Direkt zum Inhalt
Logo von Vermunt Makelaardij B.V.

Christiaan Huijgensstraat 22 a

4702RZ Roosendaal • Noord-Brabant

Verkauft

€ 379.500 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.440

2 % Übertragungssteuer (€ 7.590) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 388.940

Kaufpreis /m²: € 3.243

Fotoalbum

Beschreibung

Welkom bij deze verrassend ruime en keurig afgewerkte tussenwoning met energielabel A! De woning is modern ingericht en beschikt over maar liefst vier slaapkamers, 12 zonnepanelen, 8 rolluiken, meerdere airco-units en een zonnige tuin met praktische bergingen en een achterom. Dankzij diverse recente vernieuwingen – zoals aluminium kozijnen met HR++ glas aan de achterzijde, een cv-ketel uit 2022 en vernieuwde inbouwapparatuur in de open keuken – is deze woning instapklaar en van alle gemakken voorzien! Benieuwd of dit jouw nieuwe thuis kan worden? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging! Indeling: Begane grond Bij binnenkomst stap je in de hal, waar direct rechts een modern toilet is gelegen, stijlvol afgewerkt met een combinatie van betegeling en behang. Daarnaast bevindt zich de meterkast, die in 2024 is uitgebreid met extra groepen voor de inductiekookplaat en zonnepanelen. Ook is er een ruime trapkast aanwezig met praktische opbergplanken, ideaal voor voorraad of schoonmaakmiddelen. De hal biedt toegang tot de woonkamer en de trap naar de eerste verdieping. Zowel in de hal als in de woonkamer ligt een doorlopende pvc-vloer, wat zorgt voor een rustige en verzorgde uitstraling. De woonkamer is licht en voorzien van een airco-unit, waardoor het ook op warme dagen aangenaam blijft. De open keuken is compleet uitgerust met een inductiekookplaat (2024), afzuigkap, combimagnetron, koelkast, vaatwasser (2023) en een handige losse wandopstelling voor extra werkruimte. Via de openslaande tuindeuren met aluminium kozijnen (2021) heb je direct toegang tot de achtertuin. Eerste verdieping De trap naar boven is voorzien van een moderne traprenovatie. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, de badkamer en de toegang tot de tweede verdieping. De badkamer is ruim en luxe uitgevoerd met een ligbad, douche, tweede toilet, wastafel, designradiator, moderne betegeling en inbouwspots. Alle slaapkamers zijn neutraal afgewerkt met wit gestucte wanden en beschikken over radiatoren en horren. De twee slaapkamers aan de achterzijde zijn bovendien uitgerust met airco. Ook ligt er een mooi doorlopende laminaatvloer over de gehele verdieping. Tweede verdieping De tweede verdieping bestaat uit een voorzolder met cv-ketel (Nefit Trendline CW5, 2022), aansluitingen voor wasmachine en droger, een raam voor daglicht en toegang tot de vierde slaapkamer. Deze kamer is voorzien van laminaat, een airco van Mitsubishi, elektrisch rolluik en extra bergruimte achter het knieschot. Dankzij het grote raam valt er veel daglicht naar binnen, wat de ruimte ook geschikt maakt als werkkamer of hobbyruimte! Tuin De achtertuin is onderhoudsvriendelijk ingericht met een terras, kunstgras, zandbak en een buitenkraan. Er is een fijne zithoek onder een overkapping, perfect voor lange zomeravonden. Achterin de tuin bevinden zich twee bergingen én een overkapte achterom, onder andere geschikt voor het opbergen van afvalcontainers. Bovendien zijn er rolluiken aanwezig, deels elektrisch en deels op zonne-energie. Benieuwd geworden? Neem contact met ons op voor het inplannen van een bezichtiging. We laten je deze woning graag van binnen en buiten zien! Highlights: - Volledig geïsoleerde tussenwoning (energielabel A) met vier slaapkamers - Vier airco-units (drie uit 2024) en twee buitenunits - Moderne keuken met nieuwe apparatuur (vaatwasser 2023, inductiekookplaat 2024) - HR++ aluminium pui en vaste raam beneden (2021) - Cv-ketel Nefit Trendline CW5 uit 2022 - 12 zonnepanelen - Uitgebreide meterkast (2024) - Grotendeels voorzien van rolluiken, deels op zonne-energie - Ruime tuin met overkapping, bergingen en achterom - Alle stopcontacten vernieuwd in 2023 - Alle radiatoren beneden en op de kinderslaapkamer zijn vernieuwd in 2022 De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Hypothek berekenen

€ 379.500

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.440

2 % Übertragungssteuer (€ 7.590) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 388.940

2,78%

Jährlich

%

€ 18.975

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 379.500 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, tussenwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
117 m²
Fläche des Grundstücks
174 m²
Inhalt
436 m³
Externe Berghalle
9 m²
Hinterhof Fläche
98 m²

Bau und Energie

Baujahr
2006
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Lessenaardak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel en elektrische verwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit Trendline (2022, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Garten
Achtertuin
Gartenlage
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
18-06-2025
Verkaufsdatum
02-09-2025

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 4702

Google Karten

Standort von Roosendaal

Entdecken Sie, wo Makler in Roosendaal aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Roosendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Roosendaal. In 2025 waren da 67.370 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 308.856.

Einwohner

67.370

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 308.856

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.319

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

3.924

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Roosendaal
Jahr Einwohner
2021 67.025
2022 67.000
2023 67.320
2024 67.235
2025 67.370

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Roosendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 229.405
2022 EUR 247.844
2023 EUR 278.679
2024 EUR 285.790
2025 EUR 308.856

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 15.310 0-15: 9.610 15-25: 7.495 25-45: 16.635 45-65: 18.305

Ausbildungsstufe

Hoger

13.720

Praktisch

15.300

Middelbaar

21.230

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

8.305

Nederland

45.380

Buiten Europa

13.685

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 5.072
Appartementen 9.357
Tussenwoningen 12.036
Vrijstaande woningen 3.721
Twee-onder-één-kap woningen 2.187

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 1
1700 tot 1900 390
1900 tot 1925 1.215
1925 tot 1950 2.537
1950 tot 1970 6.408
1970 tot 1980 6.199
1980 tot 1990 5.093
1990 tot 2000 4.282
2000 tot 2010 1.579
2010 tot 2020 566
2020 en later 581

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

9.297

Bezeichnung A

6.760

Bezeichnung B

5.831

Bezeichnung D

3.028

Bezeichnung G

2.019

Bezeichnung E

2.016

Bezeichnung F

1.491

Bezeichnung A+

1.007

Bezeichnung A++

484

Bezeichnung A+++

378

Bezeichnung A++++

183

Bezeichnung A+++++

10

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Roosendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.149 2.756
2021 1.287 2.777
2022 1.007 2.619
2023 870 2.482
2024 854 2.532

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 999 • Strom: 2.661

Huurwoning

Gas: 724 • Strom: 1.964

Koopwoning

Gas: 973 • Strom: 2.814

Appartement

Gas: 496 • Strom: 1.732

Tussenwoning

Gas: 868 • Strom: 2.461

Vrijstaande woning

Gas: 1.412 • Strom: 3.648

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.146 • Strom: 2.964

Betriebsaktivität in Roosendaal (2025)

Handel en HORECA 1.630
Nijverheid en energie 1.350
Zakelijke dienstverlening 1.855
Overheid, onderwijs en zorg 1.445
Landbouw, bosbouw en visserij 90
Vervoer, informatie en communicatie 605
Financiele diensten en onroerendgoed 375
Cultuur, recreatie en overige diensten 825

Gesamtanzahl der Firmensitze: 8.175

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Roosendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 300
jul 2025 315
jun 2025 312
mei 2025 297
mrt 2025 342
mrt 2026 339
nov 2024 335
nov 2025 394
okt 2024 336
okt 2025 364
sep 2024 306
sep 2025 279

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Roosendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Roosendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Roosendaal?

Roosendaal telt in 2025 ongeveer 67.370 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Roosendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Roosendaal is in 2025 circa € 308.856.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Roosendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Roosendaal ligt rond € 32.319 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Roosendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.924 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Roosendaal?

In Roosendaal komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 12.036 woningen.

Meer Häuser in Roosendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.