Direkt zum Inhalt
Logo von Helm & Heus Makelaars

Kornalijn 19

2691SX 's-Gravenzande • Zuid-Holland

Verfügbar

€ 465.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.150

2 % Übertragungssteuer (€ 9.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 476.150

Kaufpreis /m²: € 4.471

Fotoalbum

Beschreibung

Let op: betreft voorrangsregeling huurders sociale huurwoning tot en met woensdag 13 mei 2026 Voorrangsregeling: Sinds 1 juli 2024 is Arcade wettelijk verplicht om eengezinswoningen die bestemd zijn voor verkoop, eerst aan te bieden aan geïnteresseerde huurders die momenteel in een sociale huurwoning wonen. Deze huurders krijgen gedurende de eerste vier weken voorrang op andere kopers. Dit is bedoeld om de doorstroming op de woningmarkt te stimuleren. Is de woning na vier weken nog niet verkocht? Dan wordt deze ook aan andere geïnteresseerden op de particuliere markt aangeboden. Verzorgde eengezinswoning met diepe tuin en volop mogelijkheden. Aan de Kornalijn 19 in ’s-Gravenzande ligt deze nette eengezinswoning met een fijne lichtinval, een diepe achtertuin en een solide basis. De woning is door de jaren heen op belangrijke onderdelen aangepakt, zoals de badkamer en het toilet (2007), kunststof kozijnen (2013) en diverse onderhoudswerkzaamheden. Met energielabel B is dit een comfortabele woning die zich uitstekend leent om verder naar eigen smaak te moderniseren. Begane grond Je komt binnen in de hal met meterkast en het toilet (vernieuwd in 2007). Vanuit hier stap je de woonkamer in, waar direct de ruimte en het licht opvallen. De doorzonopstelling en grote raampartijen zorgen voor een prettige, open sfeer. De woonkamer is voorzien van een nette laminaatvloer en een karakteristiek balkenplafond dat de ruimte een speels en warm karakter geeft. Aan de achterzijde zorgen de grote ramen en de deur naar de tuin voor veel daglicht en een directe verbinding met buiten. De keuken bevindt zich aan de voorzijde van de woning en is uitgevoerd in een lichte, praktische opstelling met voldoende kastruimte. De karakteristieke wandtegels geven de ruimte een herkenbare en warme uitstraling. Dankzij het brede raam aan de voorzijde valt er veel daglicht naar binnen en heb je vrij zicht over de straat en de rustige woonomgeving. De keuken biedt een goede basis en kan, indien gewenst, geheel naar eigen smaak worden gemoderniseerd. Tuin De achtertuin is opvallend diep en grotendeels bestraat, wat zorgt voor een onderhoudsvriendelijke buitenruimte. Dankzij de lengte van de tuin is er altijd wel een plek in de zon of schaduw te vinden. Achterin de tuin bevindt zich een stenen berging, waarvan de dakbedekking in 2023 is vernieuwd. De tuin is tevens bereikbaar via een achterom, wat praktisch is voor fietsen en opslag. Eerste verdieping Op de eerste verdieping geeft de overloop toegang tot drie slaapkamers van een ruim formaat. De kamers zijn praktisch in te delen en geschikt als slaap-, werk- of hobbyruimte. De badkamer is vernieuwd in 2007 en beschikt over de basisvoorzieningen, waaronder een douche, wastafel en toilet. De ruimte is functioneel ingericht en voorzien van mechanische ventilatie. De badkamer biedt een goede basis en kan naar eigen wens worden gemoderniseerd. Zolder De zolderverdieping is bereikbaar via een vaste trap en beschikt over een voorzolder met opstelplaats voor de cv-ketel (Avanta CW3, 2010). Deze ruimte biedt tevens praktische bergruimte achter de knieschotten. De zolderkamer is voorzien van een dakraam, wat zorgt voor prettig daglicht. Door de indeling met een aparte kamer en voorzolder is de verdieping functioneel ingedeeld en geschikt voor gebruik als extra slaapkamer, werkruimte of hobbykamer. Locatie Gelegen in een rustige woonwijk in ’s-Gravenzande met alle dagelijkse voorzieningen in de directe omgeving. Winkels, scholen en sportvoorzieningen zijn op korte afstand bereikbaar. Daarnaast bevinden het centrum en het strand zich op fietsafstand, wat zorgt voor een prettige combinatie van rust, ruimte en levendigheid. Bijzonderheden - Woonoppervlakte: ca. 104 m² - Perceeloppervlakte: ca. 128 m² - Bouwjaar: ca. 1975 - Energielabel B - Badkamer en toilet vernieuwd in 2007 - CV-ketel: Avanta CW3 (2010) - Mechanische ventilatie (2009) - Dakbedekking bergingen vernieuwd (2023) - Kozijnen vervangen (aluminium naar kunststof, 2013) - Buitenschilderwerk incl. houtrotherstel (2013) - Voegwerk woning en bergingen vernieuwd (2009) - Voormalig huurwoning van Arcade 'Mens en Wonen' - Zelfbewoningsplicht van 3 jaar voor de koper - Oplevering in overleg - Projectnotaris: transport via 'Westvaer Notarissen' of 'Franke Notaris' te Naaldwijk Overige bepalingen In de koopovereenkomst zal standaard een ouderdomsclausule worden opgenomen, aangezien deze woning ouder is dan 20 jaar. Tevens wordt er vanwege de bouwperiode standaard een asbestclausule toegevoegd. De verstrekte informatie is met zorg samengesteld, maar hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet worden beschouwd als een uitnodiging om een bod te doen of om in onderhandeling te treden. De verkoopcondities en de basis verkoopovereenkomst van Helm & Heus Makelaars zijn van toepassing.

Hypothek berekenen

€ 465.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.150

2 % Übertragungssteuer (€ 9.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 476.150

2,78%

Jährlich

%

€ 23.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 465.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, tussenwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
104 m²
Fläche des Grundstücks
127 m²
Inhalt
260 m³
Externe Berghalle
7 m²
Hinterhof Fläche
59 m²

Bau und Energie

Baujahr
1975
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Avanta CW3 (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
14-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Dakraam
  • mechanische ventilatie
  • rookkanaal
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 2691

Google Karten

Betrachten Sie 's-Gravenzande auf der Karte

Entdecken Sie, wo Makler in 's-Gravenzande aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in 's-Gravenzande

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in 's-Gravenzande. In 2025 waren da 24.235 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 475.000.

Einwohner

24.235

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 475.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 34.700

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

564

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in 's-Gravenzande
Jahr Einwohner
2021 22.425
2022 23.035
2023 23.470
2024 23.730
2025 24.235

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in 's-Gravenzande
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 340.000
2022 EUR 376.000
2023 EUR 426.000
2024 EUR 455.000
2025 EUR 475.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 4.785 0-15: 4.100 15-25: 2.785 25-45: 6.370 45-65: 6.200

Ausbildungsstufe

Hoger

4.540

Praktisch

4.670

Middelbaar

8.500

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

2.045

Nederland

20.310

Buiten Europa

1.875

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.832
Appartementen 2.457
Tussenwoningen 4.245
Vrijstaande woningen 1.236
Twee-onder-één-kap woningen 543

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 5
1700 tot 1900 77
1900 tot 1925 277
1925 tot 1950 688
1950 tot 1970 2.009
1970 tot 1980 1.687
1980 tot 1990 1.154
1990 tot 2000 768
2000 tot 2010 1.094
2010 tot 2020 1.066
2020 en later 645

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

2.927

Bezeichnung C

2.554

Bezeichnung B

1.864

Bezeichnung D

718

Bezeichnung F

566

Bezeichnung G

455

Bezeichnung E

437

Bezeichnung A+++

396

Bezeichnung A++

287

Bezeichnung A+

244

Bezeichnung A++++

57

Bezeichnung A+++++

1

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in 's-Gravenzande
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.110 2.990
2021 1.250 3.010
2022 940 2.790
2023 830 2.620
2024 810 2.710

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 900 • Strom: 2.740

Huurwoning

Gas: 700 • Strom: 2.000

Koopwoning

Gas: 890 • Strom: 2.870

Appartement

Gas: 550 • Strom: 1.720

Tussenwoning

Gas: 750 • Strom: 2.510

Vrijstaande woning

Gas: 1.440 • Strom: 4.160

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.070 • Strom: 3.460

Betriebsaktivität in 's-Gravenzande (2025)

Handel en HORECA 455
Nijverheid en energie 730
Zakelijke dienstverlening 825
Overheid, onderwijs en zorg 435
Landbouw, bosbouw en visserij 365
Vervoer, informatie en communicatie 170
Financiele diensten en onroerendgoed 195
Cultuur, recreatie en overige diensten 315

Gesamtanzahl der Firmensitze: 3.490

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in 's-Gravenzande
Periode Verbrechen
jan 2025 67
jan 2026 39
jul 2025 78
jun 2025 41
mei 2025 44
mrt 2025 47
nov 2024 62
nov 2025 25
okt 2024 41
okt 2025 53
sep 2024 45
sep 2025 43

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von 's-Gravenzande.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in 's-Gravenzande

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft 's-Gravenzande?

's-Gravenzande telt in 2025 ongeveer 24.235 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in 's-Gravenzande?

De gemiddelde WOZ-waarde in 's-Gravenzande is in 2025 circa € 475.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in 's-Gravenzande?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in 's-Gravenzande ligt rond € 34.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in 's-Gravenzande?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 564 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in 's-Gravenzande?

In 's-Gravenzande komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 4.245 woningen.

Meer Häuser in 's-Gravenzande

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.