Ir directamente al contenido
Logotipo de Makelaardij Van de Weerd

Houtersweg 74

8071DN Nunspeet • Gelderland

Disponible

€ 369.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 378.230

Precio de compra /m²: € 5.952

Galería de fotos

Descripción

Op zoek naar een comfortabel appartement op een fijne locatie, met een tuin, carport, berging én een eigen parkeerplaats? Dan is dit verzorgde 3-kamerappartement op de begane grond absoluut een bezichtiging waard. Gelegen op korte afstand van het gezellige dorpscentrum van Nunspeet, woont u hier heerlijk gelijkvloers met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Het appartement beschikt over een tuin aan zowel de voor- als achterzijde, een eigen parkeerplaats met carport én een praktische berging. Het appartement is altijd met zorg bewoond en netjes onderhouden. Zo is er in 2022 een moderne, nieuwe keukenopstelling geplaatst en zijn de wanden en plafonds strak gestuukt, wat zorgt voor een eigentijdse en verzorgde uitstraling. Dankzij de praktische indeling beschikt het appartement over een fijne woonkamer, een open keuken en twee slaapkamers. Het appartementencomplex is gebouwd in 1998, volledig geïsoleerd en beschikt over energielabel B. Een groot pluspunt van dit appartement is de aanwezigheid van buitenruimte aan zowel de voor- als achterzijde. Aan de achterzijde bevindt zich een beschutte tuin waar je heerlijk rustig buiten kunt zitten. De ligging is bovendien heel gunstig. Het gezellige dorpscentrum van Nunspeet met diverse winkels, supermarkten en horecagelegenheden bevindt zich op korte afstand. Ook het NS-station is snel bereikbaar en via de nabijgelegen uitvalswegen bent u binnen enkele minuten op de A28 richting Zwolle of Amersfoort. Kortom: een verzorgd en praktisch ingedeeld appartement op een fijne woonlocatie, ideaal voor wie comfortabel en gelijkvloers wil wonen met alle voorzieningen dichtbij. Voor meer informatie over dit appartement bezoekt u alvast de website houtersweg74.nl of belt u ons kantoor via 0341-217454. BOUWKUNDIGE INFORMATIE Het appartementencomplex is gebouwd in 1998, voldoet aan de bouweisen van die tijd en is door de jaren heen goed onderhouden. Het geheel is volledig geïsoleerd middels dak-, muur- en vloerisolatie en voorzien van dubbele beglazing. Verwarming en warm water geschieden middels een CV combi-ketel (Nefit, 2015). Het appartement beschikt over energielabel B. INDELING Begane grond: U komt binnen in de hal, die toegang biedt tot vrijwel alle vertrekken van de woning. Vanuit hier bereikt u de woonkamer met open keuken. De woonkamer heeft een deur naar de voortuin, is prettig van formaat en dankzij de raampartijen aan de voor- en zijkant is er sprake van een fijne lichtinval. De moderne keukenopstelling is geplaatst in 2022 en uitgevoerd in een eigentijdse stijl met diverse inbouwapparatuur zoals een vaatwasmachine, inductiekookplaat, combimagnetron en een koelkast. Vanuit de hal is er tevens toegang tot twee slaapkamers. De royale ouderslaapkamer is aan de achterzijde van het appartement gelegen en heeft een royale vaste kastenwand. Ook hier gaat de strakke afwerking van wanden, plafonds en de vloer gewoon door. Verder is er een tweede kamer, ideaal in te richten bijvoorbeeld als werkplek. De badkamer is netjes verzorgd en beschikt over een douche, toilet, wastafelmeubel en de witgoedaansluitingen. Daarnaast is er een separate toiletruimte aanwezig. Ook bevindt zich in het appartement een praktische inpandige kast met de cv-opstelling. Buitenruimte: het appartement beschikt over een tuin aan zowel de voor- als achterzijde van het appartement. Aan de achterzijde bevindt zich een beschutte tuin waar u heerlijk rustig kunt genieten van het buitenleven. Daarnaast beschikt u over een praktische externe berging van ca. 5 m². Naast het appartement heeft u tevens een eigen parkeerplaats met carport. Vereniging van Eigenaren (VvE): Er is sprake van een actieve Vereniging van Eigenaren. De maandelijkse bijdrage bedraagt € 138,-. Vanuit de VvE wordt zorggedragen voor onder andere het onderhoud van het gebouw, de opstalverzekering en reserveringen voor toekomstig onderhoud. Tevens is er een meerjarenonderhoudsplan en reservefonds aanwezig. KENMERKEN: Woonoppervlakte: 62 m² Inhoud woning: 206 m³ Gebouw gebonden buitenruimte: 23 m² Externe bergruimte: 5 m²

Hipoteca berekenen

€ 369.000

Coste del comprador (estimado): € 9.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 378.230

2,78%

Anualmente

%

€ 18.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 369.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Benedenwoning (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
Begane grond

Áreas y volúmenes

Superficie construida
62 m²
Contenido
206 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
23 m²
Espacio de almacenamiento externo
5 m²
Área del jardín trasero
35 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1998
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Carport en parkeerplaats

Planificación

Ofrecido desde
12-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • en natuurlijke ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 8071

Mapas de Google

Ver Nunspeet en el mapa

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Nunspeet

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Nunspeet. En 2026 había 21.692 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 421.313.

Inhabitantes

21.692

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 421.313

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 30.460

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

725

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Nunspeet
Año Inhabitantes
2021 20.520
2022 20.640
2023 21.030
2024 21.235
2025 21.505
2026 21.692

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Nunspeet
Año Promedio WOZ
2021 EUR 296.910
2022 EUR 328.274
2023 EUR 371.395
2024 EUR 398.051
2025 EUR 421.313

Composición de los residentes

Edad

65+: 5.070 0-15: 3.865 15-25: 2.500 25-45: 4.965 45-65: 5.315

Nivel académico

Hoger

3.620

Praktisch

4.720

Middelbaar

6.810

Origen de los residentes (2025)

Europa

790

Nederland

19.200

Buiten Europa

1.525

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.693
Appartementen 1.900
Tussenwoningen 2.729
Vrijstaande woningen 1.636
Twee-onder-één-kap woningen 1.224

Período de construcción del edificio

Voor 1700 3
1700 tot 1900 113
1900 tot 1925 255
1925 tot 1950 549
1950 tot 1970 2.452
1970 tot 1980 1.879
1980 tot 1990 1.219
1990 tot 2000 745
2000 tot 2010 613
2010 tot 2020 771
2020 en later 437

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

2.720

Etiqueta A

2.625

Etiqueta B

1.428

Etiqueta D

757

Etiqueta G

478

Etiqueta F

427

Etiqueta E

364

Etiqueta A+++

300

Etiqueta A++

252

Etiqueta A+

138

Etiqueta A++++

23

Etiqueta A+++++

6

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Nunspeet
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.275 2.928
2021 1.417 2.978
2022 1.122 2.809
2023 925 2.659
2024 896 2.751

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 877 • Electricidad: 2.680

Huurwoning

Gas: 742 • Electricidad: 2.036

Koopwoning

Gas: 1.045 • Electricidad: 3.028

Appartement

Gas: 662 • Electricidad: 1.867

Tussenwoning

Gas: 787 • Electricidad: 2.349

Vrijstaande woning

Gas: 1.394 • Electricidad: 3.623

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.069 • Electricidad: 3.069

Actividad empresarial en Nunspeet (2025)

Handel en HORECA 535
Nijverheid en energie 505
Zakelijke dienstverlening 635
Overheid, onderwijs en zorg 395
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 160
Financiele diensten en onroerendgoed 195
Cultuur, recreatie en overige diensten 225

Número total de establecimientos empresariales: 2.730

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Nunspeet
Periodo Delitos
jan 2026 45
jul 2025 69
jun 2025 70
mei 2025 39
mrt 2025 73
mrt 2026 72
nov 2024 63
nov 2025 70
okt 2024 49
okt 2025 64
sep 2024 60
sep 2025 70

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Nunspeet.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Nunspeet

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Nunspeet?

Nunspeet telt in 2026 ongeveer 21.692 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nunspeet?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nunspeet is in 2025 circa € 421.313.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nunspeet?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nunspeet ligt rond € 30.460 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nunspeet?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 725 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nunspeet?

In Nunspeet komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.729 woningen.

Meer viviendas in Nunspeet

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.