Aller directement au contenu
Logo de Damen Makelaardij | Stein

Kerkstraat 25

6176AP Spaubeek • Limburg

Disponible

€ 319.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 327.230

Prix d'achat /m²: € 3.544

Galerie de photos

Description

Bent u op zoek naar een woning op een rustige locatie in Spaubeek met de mogelijkheid voor het realiseren van een prachtige zolderkamer? Dan is deze twee-onder-een-kap woning met garage en royale dakkapel aan de Kerkstraat in Spaubeek wellicht iets voor u. Verder is de woning voorzien van modern sanitair en ligt op een ruim perceel van 391 m². Heeft u interesse in deze woning? Neem dan contact op voor het plannen van een bezichtiging. Indeling Begane grond: Overdekte entree. Hal met meterkast (geheel vernieuwde groepenkast met 6 groepen en 3 aardlekschakelaars) en modern toilet met wandcloset en wastafeltje. Doorzon woonkamer (ca. 26.5m²) met airco, plankenvloer en openslaande deuren naar de achtertuin. Keuken (ca. 7.8m²) met eenvoudige aanrechtcombinatie voorzien van een gaskookplaat, afzuigkap en spoelbak. Garage (ca. 19.4m²) met openslaande deuren (kunststof). Voor de garage is een ruim 6 meter lange carport. Op het zuidwesten georiënteerde, geheel omsloten achtertuin. Eerste verdieping: Overloop met airco. Drie slaapkamers (resp. ca. 13.4m², 12.9m² en 7.9m²), allen voorzien van mozaïek parketvloer. Op de kleinste kamer is een muurkast. Moderne badkamer (ca. 4.4m²) met inloop (regen)douche, wandcloset en badmeubel met wastafel. Tweede verdieping: Via vlizotrap bereikbare zolder met een nokhoogte van 2.04 meter en een royale, geheel geïsoleerde dakkapel. Na realisatie van een vaste trap kan hier een mooie zolderkamer van ca. 21 m² gerealiseerd worden. Op zolder is tevens de opstelling van de cv-combiketel (Merk Viesmann, bouwjaar 2007, eigendom). Nadere bijzonderheden: - Kunststof kozijnen met HR++ beglazing; - Deels voorzien van (elektrische) rolluiken; - Voorzien van 10 zonnepanelen; - In de woning zijn 2 airco's (bwjr. 2023); - Royale dakkapel; - Mogelijkheid tot extra woonoppervlakte van 21 m² op de zolderverdieping; - De zoldervloer is geïsoleerd; - Ruim perceel van 391 m². Omgeving: Spaubeek is een kerkdorp gelegen in de gemeente Beek. Voorzieningen zoals een supermarkt, bakker, pinautomaat, basisschool, busverbinding en N.S.-station zijn aanwezig. Spaubeek heeft een rijk verenigingsleven en is gelegen in een landelijke en bosrijke omgeving in de nabijheid van uitvalswegen richting Sittard, Maastricht, Heerlen en Eindhoven. De gemeente Beek is een verstedelijkt dorp en vertoont zowel dorpse als stedelijke kenmerken. Beek heeft ook een N.S.-station, busverbindingen, diverse winkelvoorzieningen (waaronder overdekt winkelcentrum Makado) en uitvalswegen richting Sittard, Maastricht, Heerlen en Eindhoven.

Prêt immobilier berekenen

€ 319.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 327.230

2,78%

Annuellement

%

€ 15.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 319.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
90 m²
Superficie du terrain
391 m²
Contenu
375 m³
Autre espace intérieur
21 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
19 m²
Espace de stockage externe
19 m²
Aire de la cour arrière
223 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1968
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dubbel glas en HR-glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Viesmann (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidoosten
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Carport en vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
11-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6176

Google Maps

Localisation de Spaubeek

Explorez Spaubeek et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Spaubeek

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Spaubeek. En 2026 étaient 3.328 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 335.000.

Résidents

3.328

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 335.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 35.300

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

126

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Spaubeek
Année Résidents
2021 3.345
2022 3.400
2023 3.350
2024 3.350
2025 3.360
2026 3.328

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Spaubeek
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 256.000
2022 EUR 268.000
2023 EUR 313.000
2024 EUR 312.000
2025 EUR 335.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 990 0-15: 410 15-25: 295 25-45: 690 45-65: 955

Niveau d'enseignement

Hoger

860

Praktisch

520

Middelbaar

1.090

Origine des habitants (2025)

Europa

275

Nederland

2.875

Buiten Europa

210

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 217
Appartementen 146
Tussenwoningen 323
Vrijstaande woningen 416
Twee-onder-één-kap woningen 440

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 8
1700 tot 1900 51
1900 tot 1925 64
1925 tot 1950 111
1950 tot 1970 504
1970 tot 1980 366
1980 tot 1990 201
1990 tot 2000 133
2000 tot 2010 23
2010 tot 2020 25
2020 en later 8

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

341

Étiquette D

306

Étiquette B

244

Étiquette A

197

Étiquette F

161

Étiquette G

141

Étiquette E

81

Étiquette A+

17

Étiquette A++

2

Étiquette A+++

1

Étiquette A++++

1

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Spaubeek
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.500 3.200
2021 1.700 3.270
2022 1.340 3.090
2023 1.080 2.990
2024 1.030 3.140

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.000 • Électricité: 2.930

Huurwoning

Gaz: 810 • Électricité: 2.210

Koopwoning

Gaz: 1.160 • Électricité: 3.230

Appartement

Gaz: 730 • Électricité: 1.980

Tussenwoning

Gaz: 900 • Électricité: 2.580

Vrijstaande woning

Gaz: 1.440 • Électricité: 3.730

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.040 • Électricité: 2.980

Activité dans Spaubeek (2025)

Handel en HORECA 45
Nijverheid en energie 40
Zakelijke dienstverlening 80
Overheid, onderwijs en zorg 65
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 45

Nombre total d'établissements: 310

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Spaubeek
Période Délits
jan 2026 7
jul 2025 11
jun 2025 7
mei 2025 19
mrt 2025 18
mrt 2026 8
nov 2024 13
nov 2025 6
okt 2024 11
okt 2025 10
sep 2024 4
sep 2025 11

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Spaubeek.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Spaubeek

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Spaubeek?

Spaubeek telt in 2026 ongeveer 3.328 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Spaubeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Spaubeek is in 2025 circa € 335.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Spaubeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Spaubeek ligt rond € 35.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Spaubeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 126 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Spaubeek?

In Spaubeek komt vooral "Twee-onder-één-kap woningen" veel voor, met ongeveer 440 woningen.

Meer maisons in Spaubeek

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.