Ir directamente al contenido
Logotipo de Damen Makelaardij | Stein

Kerkstraat 25

6176AP Spaubeek • Limburg

Disponible

€ 319.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 327.230

Precio de compra /m²: € 3.544

Galería de fotos

Descripción

Bent u op zoek naar een woning op een rustige locatie in Spaubeek met de mogelijkheid voor het realiseren van een prachtige zolderkamer? Dan is deze twee-onder-een-kap woning met garage en royale dakkapel aan de Kerkstraat in Spaubeek wellicht iets voor u. Verder is de woning voorzien van modern sanitair en ligt op een ruim perceel van 391 m². Heeft u interesse in deze woning? Neem dan contact op voor het plannen van een bezichtiging. Indeling Begane grond: Overdekte entree. Hal met meterkast (geheel vernieuwde groepenkast met 6 groepen en 3 aardlekschakelaars) en modern toilet met wandcloset en wastafeltje. Doorzon woonkamer (ca. 26.5m²) met airco, plankenvloer en openslaande deuren naar de achtertuin. Keuken (ca. 7.8m²) met eenvoudige aanrechtcombinatie voorzien van een gaskookplaat, afzuigkap en spoelbak. Garage (ca. 19.4m²) met openslaande deuren (kunststof). Voor de garage is een ruim 6 meter lange carport. Op het zuidwesten georiënteerde, geheel omsloten achtertuin. Eerste verdieping: Overloop met airco. Drie slaapkamers (resp. ca. 13.4m², 12.9m² en 7.9m²), allen voorzien van mozaïek parketvloer. Op de kleinste kamer is een muurkast. Moderne badkamer (ca. 4.4m²) met inloop (regen)douche, wandcloset en badmeubel met wastafel. Tweede verdieping: Via vlizotrap bereikbare zolder met een nokhoogte van 2.04 meter en een royale, geheel geïsoleerde dakkapel. Na realisatie van een vaste trap kan hier een mooie zolderkamer van ca. 21 m² gerealiseerd worden. Op zolder is tevens de opstelling van de cv-combiketel (Merk Viesmann, bouwjaar 2007, eigendom). Nadere bijzonderheden: - Kunststof kozijnen met HR++ beglazing; - Deels voorzien van (elektrische) rolluiken; - Voorzien van 10 zonnepanelen; - In de woning zijn 2 airco's (bwjr. 2023); - Royale dakkapel; - Mogelijkheid tot extra woonoppervlakte van 21 m² op de zolderverdieping; - De zoldervloer is geïsoleerd; - Ruim perceel van 391 m². Omgeving: Spaubeek is een kerkdorp gelegen in de gemeente Beek. Voorzieningen zoals een supermarkt, bakker, pinautomaat, basisschool, busverbinding en N.S.-station zijn aanwezig. Spaubeek heeft een rijk verenigingsleven en is gelegen in een landelijke en bosrijke omgeving in de nabijheid van uitvalswegen richting Sittard, Maastricht, Heerlen en Eindhoven. De gemeente Beek is een verstedelijkt dorp en vertoont zowel dorpse als stedelijke kenmerken. Beek heeft ook een N.S.-station, busverbindingen, diverse winkelvoorzieningen (waaronder overdekt winkelcentrum Makado) en uitvalswegen richting Sittard, Maastricht, Heerlen en Eindhoven.

Hipoteca berekenen

€ 319.000

Coste del comprador (estimado): € 8.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 327.230

2,78%

Anualmente

%

€ 15.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 319.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
90 m²
Área del lote
391 m²
Contenido
375 m³
Otra zona interior
21 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
19 m²
Espacio de almacenamiento externo
19 m²
Área del jardín trasero
223 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1968
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dubbel glas en HR-glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Viesmann (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom)
Etiqueta energética
C

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuidoosten
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Carport en vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
11-05-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6176

Mapas de Google

Ubicación de Spaubeek

Explora Spaubeek y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Spaubeek

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Spaubeek. En 2026 había 3.328 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 335.000.

Inhabitantes

3.328

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 335.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 35.300

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

126

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Spaubeek
Año Inhabitantes
2021 3.345
2022 3.400
2023 3.350
2024 3.350
2025 3.360
2026 3.328

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Spaubeek
Año Promedio WOZ
2021 EUR 256.000
2022 EUR 268.000
2023 EUR 313.000
2024 EUR 312.000
2025 EUR 335.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 990 0-15: 410 15-25: 295 25-45: 690 45-65: 955

Nivel académico

Hoger

860

Praktisch

520

Middelbaar

1.090

Origen de los residentes (2025)

Europa

275

Nederland

2.875

Buiten Europa

210

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 217
Appartementen 146
Tussenwoningen 323
Vrijstaande woningen 416
Twee-onder-één-kap woningen 440

Período de construcción del edificio

Voor 1700 8
1700 tot 1900 51
1900 tot 1925 64
1925 tot 1950 111
1950 tot 1970 504
1970 tot 1980 366
1980 tot 1990 201
1990 tot 2000 133
2000 tot 2010 23
2010 tot 2020 25
2020 en later 8

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

341

Etiqueta D

306

Etiqueta B

244

Etiqueta A

197

Etiqueta F

161

Etiqueta G

141

Etiqueta E

81

Etiqueta A+

17

Etiqueta A++

2

Etiqueta A+++

1

Etiqueta A++++

1

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Spaubeek
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.500 3.200
2021 1.700 3.270
2022 1.340 3.090
2023 1.080 2.990
2024 1.030 3.140

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.000 • Electricidad: 2.930

Huurwoning

Gas: 810 • Electricidad: 2.210

Koopwoning

Gas: 1.160 • Electricidad: 3.230

Appartement

Gas: 730 • Electricidad: 1.980

Tussenwoning

Gas: 900 • Electricidad: 2.580

Vrijstaande woning

Gas: 1.440 • Electricidad: 3.730

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Electricidad: 2.980

Actividad empresarial en Spaubeek (2025)

Handel en HORECA 45
Nijverheid en energie 40
Zakelijke dienstverlening 80
Overheid, onderwijs en zorg 65
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 45

Número total de establecimientos empresariales: 310

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Spaubeek
Periodo Delitos
jan 2026 7
jul 2025 11
jun 2025 7
mei 2025 19
mrt 2025 18
mrt 2026 8
nov 2024 13
nov 2025 6
okt 2024 11
okt 2025 10
sep 2024 4
sep 2025 11

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Spaubeek.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Spaubeek

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Spaubeek?

Spaubeek telt in 2026 ongeveer 3.328 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Spaubeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Spaubeek is in 2025 circa € 335.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Spaubeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Spaubeek ligt rond € 35.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Spaubeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 126 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Spaubeek?

In Spaubeek komt vooral "Twee-onder-één-kap woningen" veel voor, met ongeveer 440 woningen.

Meer viviendas in Spaubeek

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.