Ir directamente al contenido
Logotipo de AMH Makelaars

Cannerweg 196

6213BK Maastricht • Limburg

Disponible

€ 750.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 16.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 766.850

Precio de compra /m²: € 4.518

Galería de fotos

Descripción

Achter deze charmante gevel uit 1930 gaat een moderne en verrassend ingedeelde woning schuil. Met drie royale slaapkamers, een ruime multifunctionele (tuin)kamer en een lichte, open leefruimte op de begane grond biedt deze woning alles voor comfortabel en eigentijds wonen. Daarnaast beschikt de woning over een fraaie uitbouw, een speels aangelegde en verzorgde tuin, een laadpaal én een praktische kelder. De ligging aan de rustige Cannerweg, aan de rand van het geliefde Biesland, is bijzonder aantrekkelijk. Voor de dagelijkse voorzieningen loopt u zo de hoek om naar de bakker en de supermarkt bevindt zich op nog geen vijf minuten afstand. Ook voor natuurliefhebbers is dit een ideale locatie: het Jekerdal ligt nabij en leent zich perfect voor een wandeling of hardloopsessie. En binnen enkele minuten bereikt u het historische centrum van Maastricht. Kelder: Via de trap in de hal bereikt u de kelder, gelegen onder het voorste gedeelte van de woning. Deze nette mergelkelder verkeert in goede staat en is uitermate geschikt als praktische opslagruimte. Begane grond: De woning is toegankelijk via twee ingangen: één aan de voorzijde en één via de zijkant. Bij binnenkomst aan de voorzijde betreedt u de hal met trapopgang, meterkast en toegang tot de kelder. Aan het einde van de hal bevindt zich de deur naar de woonkamer. De eetkamer met open leefkeuken vormt het centrale hart van de woning. Vanuit hier heeft u tevens toegang tot de zij ingang en het sfeervol afgescheiden terras, een fijne plek om in de ochtend van een kop koffie te genieten of de dag ontspannen af te sluiten. Ook voor kinderen is dit een veilige speelomgeving. De open keuken met royaal kookeiland is volledig uitgerust met inbouwapparatuur en biedt volop werk- en bergruimte. De keuken is voorzien van een onderhoudsvriendelijke tegelvloer. De eetkamer en woonkamer zijn afgewerkt met een stijlvolle parketvloer. Aan de voorzijde bevindt zich de zitkamer, die middels en-suite deuren afsluitbaar is van de eetkamer, wat zorgt voor zowel openheid als privacy. De begane grond kenmerkt zich door een openkarakter met een zeer knusse sfeer. Vanuit de keuken bereikt u de bijkeuken. Hier vindt u een extra werkblad met wastafel, de witgoedaansluitingen en een separaat toilet met fonteintje. Eerste verdieping: Via de trap komt u op de overloop van de eerste verdieping, die toegang biedt tot alle vertrekken. De badkamer is uitgerust met vloerverwarming, een inloop regendouche, ligbad, toilet en dubbele wastafel. Aan de voorzijde en in het midden van de verdieping bevinden zich twee comfortabele slaapkamers van ca. 12 en 13 m², momenteel ingericht als kinderkamers. In de gang geeft een schuifdeur toegang tot een praktische werkkamer, waar tevens de cv-installatie is weggewerkt. De ruime master bedroom (ca. 22 m²) ligt aan de achterzijde van de woning en maakt zijn naam meer dan waar. De kamer beschikt over hoge plafonds en strak geïntegreerde kasten. Vanuit de master bedroom bereikt u een iets hoger gelegen multifunctionele ruimte van ca. 20 m² met optimaal tuincontact. De doorlopende terrastegels en de volledig te openen harmonicadeuren creëren een naadloze overgang tussen binnen en buiten. Dankzij de royale lichtinval is deze ruimte ideaal als atelier, sportruimte of thuiswerkplek. De op maat gemaakte kastenwand biedt een geïntegreerd bureau en voldoende bergruimte. Daarnaast beschikt de ruimte over een wastafel en vloerverwarming. Exterieur: Via de zij-tuin leidt een brede, stijlvolle trap naar de hoger gelegen achtertuin. Door deze ligging geniet u hier van extra privacy, rust en een fraai uitzicht. Het eerste deel van de tuin is betegeld en voorzien van een buitenkeuken, perfect voor lange zomeravonden. Het hoger gelegen gedeelte is groen ingericht en vormt een ideale speelplek voor kinderen. De multifunctionele ruimte met vloerverwarming fungeert tevens als comfortabele tuinkamer, waar binnen en buiten moeiteloos in elkaar overlopen. Algemene informatie: - Meterkast is voorzien van 3 fase aansluiting; - Laadpaal aan de gevel van de woning; - Inpandige fietsenberging; - 14 zonnepanelen in eigendom; - In 2018 is de gehele woning verbouwd; - In 2021 is de uitbouw gerealiseerd; - In 2021 zijn het terras en de zij tuin opnieuw aangelegd; - Eind 2023 is de gehele goot vernieuwd en zijn de dakkapellen gerenoveerd; Schriftelijkheidsvereiste: ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend; Aan de in deze brochure vermelde informatie en maatvoering kunnen geen rechten worden ontleend.

Hipoteca berekenen

€ 750.000

Coste del comprador (estimado): € 16.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 766.850

3,04%

Anualmente

%

€ 37.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 750.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, halfvrijstaande woning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
166 m²
Área del lote
305 m²
Contenido
696 m³
Otra zona interior
31 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
15 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1930
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha Calenta (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Etiqueta energética
C

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
12-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Características adicionales

  • Dakraam
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6213

Mapas de Google

Vista geográfica Maastricht

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Maastricht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Maastricht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Maastricht. En 2026 había 126.026 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 313.000.

Inhabitantes

126.026

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 313.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

7.537

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Maastricht
Año Inhabitantes
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Maastricht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Nivel académico

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origen de los residentes (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Período de construcción del edificio

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

15.755

Etiqueta A

13.753

Etiqueta B

10.777

Etiqueta D

6.853

Etiqueta G

6.274

Etiqueta E

5.553

Etiqueta F

5.314

Etiqueta A+

1.868

Etiqueta A+++

1.155

Etiqueta A++

762

Etiqueta A++++

196

Etiqueta A+++++

5

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Maastricht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricidad: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricidad: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricidad: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Número total de establecimientos empresariales: 14.555

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Maastricht
Periodo Delitos
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Maastricht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Maastricht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer viviendas in Maastricht

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.