Aller directement au contenu
Logo de Fidus Makelaardij Geleen

Mergelakker 28

6176JB Spaubeek • Limburg

Disponible

€ 610.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 14.050

2 % de taxe sur le transfert (€ 12.200) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 624.050

Prix d'achat /m²: € 3.567

Galerie de photos

Description

Deze vrijstaande royale woning ligt in een groene woonomgeving in het dorp Spaubeek. Een rustige locatie waar dagelijkse voorzieningen binnen enkele minuten bereikbaar zijn, terwijl ook het centrum van Beek en Geleen nabij liggen. De bereikbaarheid is uitstekend. Station Spaubeek ligt op korte afstand en biedt verbindingen richting Sittard, Heerlen en Maastricht. Ook de A76 en A2 zijn snel te bereiken. Het Geleenbeekdal en het nabijgelegen Spaubekerbos bieden volop mogelijkheden om te wandelen of te fietsen in een groen en heuvelachtig landschap. De woning is gebouwd in 1993 en beschikt over vloer-, spouw- en dakisolatie, volledig gasloos, aluminium kozijnen met isolatieglas, elektrische vloerverwarming, moderne elektrische installatie, incl. krachtstroom, 33 zonnepanelen (eigendom). De warmwaterboiler (200 liter) is gehuurd bij Volta. Het riante perceel is 1.196 m2 groot met een prachtig aangelegde tuin, met vrij uitzicht aan de achterzijde, waar men geniet van veel groen en optimale privacy. Vanuit de woning heeft men toegang tot het grote terras. Bij de woning hoort een inpandige garage van ca. 8.90 x 3.60, met automatische poort. De inhoud van de woning bedraagt ca. 1.029 m3 en de woonoppervlakte ca. 171 m2. Indeling Souterrain: verdeeld in vijf ruimtes, waaronder twee bergkelders, hobbyruimte, doucheruimte met grote inloopdouche en wasmachineaansluiting; toegang naar de garage. Begane grond, voorzien van tegelvloer: grote hal met vide, veel lichtinval, meterkast en trappartij; bergruimte; toiletruimte met wandcloset en fonteintje; woonkamer met openslaande deuren naar de tuin; woonkeuken met aanbouwkeuken voorzien van elektrische kookplaat, afzuigkap, elektrische oven en erker met prachtig zicht op de achtertuin; werkkamer/studeerkamer. Eerste verdieping, voorzien van tegelvloer: overloop; drie slaapkamers 5.80 x 3.60 (incl. kastenwand); 3.90 x 3.00; 3.55 x 3.45; badkamer met douche, ligbad, wastafel en 2e toilet. Tweede verdieping: bereikbaar via vlizotrap; bergzolder. Belangrijke informatie voor de koper. Verkoopinformatie. Bovenstaande informatie is met zorg samengesteld. Er kunnen echter geen rechten aan worden ontleend, verkopers noch verkopend makelaar kunnen aansprakelijk worden gehouden voor eventuele onjuistheden. Indien bepaalde informatie voor u van wezenlijk belang is, dan adviseren wij u deze op juistheid te (laten) controleren. Alle opgegeven maten en oppervlakken zijn indicatief. Schriftelijkheidsvereiste. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat zowel koper als verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). Tot het tijdstip van ondertekening door beide partijen voornoemd, zullen partijen jegens elkaar geen enkele verplichting hebben. Waarborgsom of bankgarantie. Koper dient binnen een week na het onvoorwaardelijk worden van de koopovereenkomst een waarborgsom te storten bij de notaris of een bankgarantie te stellen ten bedrage van tien procent van de koopsom. Bouwkundige keuring Koper is te allen tijde gerechtigd om voor eigen rekening een bouwkundig onderzoek te laten verrichten, dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud of andere aspecten van de onroerende zaak. Koper dient bij het doen van een bod wel direct aan te geven of hij een dergelijk onderzoek wenst. Meetinstructie De bij de inmeting gehanteerde Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit (mede als gevolg van het gegeven dat Fidus Makelaardij geen professioneel inmeter is) verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Overname (huur)contracten Indien er in de woning huurtoestellen aanwezig zijn zoals CV-Ketel, boiler of zonnepanelen etc. dienen deze overgenomen te worden door de koper. De aan kopers verstrekte informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen van de door derden verstrekte informatie m.b.t. de onroerende zaak. Hieronder vallen o.a. meetrapporten, plattegronden, fotomateriaal, video's, energielabel, bestemmingsplankaarten, bodeminformatie, verstrekte vergunningen etc. etc. Alle weergegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Prêt immobilier berekenen

€ 610.000

Coûts d'achat (estimés): € 14.050

2 % de taxe sur le transfert (€ 12.200) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 624.050

3,04%

Annuellement

%

€ 30.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 610.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
10 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
171 m²
Superficie du terrain
1196 m²
Contenu
1029 m³
Autre espace intérieur
119 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1993
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Elektrische verwarming en gehele vloerverwarming
Eau chaude
Elektrische boiler (huur)
Label\u00e9nergie
NIET BESCHIKBAAR

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Jardin
Achtertuin en voortuin
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Inpandig
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
15-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, douche, ligbad, toilet, en wastafel

Équipements de garage

Elektrische deur en elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • dakraam
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6176

Google Maps

Localisation de Spaubeek

Explorez Spaubeek et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Spaubeek

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Spaubeek. En 2026 étaient 3.328 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 335.000.

Résidents

3.328

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 335.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 35.300

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

126

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Spaubeek
Année Résidents
2021 3.345
2022 3.400
2023 3.350
2024 3.350
2025 3.360
2026 3.328

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Spaubeek
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 256.000
2022 EUR 268.000
2023 EUR 313.000
2024 EUR 312.000
2025 EUR 335.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 990 0-15: 410 15-25: 295 25-45: 690 45-65: 955

Niveau d'enseignement

Hoger

860

Praktisch

520

Middelbaar

1.090

Origine des habitants (2025)

Europa

275

Nederland

2.875

Buiten Europa

210

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 217
Appartementen 146
Tussenwoningen 323
Vrijstaande woningen 416
Twee-onder-één-kap woningen 440

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 8
1700 tot 1900 51
1900 tot 1925 64
1925 tot 1950 111
1950 tot 1970 504
1970 tot 1980 366
1980 tot 1990 201
1990 tot 2000 133
2000 tot 2010 23
2010 tot 2020 25
2020 en later 8

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

341

Étiquette D

306

Étiquette B

244

Étiquette A

197

Étiquette F

161

Étiquette G

141

Étiquette E

81

Étiquette A+

17

Étiquette A++

2

Étiquette A+++

1

Étiquette A++++

1

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Spaubeek
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.500 3.200
2021 1.700 3.270
2022 1.340 3.090
2023 1.080 2.990
2024 1.030 3.140

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.000 • Électricité: 2.930

Huurwoning

Gaz: 810 • Électricité: 2.210

Koopwoning

Gaz: 1.160 • Électricité: 3.230

Appartement

Gaz: 730 • Électricité: 1.980

Tussenwoning

Gaz: 900 • Électricité: 2.580

Vrijstaande woning

Gaz: 1.440 • Électricité: 3.730

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.040 • Électricité: 2.980

Activité dans Spaubeek (2025)

Handel en HORECA 45
Nijverheid en energie 40
Zakelijke dienstverlening 80
Overheid, onderwijs en zorg 65
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 45

Nombre total d'établissements: 310

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Spaubeek
Période Délits
jan 2026 7
jul 2025 11
jun 2025 7
mei 2025 19
mrt 2025 18
mrt 2026 8
nov 2024 13
nov 2025 6
okt 2024 11
okt 2025 10
sep 2024 4
sep 2025 11

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Spaubeek.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Spaubeek

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Spaubeek?

Spaubeek telt in 2026 ongeveer 3.328 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Spaubeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Spaubeek is in 2025 circa € 335.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Spaubeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Spaubeek ligt rond € 35.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Spaubeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 126 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Spaubeek?

In Spaubeek komt vooral "Twee-onder-één-kap woningen" veel voor, met ongeveer 440 woningen.

Meer maisons in Spaubeek

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.