Jump to content
Logo of Het Betere Boerenerf, makelaars in woonboerderijen

Korte Steeg 2

7777SG Schuinesloot • Overijssel

Available

€ 975.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 21.350

2% transfer tax (€ 19.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 996.350

Purchase price /m²: € 3.721

Photo Gallery

Description

Op een royaal perceel van bijna één hectare staat deze veelzijdige woning. Dankzij de aanwezigheid van twee volledig ingerichte wooneenheden is deze woning uitermate geschikt voor inwoning of mantelzorg. In combinatie met de grote garage/schuur en het omliggende weiland biedt het geheel volop mogelijkheden voor hobbyisten en dierenliefhebbers die behoefte hebben aan ruimte en functionaliteit. De ligging is landelijk en vrij, maar tegelijkertijd verrassend goed bereikbaar. De nabijgelegen plaatsen Hardenberg, Dedemsvaart en Coevorden bieden een breed scala aan voorzieningen, zoals supermarkten, winkels, scholen en sportfaciliteiten. Voor de dagelijkse boodschappen en horeca kun je terecht in de omliggende dorpen, terwijl de directe omgeving zich perfect leent voor wandel- en fietstochten door het karakteristieke Overijsselse landschap. Hier woon je in alle rust, met de gemakken van de stad binnen handbereik. Het eerste woongedeelte beschikt over een riante woonkamer met een fraaie erker en grote raampartijen, die zorgen voor een overvloed aan natuurlijk licht en een prachtig uitzicht over de landerijen. Via openslaande tuindeuren bereik je de overkapping, een heerlijke plek om buiten te zitten. Aangrenzend bevindt zich een stijlvolle woonkeuken met inbouwapparatuur en voldoende ruimte voor een grote eettafel. Daarnaast zijn er op de begane grond een luxe badkamer, een separaat toilet en een praktisch thuiskantoor aanwezig. Op de verdieping vind je vier slaapkamers, allen voorzien van vaste kasten, en een extra wasruimte met wastafel. Het tweede woongedeelte is volledig zelfstandig ingericht en daarmee ideaal voor mantelzorg of inwoning. Het gedeelte beschikt over een eigen woonkamer, keuken, toilet en badkamer. Het thuiskantoor van het hoofdverblijf kan desgewenst als extra slaapkamer voor dit gedeelte worden gebruikt. De verdieping biedt een ruime overloop met veel bergruimte, een royale slaapkamer en een separaat toilet. Op het erf staan meerdere bijgebouwen, waarbij de vrijstaande garage/schuur direct in het oog springt. Deze is aan beide zijden voorzien van een overkapping/carport, ideaal voor het stallen van een caravan, trailer of camper. De garage van circa 50 m² beschikt over drie roldeuren en is perfect voor opslag of werkruimte. De schuur is opgedeeld in twee compartimenten (ca. 15 m² en 30 m²), waarvan één met een trap naar de verdieping. Beide ruimtes zijn multifunctioneel inzetbaar. De rondom gelegen tuin is verzorgd aangelegd met sierbestrating, gazon, borders, fruitbomen en volgroeide beplanting. Meerdere terrassen zorgen ervoor dat je op elk moment van de dag kunt genieten van de zon en de rust. Voor tuinliefhebbers is er volop ruimte om bijvoorbeeld een moestuin aan te leggen. Het aangrenzende weiland aan de zijkant en achterzijde van de woning maakt het plaatje compleet en biedt uitstekende mogelijkheden voor het houden van paarden of ander kleinvee. Perceeloppervlakte 9.980 m². Bestemming Ter plaatse van de woning, verdere opstallen en erf is de bestemming ‘Wonen’ het weiland heeft de bestemming 'Agrarisch'. Meer informatie kunt u vinden bij de gemeente, het Omgevingsloket of de website van Het Betere Boerenerf. Wij hebben het bestemmingsplan ook voor u beschikbaar. Installaties • Verwarming en warm water door middel van een twee c.v.-gas combiketels van Intergas uit 2017 en 2021. • In 2013 zijn er 30 zonnepanelen geïnstalleerd met een opbrengend vermogen van 195 Wp per paneel; • De woning is gedeeltelijk voorzien van vloerverwarming. • In 2025 is het buitenschilderwerk gedaan. • Glasvezelkabel aanwezig. Algemeen • Bouwjaar woningen 1959 en 2007. • Inhoud woning ca. 1.101 m³; woonoppervlakte ca. 262 m²; overig inpandige ruimte ca. 43 m²; gebouw gebonden buitenruimte ca. 33 m²; externe bergruimte 174 m². • Twee volledig zelfstandige wooneenheden, ideaal voor mantelzorg of inwoning. • Vrijstaande garage en schuurruimte met carports en multifunctionele ruimtes. • Groot perceel met weiland, perfect voor dierenliefhebbers en hobbyisten. • Energielabel A. ‘Kortom, Een unieke kans voor wie ruim, landelijk en veelzijdig wil wonen, met talloze gebruiksmogelijkheden. Bel voor een bezichtiging met de makelaars van Het Betere Boerenerf.’ We hebben uitgebreide informatie voor u beschikbaar. Aanvaarding in overleg.

Mortgage berekenen

€ 975.000

Cost of copper (estimated): € 21.350

2% transfer tax (€ 19.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 996.350

3,04%

Yearly

%

€ 48.750

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 975.000 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Woonboerderij, vrijstaande woning

Index

Rooms
8 rooms
Bedrooms
6 bedrooms
Bathrooms
2 badkamers en 2 aparte toiletten
Floors
3 woonlagen en een kelder

Areas and volumes

Living area
262 m²
Land area
9980 m²
Content
1101 m³
Other enclosed space
43 m²
Building bound outdoor space
33 m²
External storage space
174 m²

Construction and Energy

Year of construction
2007
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heating
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energy label
A

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Buiten bebouwde kom, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Garden
Tuin rondom
Salvage
Aangebouwde stenen berging
Parking
Op eigen terrein
Garage type
Vrijstaande stenen garage
Garage capacity
3 car(s)

Planning

Available since
11-05-2026

Bathroom facilities

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, douche, en wastafel

Garage facilities

Vliering en elektra

Additional features

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 7777

Google Maps

Schuinesloot on the map

Discover where agents are active in Schuinesloot

Residential and neighborhood statistics in Schuinesloot

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Schuinesloot. In 2026 were there 979 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 418.000.

Residents

979

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 418.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 29.700

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

5

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Schuinesloot
Year Residents
2021 980
2022 985
2023 990
2024 980
2025 975
2026 979

Annual WOZ value

WOZ value per year in Schuinesloot
Year Average WOZ
2021 EUR 280.000
2022 EUR 323.000
2023 EUR 368.000
2024 EUR 395.000
2025 EUR 418.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 145 0-15: 140 15-25: 145 25-45: 190 45-65: 350

Education level

Hoger

130

Praktisch

190

Middelbaar

440

Origin of residents (2025)

Europa

35

Nederland

925

Buiten Europa

20

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 6
Appartementen 24
Tussenwoningen 10
Vrijstaande woningen 276
Twee-onder-één-kap woningen 52

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 5
1900 tot 1925 20
1925 tot 1950 85
1950 tot 1970 91
1970 tot 1980 66
1980 tot 1990 27
1990 tot 2000 52
2000 tot 2010 18
2010 tot 2020 9
2020 en later 5

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label G

68

Label F

60

Label C

57

Label B

44

Label A

29

Label D

28

Label E

12

Label A+

4

Label A++

2

Label A+++

0

Label A++++

0

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Schuinesloot
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.620 3.730
2021 1.930 3.940
2022 1.520 3.810
2023 1.220 3.670
2024 1.130 3.790

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 810 • Electricity: 2.070

Huurwoning

Gas: 1.550 • Electricity: 3.470

Koopwoning

Gas: 1.190 • Electricity: 3.690

Appartement

Gas: 980 • Electricity: 3.510

Tussenwoning

Gas: 940 • Electricity: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.260 • Electricity: 3.800

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.140 • Electricity: 3.450

Business activity in Schuinesloot (2025)

Handel en HORECA 20
Nijverheid en energie 45
Zakelijke dienstverlening 20
Overheid, onderwijs en zorg 15
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 15

Total number of company establishments: 165

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Schuinesloot
Period Crimes
jan 2026 1
jul 2025 0
jun 2025 1
mei 2025 0
mrt 2025 0
mrt 2026 1
nov 2024 0
nov 2025 0
okt 2024 2
okt 2025 1
sep 2024 3
sep 2025 0

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Schuinesloot.

Frequently asked questions about living in Schuinesloot

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Schuinesloot?

Schuinesloot telt in 2026 ongeveer 979 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Schuinesloot?

De gemiddelde WOZ-waarde in Schuinesloot is in 2025 circa € 418.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Schuinesloot?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Schuinesloot ligt rond € 29.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Schuinesloot?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 5 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Schuinesloot?

In Schuinesloot komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 276 woningen.

Meer houses in Schuinesloot

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.