Direkt zum Inhalt
Logo von Dolron Rivierenland Makelaars

Nieuwe Tielseweg 24 13

4001JW Tiel • Gelderland

Verkauft

€ 325.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.350

2 % Übertragungssteuer (€ 6.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 333.350

Kaufpreis /m²: € 4.452

Fotoalbum

Beschreibung

Buitenkans! Bent u op zoek naar een twee-kamer appartement met berging gelegen op steenworp afstand van alle voorzieningen in de binnenstad van Tiel? Graag laten wij u kennis maken met Nieuwe Tielseweg 24-13. Dit instapklare appartement is gelegen in het complex Westluynse Poort, één van de meest geliefde complexen van Tiel, direct naast de Tielse binnenstad gesitueerd met alle voorzieningen letterlijk om de hoek gelegen. Naast de centrale locatie nabij binnenstad, winkels, uitvalswegen en de rivier de Waal zijn de verrassend lichte woonkamer, zeer complete afwerkingsniveau en de ruime slaapkamer kenmerkend. Kortom: zorgeloos wonen op een fraaie locatie! Indeling: Begane grond: Centrale entree, hal met postboxen, trapopgang en lift. Eerste verdieping: Entree, hal met meterkast en toiletruimte. Aan de voorzijde van het appartement is de woonkamer gelegen. Deze lichte woonkamer is fantastisch op het zuiden gelegen. De combinatie van de breedte van de woonkamer met de diepte zorgt ervoor dat u diverse inrichtingsmogelijkheden hebt. Vanuit de woonkamer betreedt u via de schuifpui het balkon. De half open keuken is in een dubbele L-opstelling geplaatst en is voorzien van diverse apparatuur, te weten; een 4-pits kookplaat, afzuigschouw, vaatwasser, koelkast en combi-oven. Aansluitend treft u een bijkeuken aan. Hier bevindt zich de c.v. opstelplaats. De badkamer is ruim van opzet en betegeld met een fraaie tijdloze tegel. Hier treft u een inloopdouche met vloerdrain en hardglazen wand aan, alsmede een wastafelmeubel en handdoekenradiator. Aan de achterzijde van het appartement is de slaapkamer gesitueerd. Deze is ruim van opzet en meet circa 14 vierkante meter. Het gehele appartement is zeer compleet afgewerkt met een fraaie laminaatvloer en strakke wandafwerkingen. Met recht kan gesproken worden van een instapklaar appartement. Berging: Op de begane grond is de ruime berging gelegen. Deze leent zich uitstekend voor het stallen van allerhande spullen als fietsen, gereedschappen en dergelijke. Bijzonderheden: - Een licht appartement met berging op een zeer gewilde centrale locatie; - Financieel gezonde en actieve Vereniging van Eigenaars; - Lichte en ruime woonkamer; - Ruime badkamer met luxe afwerkingsniveau; - Ruime keukenopstelling met alle apparatuur; - Zonnig balkon op het zuiden gelegen; - Voorzien van kunststof kozijnen; - Instapklaar!!; - Maakt u vrijblijvend een afspraak om kennis te maken met dit appartement!!

Hypothek berekenen

€ 325.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.350

2 % Übertragungssteuer (€ 6.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 333.350

2,78%

Jährlich

%

€ 16.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 325.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, portiekflat (appartement)

Indelung

Zimmer
2 Zimmer
Schlafzimmer
1 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
1e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
73 m²
Inhalt
234 m³
Gebäude mit Außenbereich
4 m²
Externe Berghalle
7 m²

Bau und Energie

Baujahr
1984
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit Proline CW3 (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan park, in centrum, open ligging en vrij uitzicht
Bergung
Aangebouwde houten berging
Parken
Op eigen terrein en parkeervergunningen

Planung

Seit dem Angebot
06-06-2025
Verkaufsdatum
07-08-2025

Zusätzliche Merkmale

  • Mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 4001

Google Karten

Geografische Übersicht Tiel

Entdecken Sie, wo Makler in Tiel aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Tiel

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Tiel. In 2026 waren da 42.493 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 358.000.

Einwohner

42.493

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 358.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.500

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.841

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Tiel
Jahr Einwohner
2022 42.277
2023 42.604
2024 42.370
2025 42.575
2026 42.493

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Tiel
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 264.000
2023 EUR 315.000
2024 EUR 346.000
2025 EUR 358.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 8.525 0-15: 6.168 15-25: 5.044 25-45: 10.897 45-65: 11.941

Ausbildungsstufe

Hoger

27

Praktisch

32

Middelbaar

41

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

3.963

Nederland

29.505

Buiten Europa

9.107

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 3.245
Appartementen 5.286
Tussenwoningen 7.189
Vrijstaande woningen 1.273
Twee-onder-één-kap woningen 1.447

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 12
1700 tot 1900 441
1900 tot 1925 950
1925 tot 1950 1.477
1950 tot 1970 2.577
1970 tot 1980 2.442
1980 tot 1990 2.155
1990 tot 2000 3.237
2000 tot 2010 568
2010 tot 2020 946
2020 en later 688

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

4.627

Bezeichnung B

4.514

Bezeichnung A

4.005

Bezeichnung D

1.446

Bezeichnung G

1.043

Bezeichnung E

964

Bezeichnung F

928

Bezeichnung A+

525

Bezeichnung A++

334

Bezeichnung A+++

225

Bezeichnung A++++

17

Bezeichnung A+++++

15

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Tiel
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.150 2.910
2021 1.310 2.930
2022 1.020 2.740
2023 860 2.600
2024 840 2.650

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 940 • Strom: 2.790

Huurwoning

Gas: 750 • Strom: 2.030

Koopwoning

Gas: 940 • Strom: 3.030

Appartement

Gas: 640 • Strom: 1.800

Tussenwoning

Gas: 800 • Strom: 2.580

Vrijstaande woning

Gas: 1.390 • Strom: 4.160

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.060 • Strom: 3.070

Betriebsaktivität in Tiel (2025)

Handel en HORECA 1.035
Nijverheid en energie 850
Zakelijke dienstverlening 1.195
Overheid, onderwijs en zorg 915
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 370
Financiele diensten en onroerendgoed 210
Cultuur, recreatie en overige diensten 535

Gesamtanzahl der Firmensitze: 5.185

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Tiel
Periode Verbrechen
jan 2026 162
jul 2025 155
jun 2025 127
mei 2025 160
mrt 2025 190
mrt 2026 124
nov 2024 140
nov 2025 137
okt 2024 190
okt 2025 153
sep 2024 206
sep 2025 194

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Tiel.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Tiel

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Tiel?

Tiel telt in 2026 ongeveer 42.493 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Tiel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Tiel is in 2025 circa € 358.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Tiel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Tiel ligt rond € 32.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Tiel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.841 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Tiel?

In Tiel komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 7.189 woningen.

Meer Häuser in Tiel

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.