Aller directement au contenu
Logo de Makelaardij Van de Weerd

Houtersweg 74

8071DN Nunspeet • Gelderland

Disponible

€ 369.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 378.230

Prix d'achat /m²: € 5.952

Galerie de photos

Description

Op zoek naar een comfortabel appartement op een fijne locatie, met een tuin, carport, berging én een eigen parkeerplaats? Dan is dit verzorgde 3-kamerappartement op de begane grond absoluut een bezichtiging waard. Gelegen op korte afstand van het gezellige dorpscentrum van Nunspeet, woont u hier heerlijk gelijkvloers met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Het appartement beschikt over een tuin aan zowel de voor- als achterzijde, een eigen parkeerplaats met carport én een praktische berging. Het appartement is altijd met zorg bewoond en netjes onderhouden. Zo is er in 2022 een moderne, nieuwe keukenopstelling geplaatst en zijn de wanden en plafonds strak gestuukt, wat zorgt voor een eigentijdse en verzorgde uitstraling. Dankzij de praktische indeling beschikt het appartement over een fijne woonkamer, een open keuken en twee slaapkamers. Het appartementencomplex is gebouwd in 1998, volledig geïsoleerd en beschikt over energielabel B. Een groot pluspunt van dit appartement is de aanwezigheid van buitenruimte aan zowel de voor- als achterzijde. Aan de achterzijde bevindt zich een beschutte tuin waar je heerlijk rustig buiten kunt zitten. De ligging is bovendien heel gunstig. Het gezellige dorpscentrum van Nunspeet met diverse winkels, supermarkten en horecagelegenheden bevindt zich op korte afstand. Ook het NS-station is snel bereikbaar en via de nabijgelegen uitvalswegen bent u binnen enkele minuten op de A28 richting Zwolle of Amersfoort. Kortom: een verzorgd en praktisch ingedeeld appartement op een fijne woonlocatie, ideaal voor wie comfortabel en gelijkvloers wil wonen met alle voorzieningen dichtbij. Voor meer informatie over dit appartement bezoekt u alvast de website houtersweg74.nl of belt u ons kantoor via 0341-217454. BOUWKUNDIGE INFORMATIE Het appartementencomplex is gebouwd in 1998, voldoet aan de bouweisen van die tijd en is door de jaren heen goed onderhouden. Het geheel is volledig geïsoleerd middels dak-, muur- en vloerisolatie en voorzien van dubbele beglazing. Verwarming en warm water geschieden middels een CV combi-ketel (Nefit, 2015). Het appartement beschikt over energielabel B. INDELING Begane grond: U komt binnen in de hal, die toegang biedt tot vrijwel alle vertrekken van de woning. Vanuit hier bereikt u de woonkamer met open keuken. De woonkamer heeft een deur naar de voortuin, is prettig van formaat en dankzij de raampartijen aan de voor- en zijkant is er sprake van een fijne lichtinval. De moderne keukenopstelling is geplaatst in 2022 en uitgevoerd in een eigentijdse stijl met diverse inbouwapparatuur zoals een vaatwasmachine, inductiekookplaat, combimagnetron en een koelkast. Vanuit de hal is er tevens toegang tot twee slaapkamers. De royale ouderslaapkamer is aan de achterzijde van het appartement gelegen en heeft een royale vaste kastenwand. Ook hier gaat de strakke afwerking van wanden, plafonds en de vloer gewoon door. Verder is er een tweede kamer, ideaal in te richten bijvoorbeeld als werkplek. De badkamer is netjes verzorgd en beschikt over een douche, toilet, wastafelmeubel en de witgoedaansluitingen. Daarnaast is er een separate toiletruimte aanwezig. Ook bevindt zich in het appartement een praktische inpandige kast met de cv-opstelling. Buitenruimte: het appartement beschikt over een tuin aan zowel de voor- als achterzijde van het appartement. Aan de achterzijde bevindt zich een beschutte tuin waar u heerlijk rustig kunt genieten van het buitenleven. Daarnaast beschikt u over een praktische externe berging van ca. 5 m². Naast het appartement heeft u tevens een eigen parkeerplaats met carport. Vereniging van Eigenaren (VvE): Er is sprake van een actieve Vereniging van Eigenaren. De maandelijkse bijdrage bedraagt € 138,-. Vanuit de VvE wordt zorggedragen voor onder andere het onderhoud van het gebouw, de opstalverzekering en reserveringen voor toekomstig onderhoud. Tevens is er een meerjarenonderhoudsplan en reservefonds aanwezig. KENMERKEN: Woonoppervlakte: 62 m² Inhoud woning: 206 m³ Gebouw gebonden buitenruimte: 23 m² Externe bergruimte: 5 m²

Prêt immobilier berekenen

€ 369.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 378.230

2,78%

Annuellement

%

€ 18.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 369.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Benedenwoning (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
Begane grond

Surfaces et volumes

Superficie habitable
62 m²
Contenu
206 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
23 m²
Espace de stockage externe
5 m²
Aire de la cour arrière
35 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1998
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Carport en parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • en natuurlijke ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 8071

Google Maps

Voir Nunspeet sur la carte

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Nunspeet

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Nunspeet. En 2026 étaient 21.692 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 421.313.

Résidents

21.692

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 421.313

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 30.460

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

725

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Nunspeet
Année Résidents
2021 20.520
2022 20.640
2023 21.030
2024 21.235
2025 21.505
2026 21.692

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Nunspeet
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 296.910
2022 EUR 328.274
2023 EUR 371.395
2024 EUR 398.051
2025 EUR 421.313

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 5.070 0-15: 3.865 15-25: 2.500 25-45: 4.965 45-65: 5.315

Niveau d'enseignement

Hoger

3.620

Praktisch

4.720

Middelbaar

6.810

Origine des habitants (2025)

Europa

790

Nederland

19.200

Buiten Europa

1.525

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.693
Appartementen 1.900
Tussenwoningen 2.729
Vrijstaande woningen 1.636
Twee-onder-één-kap woningen 1.224

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 3
1700 tot 1900 113
1900 tot 1925 255
1925 tot 1950 549
1950 tot 1970 2.452
1970 tot 1980 1.879
1980 tot 1990 1.219
1990 tot 2000 745
2000 tot 2010 613
2010 tot 2020 771
2020 en later 437

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

2.720

Étiquette A

2.625

Étiquette B

1.428

Étiquette D

757

Étiquette G

478

Étiquette F

427

Étiquette E

364

Étiquette A+++

300

Étiquette A++

252

Étiquette A+

138

Étiquette A++++

23

Étiquette A+++++

6

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Nunspeet
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.275 2.928
2021 1.417 2.978
2022 1.122 2.809
2023 925 2.659
2024 896 2.751

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 877 • Électricité: 2.680

Huurwoning

Gaz: 742 • Électricité: 2.036

Koopwoning

Gaz: 1.045 • Électricité: 3.028

Appartement

Gaz: 662 • Électricité: 1.867

Tussenwoning

Gaz: 787 • Électricité: 2.349

Vrijstaande woning

Gaz: 1.394 • Électricité: 3.623

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.069 • Électricité: 3.069

Activité dans Nunspeet (2025)

Handel en HORECA 535
Nijverheid en energie 505
Zakelijke dienstverlening 635
Overheid, onderwijs en zorg 395
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 160
Financiele diensten en onroerendgoed 195
Cultuur, recreatie en overige diensten 225

Nombre total d'établissements: 2.730

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Nunspeet
Période Délits
jan 2026 45
jul 2025 69
jun 2025 70
mei 2025 39
mrt 2025 73
mrt 2026 72
nov 2024 63
nov 2025 70
okt 2024 49
okt 2025 64
sep 2024 60
sep 2025 70

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Nunspeet.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Nunspeet

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Nunspeet?

Nunspeet telt in 2026 ongeveer 21.692 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nunspeet?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nunspeet is in 2025 circa € 421.313.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nunspeet?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nunspeet ligt rond € 30.460 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nunspeet?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 725 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nunspeet?

In Nunspeet komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.729 woningen.

Meer maisons in Nunspeet

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.