Aller directement au contenu
Logo de Het Betere Boerenerf, makelaars in woonboerderijen

Korte Steeg 2

7777SG Schuinesloot • Overijssel

Disponible

€ 975.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 21.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 19.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 996.350

Prix d'achat /m²: € 3.721

Galerie de photos

Description

Op een royaal perceel van bijna één hectare staat deze veelzijdige woning. Dankzij de aanwezigheid van twee volledig ingerichte wooneenheden is deze woning uitermate geschikt voor inwoning of mantelzorg. In combinatie met de grote garage/schuur en het omliggende weiland biedt het geheel volop mogelijkheden voor hobbyisten en dierenliefhebbers die behoefte hebben aan ruimte en functionaliteit. De ligging is landelijk en vrij, maar tegelijkertijd verrassend goed bereikbaar. De nabijgelegen plaatsen Hardenberg, Dedemsvaart en Coevorden bieden een breed scala aan voorzieningen, zoals supermarkten, winkels, scholen en sportfaciliteiten. Voor de dagelijkse boodschappen en horeca kun je terecht in de omliggende dorpen, terwijl de directe omgeving zich perfect leent voor wandel- en fietstochten door het karakteristieke Overijsselse landschap. Hier woon je in alle rust, met de gemakken van de stad binnen handbereik. Het eerste woongedeelte beschikt over een riante woonkamer met een fraaie erker en grote raampartijen, die zorgen voor een overvloed aan natuurlijk licht en een prachtig uitzicht over de landerijen. Via openslaande tuindeuren bereik je de overkapping, een heerlijke plek om buiten te zitten. Aangrenzend bevindt zich een stijlvolle woonkeuken met inbouwapparatuur en voldoende ruimte voor een grote eettafel. Daarnaast zijn er op de begane grond een luxe badkamer, een separaat toilet en een praktisch thuiskantoor aanwezig. Op de verdieping vind je vier slaapkamers, allen voorzien van vaste kasten, en een extra wasruimte met wastafel. Het tweede woongedeelte is volledig zelfstandig ingericht en daarmee ideaal voor mantelzorg of inwoning. Het gedeelte beschikt over een eigen woonkamer, keuken, toilet en badkamer. Het thuiskantoor van het hoofdverblijf kan desgewenst als extra slaapkamer voor dit gedeelte worden gebruikt. De verdieping biedt een ruime overloop met veel bergruimte, een royale slaapkamer en een separaat toilet. Op het erf staan meerdere bijgebouwen, waarbij de vrijstaande garage/schuur direct in het oog springt. Deze is aan beide zijden voorzien van een overkapping/carport, ideaal voor het stallen van een caravan, trailer of camper. De garage van circa 50 m² beschikt over drie roldeuren en is perfect voor opslag of werkruimte. De schuur is opgedeeld in twee compartimenten (ca. 15 m² en 30 m²), waarvan één met een trap naar de verdieping. Beide ruimtes zijn multifunctioneel inzetbaar. De rondom gelegen tuin is verzorgd aangelegd met sierbestrating, gazon, borders, fruitbomen en volgroeide beplanting. Meerdere terrassen zorgen ervoor dat je op elk moment van de dag kunt genieten van de zon en de rust. Voor tuinliefhebbers is er volop ruimte om bijvoorbeeld een moestuin aan te leggen. Het aangrenzende weiland aan de zijkant en achterzijde van de woning maakt het plaatje compleet en biedt uitstekende mogelijkheden voor het houden van paarden of ander kleinvee. Perceeloppervlakte 9.980 m². Bestemming Ter plaatse van de woning, verdere opstallen en erf is de bestemming ‘Wonen’ het weiland heeft de bestemming 'Agrarisch'. Meer informatie kunt u vinden bij de gemeente, het Omgevingsloket of de website van Het Betere Boerenerf. Wij hebben het bestemmingsplan ook voor u beschikbaar. Installaties • Verwarming en warm water door middel van een twee c.v.-gas combiketels van Intergas uit 2017 en 2021. • In 2013 zijn er 30 zonnepanelen geïnstalleerd met een opbrengend vermogen van 195 Wp per paneel; • De woning is gedeeltelijk voorzien van vloerverwarming. • In 2025 is het buitenschilderwerk gedaan. • Glasvezelkabel aanwezig. Algemeen • Bouwjaar woningen 1959 en 2007. • Inhoud woning ca. 1.101 m³; woonoppervlakte ca. 262 m²; overig inpandige ruimte ca. 43 m²; gebouw gebonden buitenruimte ca. 33 m²; externe bergruimte 174 m². • Twee volledig zelfstandige wooneenheden, ideaal voor mantelzorg of inwoning. • Vrijstaande garage en schuurruimte met carports en multifunctionele ruimtes. • Groot perceel met weiland, perfect voor dierenliefhebbers en hobbyisten. • Energielabel A. ‘Kortom, Een unieke kans voor wie ruim, landelijk en veelzijdig wil wonen, met talloze gebruiksmogelijkheden. Bel voor een bezichtiging met de makelaars van Het Betere Boerenerf.’ We hebben uitgebreide informatie voor u beschikbaar. Aanvaarding in overleg.

Prêt immobilier berekenen

€ 975.000

Coûts d'achat (estimés): € 21.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 19.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 996.350

3,04%

Annuellement

%

€ 48.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 975.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Woonboerderij, vrijstaande woning

Plan

Chambres
8 chambres
Chambres de coucher
6 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 2 aparte toiletten
Parquets
3 woonlagen en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
262 m²
Superficie du terrain
9980 m²
Contenu
1101 m³
Autre espace intérieur
43 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
33 m²
Espace de stockage externe
174 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2007
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Buiten bebouwde kom, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Jardin
Tuin rondom
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
3 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
11-05-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, douche, en wastafel

Équipements de garage

Vliering en elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7777

Google Maps

Schuinesloot sur la carte

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Schuinesloot

Chiffres de logement et de quartier dans Schuinesloot

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Schuinesloot. En 2026 étaient 979 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 418.000.

Résidents

979

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 418.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 29.700

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

5

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Schuinesloot
Année Résidents
2021 980
2022 985
2023 990
2024 980
2025 975
2026 979

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Schuinesloot
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 280.000
2022 EUR 323.000
2023 EUR 368.000
2024 EUR 395.000
2025 EUR 418.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 145 0-15: 140 15-25: 145 25-45: 190 45-65: 350

Niveau d'enseignement

Hoger

130

Praktisch

190

Middelbaar

440

Origine des habitants (2025)

Europa

35

Nederland

925

Buiten Europa

20

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 6
Appartementen 24
Tussenwoningen 10
Vrijstaande woningen 276
Twee-onder-één-kap woningen 52

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 5
1900 tot 1925 20
1925 tot 1950 85
1950 tot 1970 91
1970 tot 1980 66
1980 tot 1990 27
1990 tot 2000 52
2000 tot 2010 18
2010 tot 2020 9
2020 en later 5

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette G

68

Étiquette F

60

Étiquette C

57

Étiquette B

44

Étiquette A

29

Étiquette D

28

Étiquette E

12

Étiquette A+

4

Étiquette A++

2

Étiquette A+++

0

Étiquette A++++

0

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Schuinesloot
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.620 3.730
2021 1.930 3.940
2022 1.520 3.810
2023 1.220 3.670
2024 1.130 3.790

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 810 • Électricité: 2.070

Huurwoning

Gaz: 1.550 • Électricité: 3.470

Koopwoning

Gaz: 1.190 • Électricité: 3.690

Appartement

Gaz: 980 • Électricité: 3.510

Tussenwoning

Gaz: 940 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.260 • Électricité: 3.800

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.140 • Électricité: 3.450

Activité dans Schuinesloot (2025)

Handel en HORECA 20
Nijverheid en energie 45
Zakelijke dienstverlening 20
Overheid, onderwijs en zorg 15
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 15

Nombre total d'établissements: 165

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Schuinesloot
Période Délits
jan 2026 1
jul 2025 0
jun 2025 1
mei 2025 0
mrt 2025 0
mrt 2026 1
nov 2024 0
nov 2025 0
okt 2024 2
okt 2025 1
sep 2024 3
sep 2025 0

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Schuinesloot.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Schuinesloot

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Schuinesloot?

Schuinesloot telt in 2026 ongeveer 979 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Schuinesloot?

De gemiddelde WOZ-waarde in Schuinesloot is in 2025 circa € 418.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Schuinesloot?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Schuinesloot ligt rond € 29.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Schuinesloot?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 5 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Schuinesloot?

In Schuinesloot komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 276 woningen.

Meer maisons in Schuinesloot

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.