Jump to content
Logo of AMH Makelaars

Cannerweg 196

6213BK Maastricht • Limburg

Available

€ 750.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 16.850

2% transfer tax (€ 15.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 766.850

Purchase price /m²: € 4.518

Photo Gallery

Description

Achter deze charmante gevel uit 1930 gaat een moderne en verrassend ingedeelde woning schuil. Met drie royale slaapkamers, een ruime multifunctionele (tuin)kamer en een lichte, open leefruimte op de begane grond biedt deze woning alles voor comfortabel en eigentijds wonen. Daarnaast beschikt de woning over een fraaie uitbouw, een speels aangelegde en verzorgde tuin, een laadpaal én een praktische kelder. De ligging aan de rustige Cannerweg, aan de rand van het geliefde Biesland, is bijzonder aantrekkelijk. Voor de dagelijkse voorzieningen loopt u zo de hoek om naar de bakker en de supermarkt bevindt zich op nog geen vijf minuten afstand. Ook voor natuurliefhebbers is dit een ideale locatie: het Jekerdal ligt nabij en leent zich perfect voor een wandeling of hardloopsessie. En binnen enkele minuten bereikt u het historische centrum van Maastricht. Kelder: Via de trap in de hal bereikt u de kelder, gelegen onder het voorste gedeelte van de woning. Deze nette mergelkelder verkeert in goede staat en is uitermate geschikt als praktische opslagruimte. Begane grond: De woning is toegankelijk via twee ingangen: één aan de voorzijde en één via de zijkant. Bij binnenkomst aan de voorzijde betreedt u de hal met trapopgang, meterkast en toegang tot de kelder. Aan het einde van de hal bevindt zich de deur naar de woonkamer. De eetkamer met open leefkeuken vormt het centrale hart van de woning. Vanuit hier heeft u tevens toegang tot de zij ingang en het sfeervol afgescheiden terras, een fijne plek om in de ochtend van een kop koffie te genieten of de dag ontspannen af te sluiten. Ook voor kinderen is dit een veilige speelomgeving. De open keuken met royaal kookeiland is volledig uitgerust met inbouwapparatuur en biedt volop werk- en bergruimte. De keuken is voorzien van een onderhoudsvriendelijke tegelvloer. De eetkamer en woonkamer zijn afgewerkt met een stijlvolle parketvloer. Aan de voorzijde bevindt zich de zitkamer, die middels en-suite deuren afsluitbaar is van de eetkamer, wat zorgt voor zowel openheid als privacy. De begane grond kenmerkt zich door een openkarakter met een zeer knusse sfeer. Vanuit de keuken bereikt u de bijkeuken. Hier vindt u een extra werkblad met wastafel, de witgoedaansluitingen en een separaat toilet met fonteintje. Eerste verdieping: Via de trap komt u op de overloop van de eerste verdieping, die toegang biedt tot alle vertrekken. De badkamer is uitgerust met vloerverwarming, een inloop regendouche, ligbad, toilet en dubbele wastafel. Aan de voorzijde en in het midden van de verdieping bevinden zich twee comfortabele slaapkamers van ca. 12 en 13 m², momenteel ingericht als kinderkamers. In de gang geeft een schuifdeur toegang tot een praktische werkkamer, waar tevens de cv-installatie is weggewerkt. De ruime master bedroom (ca. 22 m²) ligt aan de achterzijde van de woning en maakt zijn naam meer dan waar. De kamer beschikt over hoge plafonds en strak geïntegreerde kasten. Vanuit de master bedroom bereikt u een iets hoger gelegen multifunctionele ruimte van ca. 20 m² met optimaal tuincontact. De doorlopende terrastegels en de volledig te openen harmonicadeuren creëren een naadloze overgang tussen binnen en buiten. Dankzij de royale lichtinval is deze ruimte ideaal als atelier, sportruimte of thuiswerkplek. De op maat gemaakte kastenwand biedt een geïntegreerd bureau en voldoende bergruimte. Daarnaast beschikt de ruimte over een wastafel en vloerverwarming. Exterieur: Via de zij-tuin leidt een brede, stijlvolle trap naar de hoger gelegen achtertuin. Door deze ligging geniet u hier van extra privacy, rust en een fraai uitzicht. Het eerste deel van de tuin is betegeld en voorzien van een buitenkeuken, perfect voor lange zomeravonden. Het hoger gelegen gedeelte is groen ingericht en vormt een ideale speelplek voor kinderen. De multifunctionele ruimte met vloerverwarming fungeert tevens als comfortabele tuinkamer, waar binnen en buiten moeiteloos in elkaar overlopen. Algemene informatie: - Meterkast is voorzien van 3 fase aansluiting; - Laadpaal aan de gevel van de woning; - Inpandige fietsenberging; - 14 zonnepanelen in eigendom; - In 2018 is de gehele woning verbouwd; - In 2021 is de uitbouw gerealiseerd; - In 2021 zijn het terras en de zij tuin opnieuw aangelegd; - Eind 2023 is de gehele goot vernieuwd en zijn de dakkapellen gerenoveerd; Schriftelijkheidsvereiste: ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend; Aan de in deze brochure vermelde informatie en maatvoering kunnen geen rechten worden ontleend.

Mortgage berekenen

€ 750.000

Cost of copper (estimated): € 16.850

2% transfer tax (€ 15.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 766.850

3,04%

Yearly

%

€ 37.500

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 750.000 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Eengezinswoning, halfvrijstaande woning

Index

Rooms
6 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen en een kelder

Areas and volumes

Living area
166 m²
Land area
305 m²
Content
696 m³
Other enclosed space
31 m²
Building bound outdoor space
15 m²

Construction and Energy

Year of construction
1930
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Remeha Calenta (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Energy label
C

Outdoor space and parking

Outdoor space
In woonwijk
Garden
Achtertuin
Salvage
Aangebouwde stenen berging
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
12-05-2026

Bathroom facilities

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Additional features

  • Dakraam
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 6213

Google Maps

Geographical overview Maastricht

Geographic orientation and real estate agent density in Maastricht

Residential and neighborhood statistics in Maastricht

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Maastricht. In 2026 were there 126.026 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 313.000.

Residents

126.026

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 313.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.900

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

7.537

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Maastricht
Year Residents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Annual WOZ value

WOZ value per year in Maastricht
Year Average WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Education level

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origin of residents (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Construction period of buildings

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

15.755

Label A

13.753

Label B

10.777

Label D

6.853

Label G

6.274

Label E

5.553

Label F

5.314

Label A+

1.868

Label A+++

1.155

Label A++

762

Label A++++

196

Label A+++++

5

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Maastricht
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricity: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricity: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricity: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricity: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricity: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricity: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricity: 2.970

Business activity in Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Total number of company establishments: 14.555

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Maastricht
Period Crimes
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Maastricht.

Frequently asked questions about living in Maastricht

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer houses in Maastricht

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.