Direkt zum Inhalt
Logo von Makelaardij Van de Weerd

Houtersweg 74

8071DN Nunspeet • Gelderland

Verfügbar

€ 369.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.230

2 % Übertragungssteuer (€ 7.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 378.230

Kaufpreis /m²: € 5.952

Fotoalbum

Beschreibung

Op zoek naar een comfortabel appartement op een fijne locatie, met een tuin, carport, berging én een eigen parkeerplaats? Dan is dit verzorgde 3-kamerappartement op de begane grond absoluut een bezichtiging waard. Gelegen op korte afstand van het gezellige dorpscentrum van Nunspeet, woont u hier heerlijk gelijkvloers met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Het appartement beschikt over een tuin aan zowel de voor- als achterzijde, een eigen parkeerplaats met carport én een praktische berging. Het appartement is altijd met zorg bewoond en netjes onderhouden. Zo is er in 2022 een moderne, nieuwe keukenopstelling geplaatst en zijn de wanden en plafonds strak gestuukt, wat zorgt voor een eigentijdse en verzorgde uitstraling. Dankzij de praktische indeling beschikt het appartement over een fijne woonkamer, een open keuken en twee slaapkamers. Het appartementencomplex is gebouwd in 1998, volledig geïsoleerd en beschikt over energielabel B. Een groot pluspunt van dit appartement is de aanwezigheid van buitenruimte aan zowel de voor- als achterzijde. Aan de achterzijde bevindt zich een beschutte tuin waar je heerlijk rustig buiten kunt zitten. De ligging is bovendien heel gunstig. Het gezellige dorpscentrum van Nunspeet met diverse winkels, supermarkten en horecagelegenheden bevindt zich op korte afstand. Ook het NS-station is snel bereikbaar en via de nabijgelegen uitvalswegen bent u binnen enkele minuten op de A28 richting Zwolle of Amersfoort. Kortom: een verzorgd en praktisch ingedeeld appartement op een fijne woonlocatie, ideaal voor wie comfortabel en gelijkvloers wil wonen met alle voorzieningen dichtbij. Voor meer informatie over dit appartement bezoekt u alvast de website houtersweg74.nl of belt u ons kantoor via 0341-217454. BOUWKUNDIGE INFORMATIE Het appartementencomplex is gebouwd in 1998, voldoet aan de bouweisen van die tijd en is door de jaren heen goed onderhouden. Het geheel is volledig geïsoleerd middels dak-, muur- en vloerisolatie en voorzien van dubbele beglazing. Verwarming en warm water geschieden middels een CV combi-ketel (Nefit, 2015). Het appartement beschikt over energielabel B. INDELING Begane grond: U komt binnen in de hal, die toegang biedt tot vrijwel alle vertrekken van de woning. Vanuit hier bereikt u de woonkamer met open keuken. De woonkamer heeft een deur naar de voortuin, is prettig van formaat en dankzij de raampartijen aan de voor- en zijkant is er sprake van een fijne lichtinval. De moderne keukenopstelling is geplaatst in 2022 en uitgevoerd in een eigentijdse stijl met diverse inbouwapparatuur zoals een vaatwasmachine, inductiekookplaat, combimagnetron en een koelkast. Vanuit de hal is er tevens toegang tot twee slaapkamers. De royale ouderslaapkamer is aan de achterzijde van het appartement gelegen en heeft een royale vaste kastenwand. Ook hier gaat de strakke afwerking van wanden, plafonds en de vloer gewoon door. Verder is er een tweede kamer, ideaal in te richten bijvoorbeeld als werkplek. De badkamer is netjes verzorgd en beschikt over een douche, toilet, wastafelmeubel en de witgoedaansluitingen. Daarnaast is er een separate toiletruimte aanwezig. Ook bevindt zich in het appartement een praktische inpandige kast met de cv-opstelling. Buitenruimte: het appartement beschikt over een tuin aan zowel de voor- als achterzijde van het appartement. Aan de achterzijde bevindt zich een beschutte tuin waar u heerlijk rustig kunt genieten van het buitenleven. Daarnaast beschikt u over een praktische externe berging van ca. 5 m². Naast het appartement heeft u tevens een eigen parkeerplaats met carport. Vereniging van Eigenaren (VvE): Er is sprake van een actieve Vereniging van Eigenaren. De maandelijkse bijdrage bedraagt € 138,-. Vanuit de VvE wordt zorggedragen voor onder andere het onderhoud van het gebouw, de opstalverzekering en reserveringen voor toekomstig onderhoud. Tevens is er een meerjarenonderhoudsplan en reservefonds aanwezig. KENMERKEN: Woonoppervlakte: 62 m² Inhoud woning: 206 m³ Gebouw gebonden buitenruimte: 23 m² Externe bergruimte: 5 m²

Hypothek berekenen

€ 369.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.230

2 % Übertragungssteuer (€ 7.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 378.230

2,78%

Jährlich

%

€ 18.450

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 369.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Benedenwoning (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
Begane grond

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
62 m²
Inhalt
206 m³
Gebäude mit Außenbereich
23 m²
Externe Berghalle
5 m²
Hinterhof Fläche
35 m²

Bau und Energie

Baujahr
1998
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Carport en parkeerplaats

Planung

Seit dem Angebot
12-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • en natuurlijke ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 8071

Google Karten

Betrachten Sie Nunspeet auf der Karte

Betrachten Sie den Standort und entdecken Sie die Makler in dieser Region

Wohn- und Viertelzahlen in Nunspeet

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Nunspeet. In 2026 waren da 21.692 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 421.313.

Einwohner

21.692

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 421.313

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 30.460

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

725

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Nunspeet
Jahr Einwohner
2021 20.520
2022 20.640
2023 21.030
2024 21.235
2025 21.505
2026 21.692

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Nunspeet
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 296.910
2022 EUR 328.274
2023 EUR 371.395
2024 EUR 398.051
2025 EUR 421.313

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 5.070 0-15: 3.865 15-25: 2.500 25-45: 4.965 45-65: 5.315

Ausbildungsstufe

Hoger

3.620

Praktisch

4.720

Middelbaar

6.810

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

790

Nederland

19.200

Buiten Europa

1.525

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.693
Appartementen 1.900
Tussenwoningen 2.729
Vrijstaande woningen 1.636
Twee-onder-één-kap woningen 1.224

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 3
1700 tot 1900 113
1900 tot 1925 255
1925 tot 1950 549
1950 tot 1970 2.452
1970 tot 1980 1.879
1980 tot 1990 1.219
1990 tot 2000 745
2000 tot 2010 613
2010 tot 2020 771
2020 en later 437

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

2.720

Bezeichnung A

2.625

Bezeichnung B

1.428

Bezeichnung D

757

Bezeichnung G

478

Bezeichnung F

427

Bezeichnung E

364

Bezeichnung A+++

300

Bezeichnung A++

252

Bezeichnung A+

138

Bezeichnung A++++

23

Bezeichnung A+++++

6

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Nunspeet
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.275 2.928
2021 1.417 2.978
2022 1.122 2.809
2023 925 2.659
2024 896 2.751

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 877 • Strom: 2.680

Huurwoning

Gas: 742 • Strom: 2.036

Koopwoning

Gas: 1.045 • Strom: 3.028

Appartement

Gas: 662 • Strom: 1.867

Tussenwoning

Gas: 787 • Strom: 2.349

Vrijstaande woning

Gas: 1.394 • Strom: 3.623

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.069 • Strom: 3.069

Betriebsaktivität in Nunspeet (2025)

Handel en HORECA 535
Nijverheid en energie 505
Zakelijke dienstverlening 635
Overheid, onderwijs en zorg 395
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 160
Financiele diensten en onroerendgoed 195
Cultuur, recreatie en overige diensten 225

Gesamtanzahl der Firmensitze: 2.730

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Nunspeet
Periode Verbrechen
jan 2026 45
jul 2025 69
jun 2025 70
mei 2025 39
mrt 2025 73
mrt 2026 72
nov 2024 63
nov 2025 70
okt 2024 49
okt 2025 64
sep 2024 60
sep 2025 70

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Nunspeet.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Nunspeet

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Nunspeet?

Nunspeet telt in 2026 ongeveer 21.692 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nunspeet?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nunspeet is in 2025 circa € 421.313.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nunspeet?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nunspeet ligt rond € 30.460 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nunspeet?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 725 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nunspeet?

In Nunspeet komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.729 woningen.

Meer Häuser in Nunspeet

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.