Direkt zum Inhalt
Logo von Damen Makelaardij | Stein

Kerkstraat 25

6176AP Spaubeek • Limburg

Verfügbar

€ 319.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.230

2 % Übertragungssteuer (€ 6.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 327.230

Kaufpreis /m²: € 3.544

Fotoalbum

Beschreibung

Bent u op zoek naar een woning op een rustige locatie in Spaubeek met de mogelijkheid voor het realiseren van een prachtige zolderkamer? Dan is deze twee-onder-een-kap woning met garage en royale dakkapel aan de Kerkstraat in Spaubeek wellicht iets voor u. Verder is de woning voorzien van modern sanitair en ligt op een ruim perceel van 391 m². Heeft u interesse in deze woning? Neem dan contact op voor het plannen van een bezichtiging. Indeling Begane grond: Overdekte entree. Hal met meterkast (geheel vernieuwde groepenkast met 6 groepen en 3 aardlekschakelaars) en modern toilet met wandcloset en wastafeltje. Doorzon woonkamer (ca. 26.5m²) met airco, plankenvloer en openslaande deuren naar de achtertuin. Keuken (ca. 7.8m²) met eenvoudige aanrechtcombinatie voorzien van een gaskookplaat, afzuigkap en spoelbak. Garage (ca. 19.4m²) met openslaande deuren (kunststof). Voor de garage is een ruim 6 meter lange carport. Op het zuidwesten georiënteerde, geheel omsloten achtertuin. Eerste verdieping: Overloop met airco. Drie slaapkamers (resp. ca. 13.4m², 12.9m² en 7.9m²), allen voorzien van mozaïek parketvloer. Op de kleinste kamer is een muurkast. Moderne badkamer (ca. 4.4m²) met inloop (regen)douche, wandcloset en badmeubel met wastafel. Tweede verdieping: Via vlizotrap bereikbare zolder met een nokhoogte van 2.04 meter en een royale, geheel geïsoleerde dakkapel. Na realisatie van een vaste trap kan hier een mooie zolderkamer van ca. 21 m² gerealiseerd worden. Op zolder is tevens de opstelling van de cv-combiketel (Merk Viesmann, bouwjaar 2007, eigendom). Nadere bijzonderheden: - Kunststof kozijnen met HR++ beglazing; - Deels voorzien van (elektrische) rolluiken; - Voorzien van 10 zonnepanelen; - In de woning zijn 2 airco's (bwjr. 2023); - Royale dakkapel; - Mogelijkheid tot extra woonoppervlakte van 21 m² op de zolderverdieping; - De zoldervloer is geïsoleerd; - Ruim perceel van 391 m². Omgeving: Spaubeek is een kerkdorp gelegen in de gemeente Beek. Voorzieningen zoals een supermarkt, bakker, pinautomaat, basisschool, busverbinding en N.S.-station zijn aanwezig. Spaubeek heeft een rijk verenigingsleven en is gelegen in een landelijke en bosrijke omgeving in de nabijheid van uitvalswegen richting Sittard, Maastricht, Heerlen en Eindhoven. De gemeente Beek is een verstedelijkt dorp en vertoont zowel dorpse als stedelijke kenmerken. Beek heeft ook een N.S.-station, busverbindingen, diverse winkelvoorzieningen (waaronder overdekt winkelcentrum Makado) en uitvalswegen richting Sittard, Maastricht, Heerlen en Eindhoven.

Hypothek berekenen

€ 319.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.230

2 % Übertragungssteuer (€ 6.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 327.230

2,78%

Jährlich

%

€ 15.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 319.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
90 m²
Fläche des Grundstücks
391 m²
Inhalt
375 m³
Sonstiger Innenraum
21 m²
Gebäude mit Außenbereich
19 m²
Externe Berghalle
19 m²
Hinterhof Fläche
223 m²

Bau und Energie

Baujahr
1968
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dubbel glas en HR-glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Viesmann (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom)
Energieausweis
C

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het zuidoosten
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Carport en vrijstaande stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
11-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 6176

Google Karten

Standort von Spaubeek

Erkunden Sie Spaubeek und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Spaubeek

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Spaubeek. In 2026 waren da 3.328 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 335.000.

Einwohner

3.328

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 335.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 35.300

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

126

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Spaubeek
Jahr Einwohner
2021 3.345
2022 3.400
2023 3.350
2024 3.350
2025 3.360
2026 3.328

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Spaubeek
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 256.000
2022 EUR 268.000
2023 EUR 313.000
2024 EUR 312.000
2025 EUR 335.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 990 0-15: 410 15-25: 295 25-45: 690 45-65: 955

Ausbildungsstufe

Hoger

860

Praktisch

520

Middelbaar

1.090

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

275

Nederland

2.875

Buiten Europa

210

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 217
Appartementen 146
Tussenwoningen 323
Vrijstaande woningen 416
Twee-onder-één-kap woningen 440

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 8
1700 tot 1900 51
1900 tot 1925 64
1925 tot 1950 111
1950 tot 1970 504
1970 tot 1980 366
1980 tot 1990 201
1990 tot 2000 133
2000 tot 2010 23
2010 tot 2020 25
2020 en later 8

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

341

Bezeichnung D

306

Bezeichnung B

244

Bezeichnung A

197

Bezeichnung F

161

Bezeichnung G

141

Bezeichnung E

81

Bezeichnung A+

17

Bezeichnung A++

2

Bezeichnung A+++

1

Bezeichnung A++++

1

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Spaubeek
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.500 3.200
2021 1.700 3.270
2022 1.340 3.090
2023 1.080 2.990
2024 1.030 3.140

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.000 • Strom: 2.930

Huurwoning

Gas: 810 • Strom: 2.210

Koopwoning

Gas: 1.160 • Strom: 3.230

Appartement

Gas: 730 • Strom: 1.980

Tussenwoning

Gas: 900 • Strom: 2.580

Vrijstaande woning

Gas: 1.440 • Strom: 3.730

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Strom: 2.980

Betriebsaktivität in Spaubeek (2025)

Handel en HORECA 45
Nijverheid en energie 40
Zakelijke dienstverlening 80
Overheid, onderwijs en zorg 65
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 45

Gesamtanzahl der Firmensitze: 310

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Spaubeek
Periode Verbrechen
jan 2026 7
jul 2025 11
jun 2025 7
mei 2025 19
mrt 2025 18
mrt 2026 8
nov 2024 13
nov 2025 6
okt 2024 11
okt 2025 10
sep 2024 4
sep 2025 11

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Spaubeek.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Spaubeek

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Spaubeek?

Spaubeek telt in 2026 ongeveer 3.328 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Spaubeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Spaubeek is in 2025 circa € 335.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Spaubeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Spaubeek ligt rond € 35.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Spaubeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 126 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Spaubeek?

In Spaubeek komt vooral "Twee-onder-één-kap woningen" veel voor, met ongeveer 440 woningen.

Meer Häuser in Spaubeek

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.