Ir directamente al contenido
Logotipo de Het Betere Boerenerf, makelaars in woonboerderijen

Korte Steeg 2

7777SG Schuinesloot • Overijssel

Disponible

€ 975.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 21.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 19.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 996.350

Precio de compra /m²: € 3.721

Galería de fotos

Descripción

Op een royaal perceel van bijna één hectare staat deze veelzijdige woning. Dankzij de aanwezigheid van twee volledig ingerichte wooneenheden is deze woning uitermate geschikt voor inwoning of mantelzorg. In combinatie met de grote garage/schuur en het omliggende weiland biedt het geheel volop mogelijkheden voor hobbyisten en dierenliefhebbers die behoefte hebben aan ruimte en functionaliteit. De ligging is landelijk en vrij, maar tegelijkertijd verrassend goed bereikbaar. De nabijgelegen plaatsen Hardenberg, Dedemsvaart en Coevorden bieden een breed scala aan voorzieningen, zoals supermarkten, winkels, scholen en sportfaciliteiten. Voor de dagelijkse boodschappen en horeca kun je terecht in de omliggende dorpen, terwijl de directe omgeving zich perfect leent voor wandel- en fietstochten door het karakteristieke Overijsselse landschap. Hier woon je in alle rust, met de gemakken van de stad binnen handbereik. Het eerste woongedeelte beschikt over een riante woonkamer met een fraaie erker en grote raampartijen, die zorgen voor een overvloed aan natuurlijk licht en een prachtig uitzicht over de landerijen. Via openslaande tuindeuren bereik je de overkapping, een heerlijke plek om buiten te zitten. Aangrenzend bevindt zich een stijlvolle woonkeuken met inbouwapparatuur en voldoende ruimte voor een grote eettafel. Daarnaast zijn er op de begane grond een luxe badkamer, een separaat toilet en een praktisch thuiskantoor aanwezig. Op de verdieping vind je vier slaapkamers, allen voorzien van vaste kasten, en een extra wasruimte met wastafel. Het tweede woongedeelte is volledig zelfstandig ingericht en daarmee ideaal voor mantelzorg of inwoning. Het gedeelte beschikt over een eigen woonkamer, keuken, toilet en badkamer. Het thuiskantoor van het hoofdverblijf kan desgewenst als extra slaapkamer voor dit gedeelte worden gebruikt. De verdieping biedt een ruime overloop met veel bergruimte, een royale slaapkamer en een separaat toilet. Op het erf staan meerdere bijgebouwen, waarbij de vrijstaande garage/schuur direct in het oog springt. Deze is aan beide zijden voorzien van een overkapping/carport, ideaal voor het stallen van een caravan, trailer of camper. De garage van circa 50 m² beschikt over drie roldeuren en is perfect voor opslag of werkruimte. De schuur is opgedeeld in twee compartimenten (ca. 15 m² en 30 m²), waarvan één met een trap naar de verdieping. Beide ruimtes zijn multifunctioneel inzetbaar. De rondom gelegen tuin is verzorgd aangelegd met sierbestrating, gazon, borders, fruitbomen en volgroeide beplanting. Meerdere terrassen zorgen ervoor dat je op elk moment van de dag kunt genieten van de zon en de rust. Voor tuinliefhebbers is er volop ruimte om bijvoorbeeld een moestuin aan te leggen. Het aangrenzende weiland aan de zijkant en achterzijde van de woning maakt het plaatje compleet en biedt uitstekende mogelijkheden voor het houden van paarden of ander kleinvee. Perceeloppervlakte 9.980 m². Bestemming Ter plaatse van de woning, verdere opstallen en erf is de bestemming ‘Wonen’ het weiland heeft de bestemming 'Agrarisch'. Meer informatie kunt u vinden bij de gemeente, het Omgevingsloket of de website van Het Betere Boerenerf. Wij hebben het bestemmingsplan ook voor u beschikbaar. Installaties • Verwarming en warm water door middel van een twee c.v.-gas combiketels van Intergas uit 2017 en 2021. • In 2013 zijn er 30 zonnepanelen geïnstalleerd met een opbrengend vermogen van 195 Wp per paneel; • De woning is gedeeltelijk voorzien van vloerverwarming. • In 2025 is het buitenschilderwerk gedaan. • Glasvezelkabel aanwezig. Algemeen • Bouwjaar woningen 1959 en 2007. • Inhoud woning ca. 1.101 m³; woonoppervlakte ca. 262 m²; overig inpandige ruimte ca. 43 m²; gebouw gebonden buitenruimte ca. 33 m²; externe bergruimte 174 m². • Twee volledig zelfstandige wooneenheden, ideaal voor mantelzorg of inwoning. • Vrijstaande garage en schuurruimte met carports en multifunctionele ruimtes. • Groot perceel met weiland, perfect voor dierenliefhebbers en hobbyisten. • Energielabel A. ‘Kortom, Een unieke kans voor wie ruim, landelijk en veelzijdig wil wonen, met talloze gebruiksmogelijkheden. Bel voor een bezichtiging met de makelaars van Het Betere Boerenerf.’ We hebben uitgebreide informatie voor u beschikbaar. Aanvaarding in overleg.

Hipoteca berekenen

€ 975.000

Coste del comprador (estimado): € 21.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 19.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 996.350

3,04%

Anualmente

%

€ 48.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 975.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Woonboerderij, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
8 habitaciones
Habitaciones de dormir
6 dormitorios
Baños
2 badkamers en 2 aparte toiletten
Pisos
3 woonlagen en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
262 m²
Área del lote
9980 m²
Contenido
1101 m³
Otra zona interior
43 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
33 m²
Espacio de almacenamiento externo
174 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2007
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Buiten bebouwde kom, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Jardín
Tuin rondom
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
3 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
11-05-2026

Instalaciones del baño

Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, douche, en wastafel

Instalaciones de garaje

Vliering en elektra

Características adicionales

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7777

Mapas de Google

Schuinesloot en el mapa

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Schuinesloot

Estadísticas de vivienda y vecindario en Schuinesloot

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Schuinesloot. En 2026 había 979 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 418.000.

Inhabitantes

979

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 418.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 29.700

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

5

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Schuinesloot
Año Inhabitantes
2021 980
2022 985
2023 990
2024 980
2025 975
2026 979

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Schuinesloot
Año Promedio WOZ
2021 EUR 280.000
2022 EUR 323.000
2023 EUR 368.000
2024 EUR 395.000
2025 EUR 418.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 145 0-15: 140 15-25: 145 25-45: 190 45-65: 350

Nivel académico

Hoger

130

Praktisch

190

Middelbaar

440

Origen de los residentes (2025)

Europa

35

Nederland

925

Buiten Europa

20

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 6
Appartementen 24
Tussenwoningen 10
Vrijstaande woningen 276
Twee-onder-één-kap woningen 52

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 5
1900 tot 1925 20
1925 tot 1950 85
1950 tot 1970 91
1970 tot 1980 66
1980 tot 1990 27
1990 tot 2000 52
2000 tot 2010 18
2010 tot 2020 9
2020 en later 5

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta G

68

Etiqueta F

60

Etiqueta C

57

Etiqueta B

44

Etiqueta A

29

Etiqueta D

28

Etiqueta E

12

Etiqueta A+

4

Etiqueta A++

2

Etiqueta A+++

0

Etiqueta A++++

0

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Schuinesloot
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.620 3.730
2021 1.930 3.940
2022 1.520 3.810
2023 1.220 3.670
2024 1.130 3.790

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 810 • Electricidad: 2.070

Huurwoning

Gas: 1.550 • Electricidad: 3.470

Koopwoning

Gas: 1.190 • Electricidad: 3.690

Appartement

Gas: 980 • Electricidad: 3.510

Tussenwoning

Gas: 940 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.260 • Electricidad: 3.800

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.140 • Electricidad: 3.450

Actividad empresarial en Schuinesloot (2025)

Handel en HORECA 20
Nijverheid en energie 45
Zakelijke dienstverlening 20
Overheid, onderwijs en zorg 15
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 15

Número total de establecimientos empresariales: 165

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Schuinesloot
Periodo Delitos
jan 2026 1
jul 2025 0
jun 2025 1
mei 2025 0
mrt 2025 0
mrt 2026 1
nov 2024 0
nov 2025 0
okt 2024 2
okt 2025 1
sep 2024 3
sep 2025 0

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Schuinesloot.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Schuinesloot

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Schuinesloot?

Schuinesloot telt in 2026 ongeveer 979 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Schuinesloot?

De gemiddelde WOZ-waarde in Schuinesloot is in 2025 circa € 418.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Schuinesloot?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Schuinesloot ligt rond € 29.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Schuinesloot?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 5 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Schuinesloot?

In Schuinesloot komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 276 woningen.

Meer viviendas in Schuinesloot

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.