Jump to content
Logo of Fidus Makelaardij Geleen

Mergelakker 28

6176JB Spaubeek • Limburg

Available

€ 610.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 14.050

2% transfer tax (€ 12.200) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 624.050

Purchase price /m²: € 3.567

Photo Gallery

Description

Deze vrijstaande royale woning ligt in een groene woonomgeving in het dorp Spaubeek. Een rustige locatie waar dagelijkse voorzieningen binnen enkele minuten bereikbaar zijn, terwijl ook het centrum van Beek en Geleen nabij liggen. De bereikbaarheid is uitstekend. Station Spaubeek ligt op korte afstand en biedt verbindingen richting Sittard, Heerlen en Maastricht. Ook de A76 en A2 zijn snel te bereiken. Het Geleenbeekdal en het nabijgelegen Spaubekerbos bieden volop mogelijkheden om te wandelen of te fietsen in een groen en heuvelachtig landschap. De woning is gebouwd in 1993 en beschikt over vloer-, spouw- en dakisolatie, volledig gasloos, aluminium kozijnen met isolatieglas, elektrische vloerverwarming, moderne elektrische installatie, incl. krachtstroom, 33 zonnepanelen (eigendom). De warmwaterboiler (200 liter) is gehuurd bij Volta. Het riante perceel is 1.196 m2 groot met een prachtig aangelegde tuin, met vrij uitzicht aan de achterzijde, waar men geniet van veel groen en optimale privacy. Vanuit de woning heeft men toegang tot het grote terras. Bij de woning hoort een inpandige garage van ca. 8.90 x 3.60, met automatische poort. De inhoud van de woning bedraagt ca. 1.029 m3 en de woonoppervlakte ca. 171 m2. Indeling Souterrain: verdeeld in vijf ruimtes, waaronder twee bergkelders, hobbyruimte, doucheruimte met grote inloopdouche en wasmachineaansluiting; toegang naar de garage. Begane grond, voorzien van tegelvloer: grote hal met vide, veel lichtinval, meterkast en trappartij; bergruimte; toiletruimte met wandcloset en fonteintje; woonkamer met openslaande deuren naar de tuin; woonkeuken met aanbouwkeuken voorzien van elektrische kookplaat, afzuigkap, elektrische oven en erker met prachtig zicht op de achtertuin; werkkamer/studeerkamer. Eerste verdieping, voorzien van tegelvloer: overloop; drie slaapkamers 5.80 x 3.60 (incl. kastenwand); 3.90 x 3.00; 3.55 x 3.45; badkamer met douche, ligbad, wastafel en 2e toilet. Tweede verdieping: bereikbaar via vlizotrap; bergzolder. Belangrijke informatie voor de koper. Verkoopinformatie. Bovenstaande informatie is met zorg samengesteld. Er kunnen echter geen rechten aan worden ontleend, verkopers noch verkopend makelaar kunnen aansprakelijk worden gehouden voor eventuele onjuistheden. Indien bepaalde informatie voor u van wezenlijk belang is, dan adviseren wij u deze op juistheid te (laten) controleren. Alle opgegeven maten en oppervlakken zijn indicatief. Schriftelijkheidsvereiste. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat zowel koper als verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). Tot het tijdstip van ondertekening door beide partijen voornoemd, zullen partijen jegens elkaar geen enkele verplichting hebben. Waarborgsom of bankgarantie. Koper dient binnen een week na het onvoorwaardelijk worden van de koopovereenkomst een waarborgsom te storten bij de notaris of een bankgarantie te stellen ten bedrage van tien procent van de koopsom. Bouwkundige keuring Koper is te allen tijde gerechtigd om voor eigen rekening een bouwkundig onderzoek te laten verrichten, dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud of andere aspecten van de onroerende zaak. Koper dient bij het doen van een bod wel direct aan te geven of hij een dergelijk onderzoek wenst. Meetinstructie De bij de inmeting gehanteerde Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit (mede als gevolg van het gegeven dat Fidus Makelaardij geen professioneel inmeter is) verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Overname (huur)contracten Indien er in de woning huurtoestellen aanwezig zijn zoals CV-Ketel, boiler of zonnepanelen etc. dienen deze overgenomen te worden door de koper. De aan kopers verstrekte informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen van de door derden verstrekte informatie m.b.t. de onroerende zaak. Hieronder vallen o.a. meetrapporten, plattegronden, fotomateriaal, video's, energielabel, bestemmingsplankaarten, bodeminformatie, verstrekte vergunningen etc. etc. Alle weergegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Mortgage berekenen

€ 610.000

Cost of copper (estimated): € 14.050

2% transfer tax (€ 12.200) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 624.050

3,04%

Yearly

%

€ 30.500

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 610.000 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Index

Rooms
10 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
2 badkamers en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Areas and volumes

Living area
171 m²
Land area
1196 m²
Content
1029 m³
Other enclosed space
119 m²

Construction and Energy

Year of construction
1993
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heating
Elektrische verwarming en gehele vloerverwarming
Warm water
Elektrische boiler (huur)
Energy label
NIET BESCHIKBAAR

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Garden
Achtertuin en voortuin
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Inpandig
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
15-05-2026

Bathroom facilities

Inloopdouche, douche, ligbad, toilet, en wastafel

Garage facilities

Elektrische deur en elektra

Additional features

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • dakraam
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 6176

Google Maps

Location of Spaubeek

Explore Spaubeek and the surrounding areas

Residential and neighborhood statistics in Spaubeek

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Spaubeek. In 2026 were there 3.328 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 335.000.

Residents

3.328

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 335.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 35.300

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

126

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Spaubeek
Year Residents
2021 3.345
2022 3.400
2023 3.350
2024 3.350
2025 3.360
2026 3.328

Annual WOZ value

WOZ value per year in Spaubeek
Year Average WOZ
2021 EUR 256.000
2022 EUR 268.000
2023 EUR 313.000
2024 EUR 312.000
2025 EUR 335.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 990 0-15: 410 15-25: 295 25-45: 690 45-65: 955

Education level

Hoger

860

Praktisch

520

Middelbaar

1.090

Origin of residents (2025)

Europa

275

Nederland

2.875

Buiten Europa

210

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 217
Appartementen 146
Tussenwoningen 323
Vrijstaande woningen 416
Twee-onder-één-kap woningen 440

Construction period of buildings

Voor 1700 8
1700 tot 1900 51
1900 tot 1925 64
1925 tot 1950 111
1950 tot 1970 504
1970 tot 1980 366
1980 tot 1990 201
1990 tot 2000 133
2000 tot 2010 23
2010 tot 2020 25
2020 en later 8

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

341

Label D

306

Label B

244

Label A

197

Label F

161

Label G

141

Label E

81

Label A+

17

Label A++

2

Label A+++

1

Label A++++

1

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Spaubeek
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.500 3.200
2021 1.700 3.270
2022 1.340 3.090
2023 1.080 2.990
2024 1.030 3.140

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.000 • Electricity: 2.930

Huurwoning

Gas: 810 • Electricity: 2.210

Koopwoning

Gas: 1.160 • Electricity: 3.230

Appartement

Gas: 730 • Electricity: 1.980

Tussenwoning

Gas: 900 • Electricity: 2.580

Vrijstaande woning

Gas: 1.440 • Electricity: 3.730

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Electricity: 2.980

Business activity in Spaubeek (2025)

Handel en HORECA 45
Nijverheid en energie 40
Zakelijke dienstverlening 80
Overheid, onderwijs en zorg 65
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 45

Total number of company establishments: 310

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Spaubeek
Period Crimes
jan 2026 7
jul 2025 11
jun 2025 7
mei 2025 19
mrt 2025 18
mrt 2026 8
nov 2024 13
nov 2025 6
okt 2024 11
okt 2025 10
sep 2024 4
sep 2025 11

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Spaubeek.

Frequently asked questions about living in Spaubeek

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Spaubeek?

Spaubeek telt in 2026 ongeveer 3.328 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Spaubeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Spaubeek is in 2025 circa € 335.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Spaubeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Spaubeek ligt rond € 35.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Spaubeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 126 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Spaubeek?

In Spaubeek komt vooral "Twee-onder-één-kap woningen" veel voor, met ongeveer 440 woningen.

Meer houses in Spaubeek

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.