Ir directamente al contenido
Logotipo de Vermunt Makelaardij B.V.

Christiaan Huijgensstraat 22 a

4702RZ Roosendaal • Noord-Brabant

Vendido

€ 379.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.440

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.590) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 388.940

Precio de compra /m²: € 3.243

Galería de fotos

Descripción

Welkom bij deze verrassend ruime en keurig afgewerkte tussenwoning met energielabel A! De woning is modern ingericht en beschikt over maar liefst vier slaapkamers, 12 zonnepanelen, 8 rolluiken, meerdere airco-units en een zonnige tuin met praktische bergingen en een achterom. Dankzij diverse recente vernieuwingen – zoals aluminium kozijnen met HR++ glas aan de achterzijde, een cv-ketel uit 2022 en vernieuwde inbouwapparatuur in de open keuken – is deze woning instapklaar en van alle gemakken voorzien! Benieuwd of dit jouw nieuwe thuis kan worden? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging! Indeling: Begane grond Bij binnenkomst stap je in de hal, waar direct rechts een modern toilet is gelegen, stijlvol afgewerkt met een combinatie van betegeling en behang. Daarnaast bevindt zich de meterkast, die in 2024 is uitgebreid met extra groepen voor de inductiekookplaat en zonnepanelen. Ook is er een ruime trapkast aanwezig met praktische opbergplanken, ideaal voor voorraad of schoonmaakmiddelen. De hal biedt toegang tot de woonkamer en de trap naar de eerste verdieping. Zowel in de hal als in de woonkamer ligt een doorlopende pvc-vloer, wat zorgt voor een rustige en verzorgde uitstraling. De woonkamer is licht en voorzien van een airco-unit, waardoor het ook op warme dagen aangenaam blijft. De open keuken is compleet uitgerust met een inductiekookplaat (2024), afzuigkap, combimagnetron, koelkast, vaatwasser (2023) en een handige losse wandopstelling voor extra werkruimte. Via de openslaande tuindeuren met aluminium kozijnen (2021) heb je direct toegang tot de achtertuin. Eerste verdieping De trap naar boven is voorzien van een moderne traprenovatie. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, de badkamer en de toegang tot de tweede verdieping. De badkamer is ruim en luxe uitgevoerd met een ligbad, douche, tweede toilet, wastafel, designradiator, moderne betegeling en inbouwspots. Alle slaapkamers zijn neutraal afgewerkt met wit gestucte wanden en beschikken over radiatoren en horren. De twee slaapkamers aan de achterzijde zijn bovendien uitgerust met airco. Ook ligt er een mooi doorlopende laminaatvloer over de gehele verdieping. Tweede verdieping De tweede verdieping bestaat uit een voorzolder met cv-ketel (Nefit Trendline CW5, 2022), aansluitingen voor wasmachine en droger, een raam voor daglicht en toegang tot de vierde slaapkamer. Deze kamer is voorzien van laminaat, een airco van Mitsubishi, elektrisch rolluik en extra bergruimte achter het knieschot. Dankzij het grote raam valt er veel daglicht naar binnen, wat de ruimte ook geschikt maakt als werkkamer of hobbyruimte! Tuin De achtertuin is onderhoudsvriendelijk ingericht met een terras, kunstgras, zandbak en een buitenkraan. Er is een fijne zithoek onder een overkapping, perfect voor lange zomeravonden. Achterin de tuin bevinden zich twee bergingen én een overkapte achterom, onder andere geschikt voor het opbergen van afvalcontainers. Bovendien zijn er rolluiken aanwezig, deels elektrisch en deels op zonne-energie. Benieuwd geworden? Neem contact met ons op voor het inplannen van een bezichtiging. We laten je deze woning graag van binnen en buiten zien! Highlights: - Volledig geïsoleerde tussenwoning (energielabel A) met vier slaapkamers - Vier airco-units (drie uit 2024) en twee buitenunits - Moderne keuken met nieuwe apparatuur (vaatwasser 2023, inductiekookplaat 2024) - HR++ aluminium pui en vaste raam beneden (2021) - Cv-ketel Nefit Trendline CW5 uit 2022 - 12 zonnepanelen - Uitgebreide meterkast (2024) - Grotendeels voorzien van rolluiken, deels op zonne-energie - Ruime tuin met overkapping, bergingen en achterom - Alle stopcontacten vernieuwd in 2023 - Alle radiatoren beneden en op de kinderslaapkamer zijn vernieuwd in 2022 De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Hipoteca berekenen

€ 379.500

Coste del comprador (estimado): € 9.440

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.590) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 388.940

2,78%

Anualmente

%

€ 18.975

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 379.500 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
117 m²
Área del lote
174 m²
Contenido
436 m³
Espacio de almacenamiento externo
9 m²
Área del jardín trasero
98 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2006
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Lessenaardak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel en elektrische verwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit Trendline (2022, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
18-06-2025
Fecha de venta
02-09-2025

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 4702

Mapas de Google

Ubicación de Roosendaal

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Roosendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Roosendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Roosendaal. En 2025 había 67.370 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 308.856.

Inhabitantes

67.370

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 308.856

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.319

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.924

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Roosendaal
Año Inhabitantes
2021 67.025
2022 67.000
2023 67.320
2024 67.235
2025 67.370

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Roosendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 229.405
2022 EUR 247.844
2023 EUR 278.679
2024 EUR 285.790
2025 EUR 308.856

Composición de los residentes

Edad

65+: 15.310 0-15: 9.610 15-25: 7.495 25-45: 16.635 45-65: 18.305

Nivel académico

Hoger

13.720

Praktisch

15.300

Middelbaar

21.230

Origen de los residentes (2025)

Europa

8.305

Nederland

45.380

Buiten Europa

13.685

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 5.072
Appartementen 9.357
Tussenwoningen 12.036
Vrijstaande woningen 3.721
Twee-onder-één-kap woningen 2.187

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 390
1900 tot 1925 1.215
1925 tot 1950 2.537
1950 tot 1970 6.408
1970 tot 1980 6.199
1980 tot 1990 5.093
1990 tot 2000 4.282
2000 tot 2010 1.579
2010 tot 2020 566
2020 en later 581

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

9.297

Etiqueta A

6.760

Etiqueta B

5.831

Etiqueta D

3.028

Etiqueta G

2.019

Etiqueta E

2.016

Etiqueta F

1.491

Etiqueta A+

1.007

Etiqueta A++

484

Etiqueta A+++

378

Etiqueta A++++

183

Etiqueta A+++++

10

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Roosendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.149 2.756
2021 1.287 2.777
2022 1.007 2.619
2023 870 2.482
2024 854 2.532

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 999 • Electricidad: 2.661

Huurwoning

Gas: 724 • Electricidad: 1.964

Koopwoning

Gas: 973 • Electricidad: 2.814

Appartement

Gas: 496 • Electricidad: 1.732

Tussenwoning

Gas: 868 • Electricidad: 2.461

Vrijstaande woning

Gas: 1.412 • Electricidad: 3.648

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.146 • Electricidad: 2.964

Actividad empresarial en Roosendaal (2025)

Handel en HORECA 1.630
Nijverheid en energie 1.350
Zakelijke dienstverlening 1.855
Overheid, onderwijs en zorg 1.445
Landbouw, bosbouw en visserij 90
Vervoer, informatie en communicatie 605
Financiele diensten en onroerendgoed 375
Cultuur, recreatie en overige diensten 825

Número total de establecimientos empresariales: 8.175

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Roosendaal
Periodo Delitos
jan 2026 300
jul 2025 315
jun 2025 312
mei 2025 297
mrt 2025 342
mrt 2026 339
nov 2024 335
nov 2025 394
okt 2024 336
okt 2025 364
sep 2024 306
sep 2025 279

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Roosendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Roosendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Roosendaal?

Roosendaal telt in 2025 ongeveer 67.370 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Roosendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Roosendaal is in 2025 circa € 308.856.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Roosendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Roosendaal ligt rond € 32.319 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Roosendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.924 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Roosendaal?

In Roosendaal komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 12.036 woningen.

Meer viviendas in Roosendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.