Aller directement au contenu
Logo de AMH Makelaars

Cannerweg 196

6213BK Maastricht • Limburg

Disponible

€ 750.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 16.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 766.850

Prix d'achat /m²: € 4.518

Galerie de photos

Description

Achter deze charmante gevel uit 1930 gaat een moderne en verrassend ingedeelde woning schuil. Met drie royale slaapkamers, een ruime multifunctionele (tuin)kamer en een lichte, open leefruimte op de begane grond biedt deze woning alles voor comfortabel en eigentijds wonen. Daarnaast beschikt de woning over een fraaie uitbouw, een speels aangelegde en verzorgde tuin, een laadpaal én een praktische kelder. De ligging aan de rustige Cannerweg, aan de rand van het geliefde Biesland, is bijzonder aantrekkelijk. Voor de dagelijkse voorzieningen loopt u zo de hoek om naar de bakker en de supermarkt bevindt zich op nog geen vijf minuten afstand. Ook voor natuurliefhebbers is dit een ideale locatie: het Jekerdal ligt nabij en leent zich perfect voor een wandeling of hardloopsessie. En binnen enkele minuten bereikt u het historische centrum van Maastricht. Kelder: Via de trap in de hal bereikt u de kelder, gelegen onder het voorste gedeelte van de woning. Deze nette mergelkelder verkeert in goede staat en is uitermate geschikt als praktische opslagruimte. Begane grond: De woning is toegankelijk via twee ingangen: één aan de voorzijde en één via de zijkant. Bij binnenkomst aan de voorzijde betreedt u de hal met trapopgang, meterkast en toegang tot de kelder. Aan het einde van de hal bevindt zich de deur naar de woonkamer. De eetkamer met open leefkeuken vormt het centrale hart van de woning. Vanuit hier heeft u tevens toegang tot de zij ingang en het sfeervol afgescheiden terras, een fijne plek om in de ochtend van een kop koffie te genieten of de dag ontspannen af te sluiten. Ook voor kinderen is dit een veilige speelomgeving. De open keuken met royaal kookeiland is volledig uitgerust met inbouwapparatuur en biedt volop werk- en bergruimte. De keuken is voorzien van een onderhoudsvriendelijke tegelvloer. De eetkamer en woonkamer zijn afgewerkt met een stijlvolle parketvloer. Aan de voorzijde bevindt zich de zitkamer, die middels en-suite deuren afsluitbaar is van de eetkamer, wat zorgt voor zowel openheid als privacy. De begane grond kenmerkt zich door een openkarakter met een zeer knusse sfeer. Vanuit de keuken bereikt u de bijkeuken. Hier vindt u een extra werkblad met wastafel, de witgoedaansluitingen en een separaat toilet met fonteintje. Eerste verdieping: Via de trap komt u op de overloop van de eerste verdieping, die toegang biedt tot alle vertrekken. De badkamer is uitgerust met vloerverwarming, een inloop regendouche, ligbad, toilet en dubbele wastafel. Aan de voorzijde en in het midden van de verdieping bevinden zich twee comfortabele slaapkamers van ca. 12 en 13 m², momenteel ingericht als kinderkamers. In de gang geeft een schuifdeur toegang tot een praktische werkkamer, waar tevens de cv-installatie is weggewerkt. De ruime master bedroom (ca. 22 m²) ligt aan de achterzijde van de woning en maakt zijn naam meer dan waar. De kamer beschikt over hoge plafonds en strak geïntegreerde kasten. Vanuit de master bedroom bereikt u een iets hoger gelegen multifunctionele ruimte van ca. 20 m² met optimaal tuincontact. De doorlopende terrastegels en de volledig te openen harmonicadeuren creëren een naadloze overgang tussen binnen en buiten. Dankzij de royale lichtinval is deze ruimte ideaal als atelier, sportruimte of thuiswerkplek. De op maat gemaakte kastenwand biedt een geïntegreerd bureau en voldoende bergruimte. Daarnaast beschikt de ruimte over een wastafel en vloerverwarming. Exterieur: Via de zij-tuin leidt een brede, stijlvolle trap naar de hoger gelegen achtertuin. Door deze ligging geniet u hier van extra privacy, rust en een fraai uitzicht. Het eerste deel van de tuin is betegeld en voorzien van een buitenkeuken, perfect voor lange zomeravonden. Het hoger gelegen gedeelte is groen ingericht en vormt een ideale speelplek voor kinderen. De multifunctionele ruimte met vloerverwarming fungeert tevens als comfortabele tuinkamer, waar binnen en buiten moeiteloos in elkaar overlopen. Algemene informatie: - Meterkast is voorzien van 3 fase aansluiting; - Laadpaal aan de gevel van de woning; - Inpandige fietsenberging; - 14 zonnepanelen in eigendom; - In 2018 is de gehele woning verbouwd; - In 2021 is de uitbouw gerealiseerd; - In 2021 zijn het terras en de zij tuin opnieuw aangelegd; - Eind 2023 is de gehele goot vernieuwd en zijn de dakkapellen gerenoveerd; Schriftelijkheidsvereiste: ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend; Aan de in deze brochure vermelde informatie en maatvoering kunnen geen rechten worden ontleend.

Prêt immobilier berekenen

€ 750.000

Coûts d'achat (estimés): € 16.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 766.850

3,04%

Annuellement

%

€ 37.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 750.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, halfvrijstaande woning

Plan

Chambres
6 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
166 m²
Superficie du terrain
305 m²
Contenu
696 m³
Autre espace intérieur
31 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
15 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1930
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Calenta (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6213

Google Maps

Aperçu géographique Maastricht

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Maastricht

Chiffres de logement et de quartier dans Maastricht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Maastricht. En 2026 étaient 126.026 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 313.000.

Résidents

126.026

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 313.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

7.537

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Maastricht
Année Résidents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Maastricht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Niveau d'enseignement

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origine des habitants (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

15.755

Étiquette A

13.753

Étiquette B

10.777

Étiquette D

6.853

Étiquette G

6.274

Étiquette E

5.553

Étiquette F

5.314

Étiquette A+

1.868

Étiquette A+++

1.155

Étiquette A++

762

Étiquette A++++

196

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Maastricht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.020 • Électricité: 2.720

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 980 • Électricité: 2.780

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.580 • Électricité: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 2.970

Activité dans Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Nombre total d'établissements: 14.555

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Maastricht
Période Délits
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Maastricht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Maastricht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer maisons in Maastricht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.