Jump to content
Logo of Damen Makelaardij | Stein

Kerkstraat 25

6176AP Spaubeek • Limburg

Available

€ 319.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 8.230

2% transfer tax (€ 6.380) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 327.230

Purchase price /m²: € 3.544

Photo Gallery

Description

Bent u op zoek naar een woning op een rustige locatie in Spaubeek met de mogelijkheid voor het realiseren van een prachtige zolderkamer? Dan is deze twee-onder-een-kap woning met garage en royale dakkapel aan de Kerkstraat in Spaubeek wellicht iets voor u. Verder is de woning voorzien van modern sanitair en ligt op een ruim perceel van 391 m². Heeft u interesse in deze woning? Neem dan contact op voor het plannen van een bezichtiging. Indeling Begane grond: Overdekte entree. Hal met meterkast (geheel vernieuwde groepenkast met 6 groepen en 3 aardlekschakelaars) en modern toilet met wandcloset en wastafeltje. Doorzon woonkamer (ca. 26.5m²) met airco, plankenvloer en openslaande deuren naar de achtertuin. Keuken (ca. 7.8m²) met eenvoudige aanrechtcombinatie voorzien van een gaskookplaat, afzuigkap en spoelbak. Garage (ca. 19.4m²) met openslaande deuren (kunststof). Voor de garage is een ruim 6 meter lange carport. Op het zuidwesten georiënteerde, geheel omsloten achtertuin. Eerste verdieping: Overloop met airco. Drie slaapkamers (resp. ca. 13.4m², 12.9m² en 7.9m²), allen voorzien van mozaïek parketvloer. Op de kleinste kamer is een muurkast. Moderne badkamer (ca. 4.4m²) met inloop (regen)douche, wandcloset en badmeubel met wastafel. Tweede verdieping: Via vlizotrap bereikbare zolder met een nokhoogte van 2.04 meter en een royale, geheel geïsoleerde dakkapel. Na realisatie van een vaste trap kan hier een mooie zolderkamer van ca. 21 m² gerealiseerd worden. Op zolder is tevens de opstelling van de cv-combiketel (Merk Viesmann, bouwjaar 2007, eigendom). Nadere bijzonderheden: - Kunststof kozijnen met HR++ beglazing; - Deels voorzien van (elektrische) rolluiken; - Voorzien van 10 zonnepanelen; - In de woning zijn 2 airco's (bwjr. 2023); - Royale dakkapel; - Mogelijkheid tot extra woonoppervlakte van 21 m² op de zolderverdieping; - De zoldervloer is geïsoleerd; - Ruim perceel van 391 m². Omgeving: Spaubeek is een kerkdorp gelegen in de gemeente Beek. Voorzieningen zoals een supermarkt, bakker, pinautomaat, basisschool, busverbinding en N.S.-station zijn aanwezig. Spaubeek heeft een rijk verenigingsleven en is gelegen in een landelijke en bosrijke omgeving in de nabijheid van uitvalswegen richting Sittard, Maastricht, Heerlen en Eindhoven. De gemeente Beek is een verstedelijkt dorp en vertoont zowel dorpse als stedelijke kenmerken. Beek heeft ook een N.S.-station, busverbindingen, diverse winkelvoorzieningen (waaronder overdekt winkelcentrum Makado) en uitvalswegen richting Sittard, Maastricht, Heerlen en Eindhoven.

Mortgage berekenen

€ 319.000

Cost of copper (estimated): € 8.230

2% transfer tax (€ 6.380) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 327.230

2,78%

Yearly

%

€ 15.950

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 319.000 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Index

Rooms
4 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen en een zolder

Areas and volumes

Living area
90 m²
Land area
391 m²
Content
375 m³
Other enclosed space
21 m²
Building bound outdoor space
19 m²
External storage space
19 m²
Backyard area
223 m²

Construction and Energy

Year of construction
1968
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dubbel glas en HR-glas
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Viesmann (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom)
Energy label
C

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en in woonwijk
Garden
Achtertuin en voortuin
Garden location
Gelegen op het zuidoosten
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Carport en vrijstaande stenen garage
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
11-05-2026

Bathroom facilities

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Additional features

  • Airconditioning
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 6176

Google Maps

Location of Spaubeek

Explore Spaubeek and the surrounding areas

Residential and neighborhood statistics in Spaubeek

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Spaubeek. In 2026 were there 3.328 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 335.000.

Residents

3.328

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 335.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 35.300

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

126

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Spaubeek
Year Residents
2021 3.345
2022 3.400
2023 3.350
2024 3.350
2025 3.360
2026 3.328

Annual WOZ value

WOZ value per year in Spaubeek
Year Average WOZ
2021 EUR 256.000
2022 EUR 268.000
2023 EUR 313.000
2024 EUR 312.000
2025 EUR 335.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 990 0-15: 410 15-25: 295 25-45: 690 45-65: 955

Education level

Hoger

860

Praktisch

520

Middelbaar

1.090

Origin of residents (2025)

Europa

275

Nederland

2.875

Buiten Europa

210

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 217
Appartementen 146
Tussenwoningen 323
Vrijstaande woningen 416
Twee-onder-één-kap woningen 440

Construction period of buildings

Voor 1700 8
1700 tot 1900 51
1900 tot 1925 64
1925 tot 1950 111
1950 tot 1970 504
1970 tot 1980 366
1980 tot 1990 201
1990 tot 2000 133
2000 tot 2010 23
2010 tot 2020 25
2020 en later 8

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

341

Label D

306

Label B

244

Label A

197

Label F

161

Label G

141

Label E

81

Label A+

17

Label A++

2

Label A+++

1

Label A++++

1

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Spaubeek
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.500 3.200
2021 1.700 3.270
2022 1.340 3.090
2023 1.080 2.990
2024 1.030 3.140

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.000 • Electricity: 2.930

Huurwoning

Gas: 810 • Electricity: 2.210

Koopwoning

Gas: 1.160 • Electricity: 3.230

Appartement

Gas: 730 • Electricity: 1.980

Tussenwoning

Gas: 900 • Electricity: 2.580

Vrijstaande woning

Gas: 1.440 • Electricity: 3.730

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Electricity: 2.980

Business activity in Spaubeek (2025)

Handel en HORECA 45
Nijverheid en energie 40
Zakelijke dienstverlening 80
Overheid, onderwijs en zorg 65
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 45

Total number of company establishments: 310

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Spaubeek
Period Crimes
jan 2026 7
jul 2025 11
jun 2025 7
mei 2025 19
mrt 2025 18
mrt 2026 8
nov 2024 13
nov 2025 6
okt 2024 11
okt 2025 10
sep 2024 4
sep 2025 11

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Spaubeek.

Frequently asked questions about living in Spaubeek

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Spaubeek?

Spaubeek telt in 2026 ongeveer 3.328 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Spaubeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Spaubeek is in 2025 circa € 335.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Spaubeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Spaubeek ligt rond € 35.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Spaubeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 126 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Spaubeek?

In Spaubeek komt vooral "Twee-onder-één-kap woningen" veel voor, met ongeveer 440 woningen.

Meer houses in Spaubeek

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.