Direkt zum Inhalt
Logo von Het Betere Boerenerf, makelaars in woonboerderijen

Korte Steeg 2

7777SG Schuinesloot • Overijssel

Verfügbar

€ 975.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 21.350

2 % Übertragungssteuer (€ 19.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 996.350

Kaufpreis /m²: € 3.721

Fotoalbum

Beschreibung

Op een royaal perceel van bijna één hectare staat deze veelzijdige woning. Dankzij de aanwezigheid van twee volledig ingerichte wooneenheden is deze woning uitermate geschikt voor inwoning of mantelzorg. In combinatie met de grote garage/schuur en het omliggende weiland biedt het geheel volop mogelijkheden voor hobbyisten en dierenliefhebbers die behoefte hebben aan ruimte en functionaliteit. De ligging is landelijk en vrij, maar tegelijkertijd verrassend goed bereikbaar. De nabijgelegen plaatsen Hardenberg, Dedemsvaart en Coevorden bieden een breed scala aan voorzieningen, zoals supermarkten, winkels, scholen en sportfaciliteiten. Voor de dagelijkse boodschappen en horeca kun je terecht in de omliggende dorpen, terwijl de directe omgeving zich perfect leent voor wandel- en fietstochten door het karakteristieke Overijsselse landschap. Hier woon je in alle rust, met de gemakken van de stad binnen handbereik. Het eerste woongedeelte beschikt over een riante woonkamer met een fraaie erker en grote raampartijen, die zorgen voor een overvloed aan natuurlijk licht en een prachtig uitzicht over de landerijen. Via openslaande tuindeuren bereik je de overkapping, een heerlijke plek om buiten te zitten. Aangrenzend bevindt zich een stijlvolle woonkeuken met inbouwapparatuur en voldoende ruimte voor een grote eettafel. Daarnaast zijn er op de begane grond een luxe badkamer, een separaat toilet en een praktisch thuiskantoor aanwezig. Op de verdieping vind je vier slaapkamers, allen voorzien van vaste kasten, en een extra wasruimte met wastafel. Het tweede woongedeelte is volledig zelfstandig ingericht en daarmee ideaal voor mantelzorg of inwoning. Het gedeelte beschikt over een eigen woonkamer, keuken, toilet en badkamer. Het thuiskantoor van het hoofdverblijf kan desgewenst als extra slaapkamer voor dit gedeelte worden gebruikt. De verdieping biedt een ruime overloop met veel bergruimte, een royale slaapkamer en een separaat toilet. Op het erf staan meerdere bijgebouwen, waarbij de vrijstaande garage/schuur direct in het oog springt. Deze is aan beide zijden voorzien van een overkapping/carport, ideaal voor het stallen van een caravan, trailer of camper. De garage van circa 50 m² beschikt over drie roldeuren en is perfect voor opslag of werkruimte. De schuur is opgedeeld in twee compartimenten (ca. 15 m² en 30 m²), waarvan één met een trap naar de verdieping. Beide ruimtes zijn multifunctioneel inzetbaar. De rondom gelegen tuin is verzorgd aangelegd met sierbestrating, gazon, borders, fruitbomen en volgroeide beplanting. Meerdere terrassen zorgen ervoor dat je op elk moment van de dag kunt genieten van de zon en de rust. Voor tuinliefhebbers is er volop ruimte om bijvoorbeeld een moestuin aan te leggen. Het aangrenzende weiland aan de zijkant en achterzijde van de woning maakt het plaatje compleet en biedt uitstekende mogelijkheden voor het houden van paarden of ander kleinvee. Perceeloppervlakte 9.980 m². Bestemming Ter plaatse van de woning, verdere opstallen en erf is de bestemming ‘Wonen’ het weiland heeft de bestemming 'Agrarisch'. Meer informatie kunt u vinden bij de gemeente, het Omgevingsloket of de website van Het Betere Boerenerf. Wij hebben het bestemmingsplan ook voor u beschikbaar. Installaties • Verwarming en warm water door middel van een twee c.v.-gas combiketels van Intergas uit 2017 en 2021. • In 2013 zijn er 30 zonnepanelen geïnstalleerd met een opbrengend vermogen van 195 Wp per paneel; • De woning is gedeeltelijk voorzien van vloerverwarming. • In 2025 is het buitenschilderwerk gedaan. • Glasvezelkabel aanwezig. Algemeen • Bouwjaar woningen 1959 en 2007. • Inhoud woning ca. 1.101 m³; woonoppervlakte ca. 262 m²; overig inpandige ruimte ca. 43 m²; gebouw gebonden buitenruimte ca. 33 m²; externe bergruimte 174 m². • Twee volledig zelfstandige wooneenheden, ideaal voor mantelzorg of inwoning. • Vrijstaande garage en schuurruimte met carports en multifunctionele ruimtes. • Groot perceel met weiland, perfect voor dierenliefhebbers en hobbyisten. • Energielabel A. ‘Kortom, Een unieke kans voor wie ruim, landelijk en veelzijdig wil wonen, met talloze gebruiksmogelijkheden. Bel voor een bezichtiging met de makelaars van Het Betere Boerenerf.’ We hebben uitgebreide informatie voor u beschikbaar. Aanvaarding in overleg.

Hypothek berekenen

€ 975.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 21.350

2 % Übertragungssteuer (€ 19.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 996.350

3,04%

Jährlich

%

€ 48.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 975.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Woonboerderij, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
8 Zimmer
Schlafzimmer
6 Schlafzimmer
Badezimmer
2 badkamers en 2 aparte toiletten
Böden
3 woonlagen en een kelder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
262 m²
Fläche des Grundstücks
9980 m²
Inhalt
1101 m³
Sonstiger Innenraum
43 m²
Gebäude mit Außenbereich
33 m²
Externe Berghalle
174 m²

Bau und Energie

Baujahr
2007
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Buiten bebouwde kom, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Garten
Tuin rondom
Bergung
Aangebouwde stenen berging
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Vrijstaande stenen garage
Garagekapazität
3 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
11-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, douche, en wastafel

Garagen Einrichtungen

Vliering en elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 7777

Google Karten

Schuinesloot auf der Karte

Entdecken Sie, wo Makler in Schuinesloot aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Schuinesloot

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Schuinesloot. In 2026 waren da 979 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 418.000.

Einwohner

979

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 418.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 29.700

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

5

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Schuinesloot
Jahr Einwohner
2021 980
2022 985
2023 990
2024 980
2025 975
2026 979

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Schuinesloot
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 280.000
2022 EUR 323.000
2023 EUR 368.000
2024 EUR 395.000
2025 EUR 418.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 145 0-15: 140 15-25: 145 25-45: 190 45-65: 350

Ausbildungsstufe

Hoger

130

Praktisch

190

Middelbaar

440

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

35

Nederland

925

Buiten Europa

20

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 6
Appartementen 24
Tussenwoningen 10
Vrijstaande woningen 276
Twee-onder-één-kap woningen 52

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 5
1900 tot 1925 20
1925 tot 1950 85
1950 tot 1970 91
1970 tot 1980 66
1980 tot 1990 27
1990 tot 2000 52
2000 tot 2010 18
2010 tot 2020 9
2020 en later 5

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung G

68

Bezeichnung F

60

Bezeichnung C

57

Bezeichnung B

44

Bezeichnung A

29

Bezeichnung D

28

Bezeichnung E

12

Bezeichnung A+

4

Bezeichnung A++

2

Bezeichnung A+++

0

Bezeichnung A++++

0

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Schuinesloot
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.620 3.730
2021 1.930 3.940
2022 1.520 3.810
2023 1.220 3.670
2024 1.130 3.790

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 810 • Strom: 2.070

Huurwoning

Gas: 1.550 • Strom: 3.470

Koopwoning

Gas: 1.190 • Strom: 3.690

Appartement

Gas: 980 • Strom: 3.510

Tussenwoning

Gas: 940 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.260 • Strom: 3.800

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.140 • Strom: 3.450

Betriebsaktivität in Schuinesloot (2025)

Handel en HORECA 20
Nijverheid en energie 45
Zakelijke dienstverlening 20
Overheid, onderwijs en zorg 15
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 15

Gesamtanzahl der Firmensitze: 165

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Schuinesloot
Periode Verbrechen
jan 2026 1
jul 2025 0
jun 2025 1
mei 2025 0
mrt 2025 0
mrt 2026 1
nov 2024 0
nov 2025 0
okt 2024 2
okt 2025 1
sep 2024 3
sep 2025 0

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Schuinesloot.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Schuinesloot

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Schuinesloot?

Schuinesloot telt in 2026 ongeveer 979 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Schuinesloot?

De gemiddelde WOZ-waarde in Schuinesloot is in 2025 circa € 418.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Schuinesloot?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Schuinesloot ligt rond € 29.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Schuinesloot?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 5 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Schuinesloot?

In Schuinesloot komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 276 woningen.

Meer Häuser in Schuinesloot

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.