Ir directamente al contenido
Logotipo de Fidus Makelaardij Geleen

Mergelakker 28

6176JB Spaubeek • Limburg

Disponible

€ 610.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 14.050

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 12.200) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 624.050

Precio de compra /m²: € 3.567

Galería de fotos

Descripción

Deze vrijstaande royale woning ligt in een groene woonomgeving in het dorp Spaubeek. Een rustige locatie waar dagelijkse voorzieningen binnen enkele minuten bereikbaar zijn, terwijl ook het centrum van Beek en Geleen nabij liggen. De bereikbaarheid is uitstekend. Station Spaubeek ligt op korte afstand en biedt verbindingen richting Sittard, Heerlen en Maastricht. Ook de A76 en A2 zijn snel te bereiken. Het Geleenbeekdal en het nabijgelegen Spaubekerbos bieden volop mogelijkheden om te wandelen of te fietsen in een groen en heuvelachtig landschap. De woning is gebouwd in 1993 en beschikt over vloer-, spouw- en dakisolatie, volledig gasloos, aluminium kozijnen met isolatieglas, elektrische vloerverwarming, moderne elektrische installatie, incl. krachtstroom, 33 zonnepanelen (eigendom). De warmwaterboiler (200 liter) is gehuurd bij Volta. Het riante perceel is 1.196 m2 groot met een prachtig aangelegde tuin, met vrij uitzicht aan de achterzijde, waar men geniet van veel groen en optimale privacy. Vanuit de woning heeft men toegang tot het grote terras. Bij de woning hoort een inpandige garage van ca. 8.90 x 3.60, met automatische poort. De inhoud van de woning bedraagt ca. 1.029 m3 en de woonoppervlakte ca. 171 m2. Indeling Souterrain: verdeeld in vijf ruimtes, waaronder twee bergkelders, hobbyruimte, doucheruimte met grote inloopdouche en wasmachineaansluiting; toegang naar de garage. Begane grond, voorzien van tegelvloer: grote hal met vide, veel lichtinval, meterkast en trappartij; bergruimte; toiletruimte met wandcloset en fonteintje; woonkamer met openslaande deuren naar de tuin; woonkeuken met aanbouwkeuken voorzien van elektrische kookplaat, afzuigkap, elektrische oven en erker met prachtig zicht op de achtertuin; werkkamer/studeerkamer. Eerste verdieping, voorzien van tegelvloer: overloop; drie slaapkamers 5.80 x 3.60 (incl. kastenwand); 3.90 x 3.00; 3.55 x 3.45; badkamer met douche, ligbad, wastafel en 2e toilet. Tweede verdieping: bereikbaar via vlizotrap; bergzolder. Belangrijke informatie voor de koper. Verkoopinformatie. Bovenstaande informatie is met zorg samengesteld. Er kunnen echter geen rechten aan worden ontleend, verkopers noch verkopend makelaar kunnen aansprakelijk worden gehouden voor eventuele onjuistheden. Indien bepaalde informatie voor u van wezenlijk belang is, dan adviseren wij u deze op juistheid te (laten) controleren. Alle opgegeven maten en oppervlakken zijn indicatief. Schriftelijkheidsvereiste. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat zowel koper als verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). Tot het tijdstip van ondertekening door beide partijen voornoemd, zullen partijen jegens elkaar geen enkele verplichting hebben. Waarborgsom of bankgarantie. Koper dient binnen een week na het onvoorwaardelijk worden van de koopovereenkomst een waarborgsom te storten bij de notaris of een bankgarantie te stellen ten bedrage van tien procent van de koopsom. Bouwkundige keuring Koper is te allen tijde gerechtigd om voor eigen rekening een bouwkundig onderzoek te laten verrichten, dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud of andere aspecten van de onroerende zaak. Koper dient bij het doen van een bod wel direct aan te geven of hij een dergelijk onderzoek wenst. Meetinstructie De bij de inmeting gehanteerde Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit (mede als gevolg van het gegeven dat Fidus Makelaardij geen professioneel inmeter is) verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Overname (huur)contracten Indien er in de woning huurtoestellen aanwezig zijn zoals CV-Ketel, boiler of zonnepanelen etc. dienen deze overgenomen te worden door de koper. De aan kopers verstrekte informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen van de door derden verstrekte informatie m.b.t. de onroerende zaak. Hieronder vallen o.a. meetrapporten, plattegronden, fotomateriaal, video's, energielabel, bestemmingsplankaarten, bodeminformatie, verstrekte vergunningen etc. etc. Alle weergegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Hipoteca berekenen

€ 610.000

Coste del comprador (estimado): € 14.050

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 12.200) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 624.050

3,04%

Anualmente

%

€ 30.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 610.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
10 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
171 m²
Área del lote
1196 m²
Contenido
1029 m³
Otra zona interior
119 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1993
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Elektrische verwarming en gehele vloerverwarming
Agua tibia
Elektrische boiler (huur)
Etiqueta energética
NIET BESCHIKBAAR

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Jardín
Achtertuin en voortuin
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Inpandig
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
15-05-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, douche, ligbad, toilet, en wastafel

Instalaciones de garaje

Elektrische deur en elektra

Características adicionales

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • dakraam
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6176

Mapas de Google

Ubicación de Spaubeek

Explora Spaubeek y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Spaubeek

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Spaubeek. En 2026 había 3.328 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 335.000.

Inhabitantes

3.328

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 335.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 35.300

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

126

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Spaubeek
Año Inhabitantes
2021 3.345
2022 3.400
2023 3.350
2024 3.350
2025 3.360
2026 3.328

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Spaubeek
Año Promedio WOZ
2021 EUR 256.000
2022 EUR 268.000
2023 EUR 313.000
2024 EUR 312.000
2025 EUR 335.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 990 0-15: 410 15-25: 295 25-45: 690 45-65: 955

Nivel académico

Hoger

860

Praktisch

520

Middelbaar

1.090

Origen de los residentes (2025)

Europa

275

Nederland

2.875

Buiten Europa

210

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 217
Appartementen 146
Tussenwoningen 323
Vrijstaande woningen 416
Twee-onder-één-kap woningen 440

Período de construcción del edificio

Voor 1700 8
1700 tot 1900 51
1900 tot 1925 64
1925 tot 1950 111
1950 tot 1970 504
1970 tot 1980 366
1980 tot 1990 201
1990 tot 2000 133
2000 tot 2010 23
2010 tot 2020 25
2020 en later 8

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

341

Etiqueta D

306

Etiqueta B

244

Etiqueta A

197

Etiqueta F

161

Etiqueta G

141

Etiqueta E

81

Etiqueta A+

17

Etiqueta A++

2

Etiqueta A+++

1

Etiqueta A++++

1

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Spaubeek
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.500 3.200
2021 1.700 3.270
2022 1.340 3.090
2023 1.080 2.990
2024 1.030 3.140

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.000 • Electricidad: 2.930

Huurwoning

Gas: 810 • Electricidad: 2.210

Koopwoning

Gas: 1.160 • Electricidad: 3.230

Appartement

Gas: 730 • Electricidad: 1.980

Tussenwoning

Gas: 900 • Electricidad: 2.580

Vrijstaande woning

Gas: 1.440 • Electricidad: 3.730

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Electricidad: 2.980

Actividad empresarial en Spaubeek (2025)

Handel en HORECA 45
Nijverheid en energie 40
Zakelijke dienstverlening 80
Overheid, onderwijs en zorg 65
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 45

Número total de establecimientos empresariales: 310

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Spaubeek
Periodo Delitos
jan 2026 7
jul 2025 11
jun 2025 7
mei 2025 19
mrt 2025 18
mrt 2026 8
nov 2024 13
nov 2025 6
okt 2024 11
okt 2025 10
sep 2024 4
sep 2025 11

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Spaubeek.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Spaubeek

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Spaubeek?

Spaubeek telt in 2026 ongeveer 3.328 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Spaubeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Spaubeek is in 2025 circa € 335.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Spaubeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Spaubeek ligt rond € 35.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Spaubeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 126 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Spaubeek?

In Spaubeek komt vooral "Twee-onder-één-kap woningen" veel voor, met ongeveer 440 woningen.

Meer viviendas in Spaubeek

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.