Direkt zum Inhalt
Logo von Coen Absil Onroerende Zaken

Nieuwenhofweg 12

5962NS Melderslo • Limburg

Verfügbar

€ 625.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 14.350

2 % Übertragungssteuer (€ 12.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 639.350

Kaufpreis /m²: € 4.167

Fotoalbum

Beschreibung

Nieuwenhofweg 12 is een hele mooie, én natuurlijke plek, op een ruime locatie… een beetje frankrijkgevoel, sprookjesachtig… Wonderland, je zult er maar wonen en genieten… Indeling Deze woonboerderij aan de Nieuwenhofweg 12 5962 NS te Melderslo is rond 1913 en 1970 gebouwd als boerderijwoning. Vanaf 2010 is deze boerderij geheel gerenoveerd en voorzien van enkele fraaie veranda’s aan de achterzijde en zijkant! Deze woning is qua uiterlijk in nagenoeg oorspronkelijke staat, u treft een verrassing aan als u deze woning met bijgebouwen bezoekt… misschien wel een sprookje… Wonderland! De woning is verbouwd met behoud van elementen van weleer, doch u treft een heerlijk te bewonen buitenlocatie! Kadastraal bekend: Gemeente Horst sectie U nummer 218 groot 3177 m2 en gemeente Horst sectie U nummer 617 groot 1985 m2 De woning met erf en royale tuin met diversiteit aan planten en fruitbomen is gelegen op een solitaire locatie aan de Nieuwenhofweg 12 te Melderslo. U bevindt zich midden tussen de velden en landerijen. U bent direct midden in de natuur. U loopt rechtstreeks vanuit de achterzijde de Swolgense bossen in. Het Schuitwater ligt op enkele honderden meters afstand. Tevens zijn de Kasteelse Bossen met het strandbad en vele sportfaciliteiten op fietsafstand U kunt er heerlijk wandelen en genieten van de natuur. De A73 is in 5 minuten te bereiken. Het basisonderwijs is in Melderslo gelegen. Het voortgezet onderwijs en overige voorzieningen zijn in Horst in voldoende mate aanwezig. Het wonen én buitenleven op deze locatie is aangenaam! Constructie en materialen • bouwjaar : 1913 • begane grond vloer : betonvloer en houten vloer • 1e verdiepingsvloer : houten dek • wanden : buitenspouwblad; steens opgebouwd met baksteen : binnen spouwblad ; aangebracht met regelwerk en betimmering met spouw en isolatie. • dak : zadeldak, originele houten spanten en houten gordingen. Het dak is beschoten met dakplaten en met gebakken pannen gedekt. • kozijnen : De buitenkozijnen zijn uitgevoerd in hout met thermopane glaswerk. De binnen kozijnen zijn eveneens uitgevoerd in hout met paneeldeuren. • isolatie : deels thermopane glaswerk, spouwisolatie, dakisolatie 15 zonnepanelen • inhoud : woonhuis; 550 m3 • woonoppervlakte : 150 m2 • cv-installatie en airco : Nefit HR-combi ketel (2025), verwarming middels radiatoren. • energielabel : B geldig tot 15-06-2032 Indeling begane grond woonkamer (29 m2) De woonkamer open verbonden met de keuken en voorzien van een houtkachel. Deze warm uitgevoerde woonkamer is voorzien van een essen plankenvloer. Aan de zijkant is een openslaande tuindeur welke toegang geeft tot de zijtuin met terras en vijver… een hele mooie plek om te genieten! keuken (17 m2) Deze ruime leefkeuken is ingericht met een aanbouwkeuken van hout en een kunststof blad, spoelbak, oven, kooktoestel, afzuigkap en koelkast. Deze keuken is open opgezet met goede zichtlijnen. Er is voldoende plek voor een eettafel. Tevens toegang tot de kelder, verdieping, opkamer hal en bijkeuken. kelder (12 m2) Deze kelder is ideaal voor uw voorraad levensmiddelen. bijkeuken en toilet (14 m2) Vanuit de achterzijde bereikt u de bijkeuken en het toilet. Hier is een wastafel en de aansluitingen wasmachine en droger. Tevens toegang naar de cv-ruimte en badkamer. Vanuit de bijkeuken loopt u naar het overdekte terras c.q. veranda. Een heerlijke plek om te verblijven! badkamer (7 m2) De badkamer is geheel betegeld en voorzien van ligbad, douche toilet en wastafel. Tevens zijn hier de aansluitingen voor de wasmachine. opkamer (8 m2) Deze ruimte is toegankelijk via het portaal met trap naar de verdieping en doet dienst als werkkamer. hal (4 m2) De hal is voorzien van een authentieke terrazzo vloer. Tevens bevindt zich hier de meterkast, de omvormer en garderobe. slaapkamer (11 m2) De slaapkamer is toegankelijk via de hal en aan de voorzijde gelegen. Indeling verdieping overloop De zeer ruime en indrukwekkende overloop is voorzien van een brede dakkapel en een wastafel én geeft toegang tot de slaapkamers/kantoor, badkamer en de zolderkamer. U kunt er genieten van de oude balkenconstructie. slaapkamer (9 m2) De slaapkamer doet nu dienst als muziekruimte. slaapkamer (8 m2) De slaapkamer is voorzien van een Velux dakraam. slaapkamer (8 m2) De slaapkamer doet dienst als kantoor. badkamer (4 m2) De badkamer is voorzien van douche, toilet en wastafel en een Velux dakraam. zolderkamer (17 m2) Deze ruimte is in gebruik als was,- en opslagruimte. Tevens een Velux dakraam. loods/praktijkruimte en overkapping De schuur is aan de voorzijde toegankelijk via een houten openslaande poorten enkele loopdeuren. Deze ruimte is verdeeld in een centrale gang met toilet en wasruimte. Vanuit deze gang is er toegang tot de drie ruimtes van ieder 58 m2. Dit stenen gebouw is geheel separaat te gebruiken en is in gebruik als atelier, werkplaats en ontspanningsruimte. Toegang aan de zijkant middels een hangschop ( 50 m2), welke is opgebouwd van een eiken constructie en voorzien van stalruimte. Het dak en plafond is opgebouwd uit golfplaten (Eternit). Dit gebouw is zeer divers te gebruiken: opslagruimte, atelier, instructie-ruimte, of gewoon als cave… Tuin De tuin rondom is natuurlijk en parkachtig ingericht met enkele ruime terrassen en een vijver, gazon en borders. U kunt aan de zijkant en achterzijde heerlijk verblijven… Aan de voorzijde is de toegang middels de oprit en overkapping. Er is voldoende rust en een geweldige privacy. Tevens is er nog een houtopslag en een stenen kippenhok/schuur. De tuin loopt door achter de schuur en is verdeeld in een groentetuin met kweekkas, struinpaden met doorzichten… en doorgang naar het weiland met dierverblijf met diverse fruitbomen. Bestemming De woning met bijgebouwen en grond is als Wonen bestemd. De overige grond, perceel Horst 617 is Agrarisch bestemd. Algemeen Deze woning met bijgebouwen is ideaal als u volledig vrij wilt wonen en uw hobby/beroep wilt uitoefenen. U kunt er in alle rust genieten van uw eigen paradijs en omgeving met een prachtige natuur. Het is mogelijk om hier als het ware ”off the grid” te leven met de zonnepanelen en houtopbrengst van het eigen perceel. De woning is levensloopbestendig opgezet. Nieuwenhofweg 12 is een hele mooie, én natuurlijke plek, op een ruime locatie… een beetje frankrijkgevoel, sprookjesachtig… Wonderland, je zult er maar wonen en genieten…

Hypothek berekenen

€ 625.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 14.350

2 % Übertragungssteuer (€ 12.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 639.350

3,04%

Jährlich

%

€ 31.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 625.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Woonboerderij, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
6 Zimmer
Schlafzimmer
5 Schlafzimmer
Badezimmer
2 badkamers
Böden
2 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
150 m²
Fläche des Grundstücks
5162 m²
Inhalt
550 m³
Sonstiger Innenraum
26 m²
Gebäude mit Außenbereich
25 m²
Externe Berghalle
320 m²

Bau und Energie

Baujahr
1913
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak
Isolierung
Dubbel glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
HR (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, buiten bebouwde kom en vrij uitzicht
Garten
Tuin rondom
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Vrijstaande stenen garage
Garagekapazität
2 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
16-04-2026

Badezimmer Ausstattung

2 douches, ligbad, 2 toiletten, en 2 wastafels

Garagen Einrichtungen

Elektra en stromend water

Karten

Postkarten

Postkarten für 5962

Google Karten

Karte von Melderslo

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Melderslo

Wohn- und Viertelzahlen in Melderslo

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Melderslo. In 2025 waren da 2.175 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 408.000.

Einwohner

2.175

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 408.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 31.100

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

47

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Melderslo
Jahr Einwohner
2021 2.120
2022 2.160
2023 2.230
2024 2.195
2025 2.175

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Melderslo
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 310.000
2022 EUR 327.000
2023 EUR 359.000
2024 EUR 373.000
2025 EUR 408.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 450 0-15: 335 15-25: 245 25-45: 515 45-65: 640

Ausbildungsstufe

Hoger

410

Praktisch

450

Middelbaar

820

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

145

Nederland

1.975

Buiten Europa

55

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 102
Appartementen 18
Tussenwoningen 116
Vrijstaande woningen 451
Twee-onder-één-kap woningen 171

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 24
1900 tot 1925 48
1925 tot 1950 74
1950 tot 1970 207
1970 tot 1980 148
1980 tot 1990 101
1990 tot 2000 100
2000 tot 2010 95
2010 tot 2020 71
2020 en later 54

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

200

Bezeichnung C

176

Bezeichnung B

132

Bezeichnung F

105

Bezeichnung G

72

Bezeichnung D

71

Bezeichnung E

25

Bezeichnung A+

13

Bezeichnung A++

11

Bezeichnung A+++

11

Bezeichnung A++++

2

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Melderslo
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.540 3.710
2021 1.690 3.800
2022 1.300 3.560
2023 1.040 3.430
2024 1.010 3.560

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 870 • Strom: 2.690

Huurwoning

Gas: 900 • Strom: 2.340

Koopwoning

Gas: 1.060 • Strom: 3.610

Appartement

Gas: 1.010 • Strom: 2.490

Tussenwoning

Gas: 770 • Strom: 2.380

Vrijstaande woning

Gas: 1.180 • Strom: 4.070

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 990 • Strom: 3.040

Betriebsaktivität in Melderslo (2025)

Handel en HORECA 50
Nijverheid en energie 35
Zakelijke dienstverlening 70
Overheid, onderwijs en zorg 40
Landbouw, bosbouw en visserij 40
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 15
Cultuur, recreatie en overige diensten 30

Gesamtanzahl der Firmensitze: 280

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Melderslo
Periode Verbrechen
jan 2025 3
jan 2026 3
jul 2025 8
jun 2025 8
mei 2025 2
mrt 2025 3
nov 2024 5
nov 2025 10
okt 2024 3
okt 2025 1
sep 2024 1
sep 2025 1

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Melderslo.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Melderslo

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Melderslo?

Melderslo telt in 2025 ongeveer 2.175 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Melderslo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Melderslo is in 2025 circa € 408.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Melderslo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Melderslo ligt rond € 31.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Melderslo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 47 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Melderslo?

In Melderslo komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 451 woningen.

Meer Häuser in Melderslo

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.