne en verrassend ingedeelde woning schuil. Met drie royale slaapkamers, een ruime multifunctionele (tuin)kamer en een lichte, open leefruimte op de begane grond biedt deze woning alles voor comfortabel en eigentijds wonen. Daarnaast beschikt de woning over een fraaie uitbouw, een speels aangelegde en verzorgde tuin, een laadpaal én een praktische kelder. De ligging aan de rustige Cannerweg, aan de rand van het geliefde Biesland, is bijzonder aantrekkelijk. Voor de dagelijkse voorzieningen loopt u zo de hoek om naar de bakker en de supermarkt bevindt zich op nog geen vijf minuten afstand. Ook voor natuurliefhebbers is dit een ideale locatie: het Jekerdal ligt nabij en leent zich perfect voor een wandeling of hardloopsessie. En binnen enkele minuten bereikt u het historische centrum van Maastricht. Kelder: Via de trap in de hal bereikt u de kelder, gelegen onder het voorste gedeelte van de woning. Deze nette mergelkelder verkeert in goede staat en is uitermate geschikt als praktische opslagruimte. Begane grond: De woning is toegankelijk via twee ingangen: één aan de voorzijde en één via de zijkant. Bij binnenkomst aan de voorzijde betreedt u de hal met trapopgang, meterkast en toegang tot de kelder. Aan het einde van de hal bevindt zich de deur naar de woonkamer. De eetkamer met open leefkeuken vormt het centrale hart van de woning. Vanuit hier heeft u tevens toegang tot de zij ingang en het sfeervol afgescheiden terras, een fijne plek om in de ochtend van een kop koffie te genieten of de dag ontspannen af te sluiten. Ook voor kinderen is dit een veilige speelomgeving. De open keuken met royaal kookeiland is volledig uitgerust met inbouwapparatuur en biedt volop werk- en bergruimte. De keuken is voorzien van een onderhoudsvriendelijke tegelvloer. De eetkamer en woonkamer zijn afgewerkt met een stijlvolle parketvloer. Aan de voorzijde bevindt zich de zitkamer, die middels en-suite deuren afsluitbaar is van de eetkamer, wat zorgt voor zowel openheid als privacy. De begane grond kenmerkt zich door een openkarakter met een zeer knusse sfeer. Vanuit de keuken bereikt u de bijkeuken. Hier vindt u een extra werkblad met wastafel, de witgoedaansluitingen en een separaat toilet met fonteintje. Eerste verdieping: Via de trap komt u op de overloop van de eerste verdieping, die toegang biedt tot alle vertrekken. De badkamer is uitgerust met vloerverwarming, een inloop regendouche, ligbad, toilet en dubbele wastafel. Aan de voorzijde en in het midden van de verdieping bevinden zich twee comfortabele slaapkamers van ca. 12 en 13 m², momenteel ingericht als kinderkamers. In de gang geeft een schuifdeur toegang tot een praktische werkkamer, waar tevens de cv-installatie is weggewerkt. De ruime master bedroom (ca. 22 m²) ligt aan de achterzijde van de woning en maakt zijn naam meer dan waar. De kamer beschikt over hoge plafonds en strak geïntegreerde kasten. Vanuit de master bedroom bereikt u een iets hoger gelegen multifunctionele ruimte van ca. 20 m² met optimaal tuincontact. De doorlopende terrastegels en de volledig te openen harmonicadeuren creëren een naadloze overgang tussen binnen en buiten. Dankzij de royale lichtinval is deze ruimte ideaal als atelier, sportruimte of thuiswerkplek. De op maat gemaakte kastenwand biedt een geïntegreerd bureau en voldoende bergruimte. Daarnaast beschikt de ruimte over een wastafel en vloerverwarming. Exterieur: Via de zij-tuin leidt een brede, stijlvolle trap naar de hoger gelegen achtertuin. Door deze ligging geniet u hier van extra privacy, rust en een fraai uitzicht. Het eerste deel van de tuin is betegeld en voorzien van een buitenkeuken, perfect voor lange zomeravonden. Het hoger gelegen gedeelte is groen ingericht en vormt een ideale speelplek voor kinderen. De multifunctionele ruimte met vloerverwarming fungeert tevens als comfortabele tuinkamer, waar binnen en buiten moeiteloos in elkaar overlopen. Algemene informatie: - Meterkast is voorzien van 3 fase aansluiting; - Laadpaal aan de gevel van de woning; - Inpandige fietsenberging; - 14 zonnepanelen in eigendom; - In 2018 is de gehele woning verbouwd; - In 2021 is de uitbouw gerealiseerd; - In 2021 zijn het terras en de zij tuin opnieuw aangelegd; - Eind 2023 is de gehele goot vernieuwd en zijn de dakkapellen gerenoveerd; Schriftelijkheidsvereiste: ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend; Aan de in deze brochure vermelde informatie en maatvoering kunnen geen rechten worden ontleend.

Hypothek berekenen

€ 750.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 16.850

2 % Übertragungssteuer (€ 15.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 766.850

3,04%

Jährlich

%

€ 37.500

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 750.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, halfvrijstaande woning

Indelung

Zimmer
6 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een kelder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
166 m²
Fläche des Grundstücks
305 m²
Inhalt
696 m³
Sonstiger Innenraum
31 m²
Gebäude mit Außenbereich
15 m²

Bau und Energie

Baujahr
1930
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha Calenta (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Energieausweis
C

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Garten
Achtertuin
Bergung
Aangebouwde stenen berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
12-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Dakraam
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 6213

Google Karten

Geografische Übersicht Maastricht

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Maastricht

Wohn- und Viertelzahlen in Maastricht

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Maastricht. In 2026 waren da 126.026 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 313.000.

Einwohner

126.026

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 313.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.900

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

7.537

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Maastricht
Jahr Einwohner
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Maastricht
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Ausbildungsstufe

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

15.755

Bezeichnung A

13.753

Bezeichnung B

10.777

Bezeichnung D

6.853

Bezeichnung G

6.274

Bezeichnung E

5.553

Bezeichnung F

5.314

Bezeichnung A+

1.868

Bezeichnung A+++

1.155

Bezeichnung A++

762

Bezeichnung A++++

196

Bezeichnung A+++++

5

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Maastricht
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Strom: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Strom: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Strom: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Strom: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Strom: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 2.970

Betriebsaktivität in Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Gesamtanzahl der Firmensitze: 14.555

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Maastricht
Periode Verbrechen
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Maastricht.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Maastricht

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer Häuser in Maastricht

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.