Direkt zum Inhalt
Logo von Fidus Makelaardij Geleen

Mergelakker 28

6176JB Spaubeek • Limburg

Verfügbar

€ 610.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 14.050

2 % Übertragungssteuer (€ 12.200) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 624.050

Kaufpreis /m²: € 3.567

Fotoalbum

Beschreibung

Deze vrijstaande royale woning ligt in een groene woonomgeving in het dorp Spaubeek. Een rustige locatie waar dagelijkse voorzieningen binnen enkele minuten bereikbaar zijn, terwijl ook het centrum van Beek en Geleen nabij liggen. De bereikbaarheid is uitstekend. Station Spaubeek ligt op korte afstand en biedt verbindingen richting Sittard, Heerlen en Maastricht. Ook de A76 en A2 zijn snel te bereiken. Het Geleenbeekdal en het nabijgelegen Spaubekerbos bieden volop mogelijkheden om te wandelen of te fietsen in een groen en heuvelachtig landschap. De woning is gebouwd in 1993 en beschikt over vloer-, spouw- en dakisolatie, volledig gasloos, aluminium kozijnen met isolatieglas, elektrische vloerverwarming, moderne elektrische installatie, incl. krachtstroom, 33 zonnepanelen (eigendom). De warmwaterboiler (200 liter) is gehuurd bij Volta. Het riante perceel is 1.196 m2 groot met een prachtig aangelegde tuin, met vrij uitzicht aan de achterzijde, waar men geniet van veel groen en optimale privacy. Vanuit de woning heeft men toegang tot het grote terras. Bij de woning hoort een inpandige garage van ca. 8.90 x 3.60, met automatische poort. De inhoud van de woning bedraagt ca. 1.029 m3 en de woonoppervlakte ca. 171 m2. Indeling Souterrain: verdeeld in vijf ruimtes, waaronder twee bergkelders, hobbyruimte, doucheruimte met grote inloopdouche en wasmachineaansluiting; toegang naar de garage. Begane grond, voorzien van tegelvloer: grote hal met vide, veel lichtinval, meterkast en trappartij; bergruimte; toiletruimte met wandcloset en fonteintje; woonkamer met openslaande deuren naar de tuin; woonkeuken met aanbouwkeuken voorzien van elektrische kookplaat, afzuigkap, elektrische oven en erker met prachtig zicht op de achtertuin; werkkamer/studeerkamer. Eerste verdieping, voorzien van tegelvloer: overloop; drie slaapkamers 5.80 x 3.60 (incl. kastenwand); 3.90 x 3.00; 3.55 x 3.45; badkamer met douche, ligbad, wastafel en 2e toilet. Tweede verdieping: bereikbaar via vlizotrap; bergzolder. Belangrijke informatie voor de koper. Verkoopinformatie. Bovenstaande informatie is met zorg samengesteld. Er kunnen echter geen rechten aan worden ontleend, verkopers noch verkopend makelaar kunnen aansprakelijk worden gehouden voor eventuele onjuistheden. Indien bepaalde informatie voor u van wezenlijk belang is, dan adviseren wij u deze op juistheid te (laten) controleren. Alle opgegeven maten en oppervlakken zijn indicatief. Schriftelijkheidsvereiste. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat zowel koper als verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). Tot het tijdstip van ondertekening door beide partijen voornoemd, zullen partijen jegens elkaar geen enkele verplichting hebben. Waarborgsom of bankgarantie. Koper dient binnen een week na het onvoorwaardelijk worden van de koopovereenkomst een waarborgsom te storten bij de notaris of een bankgarantie te stellen ten bedrage van tien procent van de koopsom. Bouwkundige keuring Koper is te allen tijde gerechtigd om voor eigen rekening een bouwkundig onderzoek te laten verrichten, dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud of andere aspecten van de onroerende zaak. Koper dient bij het doen van een bod wel direct aan te geven of hij een dergelijk onderzoek wenst. Meetinstructie De bij de inmeting gehanteerde Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit (mede als gevolg van het gegeven dat Fidus Makelaardij geen professioneel inmeter is) verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Overname (huur)contracten Indien er in de woning huurtoestellen aanwezig zijn zoals CV-Ketel, boiler of zonnepanelen etc. dienen deze overgenomen te worden door de koper. De aan kopers verstrekte informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen van de door derden verstrekte informatie m.b.t. de onroerende zaak. Hieronder vallen o.a. meetrapporten, plattegronden, fotomateriaal, video's, energielabel, bestemmingsplankaarten, bodeminformatie, verstrekte vergunningen etc. etc. Alle weergegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Hypothek berekenen

€ 610.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 14.050

2 % Übertragungssteuer (€ 12.200) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 624.050

3,04%

Jährlich

%

€ 30.500

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 610.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
10 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
2 badkamers en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
171 m²
Fläche des Grundstücks
1196 m²
Inhalt
1029 m³
Sonstiger Innenraum
119 m²

Bau und Energie

Baujahr
1993
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Elektrische verwarming en gehele vloerverwarming
Warmes Wasser
Elektrische boiler (huur)
Energieausweis
NIET BESCHIKBAAR

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Garten
Achtertuin en voortuin
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Inpandig
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
15-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, douche, ligbad, toilet, en wastafel

Garagen Einrichtungen

Elektrische deur en elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • dakraam
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 6176

Google Karten

Standort von Spaubeek

Erkunden Sie Spaubeek und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Spaubeek

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Spaubeek. In 2026 waren da 3.328 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 335.000.

Einwohner

3.328

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 335.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 35.300

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

126

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Spaubeek
Jahr Einwohner
2021 3.345
2022 3.400
2023 3.350
2024 3.350
2025 3.360
2026 3.328

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Spaubeek
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 256.000
2022 EUR 268.000
2023 EUR 313.000
2024 EUR 312.000
2025 EUR 335.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 990 0-15: 410 15-25: 295 25-45: 690 45-65: 955

Ausbildungsstufe

Hoger

860

Praktisch

520

Middelbaar

1.090

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

275

Nederland

2.875

Buiten Europa

210

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 217
Appartementen 146
Tussenwoningen 323
Vrijstaande woningen 416
Twee-onder-één-kap woningen 440

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 8
1700 tot 1900 51
1900 tot 1925 64
1925 tot 1950 111
1950 tot 1970 504
1970 tot 1980 366
1980 tot 1990 201
1990 tot 2000 133
2000 tot 2010 23
2010 tot 2020 25
2020 en later 8

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

341

Bezeichnung D

306

Bezeichnung B

244

Bezeichnung A

197

Bezeichnung F

161

Bezeichnung G

141

Bezeichnung E

81

Bezeichnung A+

17

Bezeichnung A++

2

Bezeichnung A+++

1

Bezeichnung A++++

1

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Spaubeek
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.500 3.200
2021 1.700 3.270
2022 1.340 3.090
2023 1.080 2.990
2024 1.030 3.140

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.000 • Strom: 2.930

Huurwoning

Gas: 810 • Strom: 2.210

Koopwoning

Gas: 1.160 • Strom: 3.230

Appartement

Gas: 730 • Strom: 1.980

Tussenwoning

Gas: 900 • Strom: 2.580

Vrijstaande woning

Gas: 1.440 • Strom: 3.730

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Strom: 2.980

Betriebsaktivität in Spaubeek (2025)

Handel en HORECA 45
Nijverheid en energie 40
Zakelijke dienstverlening 80
Overheid, onderwijs en zorg 65
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 45

Gesamtanzahl der Firmensitze: 310

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Spaubeek
Periode Verbrechen
jan 2026 7
jul 2025 11
jun 2025 7
mei 2025 19
mrt 2025 18
mrt 2026 8
nov 2024 13
nov 2025 6
okt 2024 11
okt 2025 10
sep 2024 4
sep 2025 11

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Spaubeek.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Spaubeek

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Spaubeek?

Spaubeek telt in 2026 ongeveer 3.328 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Spaubeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Spaubeek is in 2025 circa € 335.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Spaubeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Spaubeek ligt rond € 35.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Spaubeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 126 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Spaubeek?

In Spaubeek komt vooral "Twee-onder-één-kap woningen" veel voor, met ongeveer 440 woningen.

Meer Häuser in Spaubeek

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.