Aller directement au contenu
Logo de Dolron Rivierenland Makelaars

Nieuwe Tielseweg 24 13

4001JW Tiel • Gelderland

Vendu

€ 325.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 333.350

Prix d'achat /m²: € 4.452

Galerie de photos

Description

Buitenkans! Bent u op zoek naar een twee-kamer appartement met berging gelegen op steenworp afstand van alle voorzieningen in de binnenstad van Tiel? Graag laten wij u kennis maken met Nieuwe Tielseweg 24-13. Dit instapklare appartement is gelegen in het complex Westluynse Poort, één van de meest geliefde complexen van Tiel, direct naast de Tielse binnenstad gesitueerd met alle voorzieningen letterlijk om de hoek gelegen. Naast de centrale locatie nabij binnenstad, winkels, uitvalswegen en de rivier de Waal zijn de verrassend lichte woonkamer, zeer complete afwerkingsniveau en de ruime slaapkamer kenmerkend. Kortom: zorgeloos wonen op een fraaie locatie! Indeling: Begane grond: Centrale entree, hal met postboxen, trapopgang en lift. Eerste verdieping: Entree, hal met meterkast en toiletruimte. Aan de voorzijde van het appartement is de woonkamer gelegen. Deze lichte woonkamer is fantastisch op het zuiden gelegen. De combinatie van de breedte van de woonkamer met de diepte zorgt ervoor dat u diverse inrichtingsmogelijkheden hebt. Vanuit de woonkamer betreedt u via de schuifpui het balkon. De half open keuken is in een dubbele L-opstelling geplaatst en is voorzien van diverse apparatuur, te weten; een 4-pits kookplaat, afzuigschouw, vaatwasser, koelkast en combi-oven. Aansluitend treft u een bijkeuken aan. Hier bevindt zich de c.v. opstelplaats. De badkamer is ruim van opzet en betegeld met een fraaie tijdloze tegel. Hier treft u een inloopdouche met vloerdrain en hardglazen wand aan, alsmede een wastafelmeubel en handdoekenradiator. Aan de achterzijde van het appartement is de slaapkamer gesitueerd. Deze is ruim van opzet en meet circa 14 vierkante meter. Het gehele appartement is zeer compleet afgewerkt met een fraaie laminaatvloer en strakke wandafwerkingen. Met recht kan gesproken worden van een instapklaar appartement. Berging: Op de begane grond is de ruime berging gelegen. Deze leent zich uitstekend voor het stallen van allerhande spullen als fietsen, gereedschappen en dergelijke. Bijzonderheden: - Een licht appartement met berging op een zeer gewilde centrale locatie; - Financieel gezonde en actieve Vereniging van Eigenaars; - Lichte en ruime woonkamer; - Ruime badkamer met luxe afwerkingsniveau; - Ruime keukenopstelling met alle apparatuur; - Zonnig balkon op het zuiden gelegen; - Voorzien van kunststof kozijnen; - Instapklaar!!; - Maakt u vrijblijvend een afspraak om kennis te maken met dit appartement!!

Prêt immobilier berekenen

€ 325.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 333.350

2,78%

Annuellement

%

€ 16.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 325.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
2 chambres
Chambres de coucher
1 chambre de bonne
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
73 m²
Contenu
234 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
4 m²
Espace de stockage externe
7 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1984
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit Proline CW3 (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan park, in centrum, open ligging en vrij uitzicht
Sauvetage
Aangebouwde houten berging
Parkieren
Op eigen terrein en parkeervergunningen

Planification

Proposé depuis
06-06-2025
Date de vente
07-08-2025

Caractéristiques supplémentaires

  • Mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 4001

Google Maps

Aperçu géographique Tiel

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Tiel

Chiffres de logement et de quartier dans Tiel

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Tiel. En 2026 étaient 42.493 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 358.000.

Résidents

42.493

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 358.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.500

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.841

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Tiel
Année Résidents
2022 42.277
2023 42.604
2024 42.370
2025 42.575
2026 42.493

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Tiel
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 264.000
2023 EUR 315.000
2024 EUR 346.000
2025 EUR 358.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 8.525 0-15: 6.168 15-25: 5.044 25-45: 10.897 45-65: 11.941

Niveau d'enseignement

Hoger

27

Praktisch

32

Middelbaar

41

Origine des habitants (2025)

Europa

3.963

Nederland

29.505

Buiten Europa

9.107

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 3.245
Appartementen 5.286
Tussenwoningen 7.189
Vrijstaande woningen 1.273
Twee-onder-één-kap woningen 1.447

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 12
1700 tot 1900 441
1900 tot 1925 950
1925 tot 1950 1.477
1950 tot 1970 2.577
1970 tot 1980 2.442
1980 tot 1990 2.155
1990 tot 2000 3.237
2000 tot 2010 568
2010 tot 2020 946
2020 en later 688

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

4.627

Étiquette B

4.514

Étiquette A

4.005

Étiquette D

1.446

Étiquette G

1.043

Étiquette E

964

Étiquette F

928

Étiquette A+

525

Étiquette A++

334

Étiquette A+++

225

Étiquette A++++

17

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Tiel
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.150 2.910
2021 1.310 2.930
2022 1.020 2.740
2023 860 2.600
2024 840 2.650

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 940 • Électricité: 2.790

Huurwoning

Gaz: 750 • Électricité: 2.030

Koopwoning

Gaz: 940 • Électricité: 3.030

Appartement

Gaz: 640 • Électricité: 1.800

Tussenwoning

Gaz: 800 • Électricité: 2.580

Vrijstaande woning

Gaz: 1.390 • Électricité: 4.160

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.060 • Électricité: 3.070

Activité dans Tiel (2025)

Handel en HORECA 1.035
Nijverheid en energie 850
Zakelijke dienstverlening 1.195
Overheid, onderwijs en zorg 915
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 370
Financiele diensten en onroerendgoed 210
Cultuur, recreatie en overige diensten 535

Nombre total d'établissements: 5.185

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Tiel
Période Délits
jan 2026 162
jul 2025 155
jun 2025 127
mei 2025 160
mrt 2025 190
mrt 2026 124
nov 2024 140
nov 2025 137
okt 2024 190
okt 2025 153
sep 2024 206
sep 2025 194

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Tiel.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Tiel

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Tiel?

Tiel telt in 2026 ongeveer 42.493 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Tiel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Tiel is in 2025 circa € 358.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Tiel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Tiel ligt rond € 32.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Tiel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.841 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Tiel?

In Tiel komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 7.189 woningen.

Meer maisons in Tiel

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.