Direkt zum Inhalt
Logo von Weusthuis Makelaardij

De Bloemenesch 17

7651NM Tubbergen • Overijssel

Verkauft

€ 479.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.430

2 % Übertragungssteuer (€ 9.580) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 490.430

Kaufpreis /m²: € 4.276

Fotoalbum

Beschreibung

Wil jij wonen in de prachtige nieuwbouwwijk 'De Esch' in Tubbergen, dan is deze moderne EINDWONING echt iets voor jou. Deze zeer ruime energiezuinige eindwoning uit 2023 combineert modern wooncomfort met een stijlvolle uitstraling én een uitstekende afwerking. De woning is traditioneel en zeer duurzaam gebouwd door bouwbedrijf Steggink, van eerste klas materialen. De gevels van de eerste verdieping zijn grotendeels wit gekeimd en het dak is gedekt met een keramische pan. Ook is de gehele woning voorzien van vloerverwarming. Dit object wordt verwarmd middels een warmtepomp en het dak is voorzien van een 15-tal zonnepanelen. Samen met de uitstekende isolatie heeft deze woning energielabel A++++. Eenmaal binnen stap je in een ruime, lichte woonkamer met een open keuken, volledig ingericht met moderne apparatuur. Op de eerste verdieping vind je drie comfortabele slaapkamers en een complete badkamer met inloopdouche, dubbele wastafel en toilet. De vaste trap brengt je naar de royale zolderruimte die je volledig naar eigen wens kunt inrichten; als home gym, vierde slaapkamer of rustige thuiswerkplek. Buiten geniet je van een onderhoudsvriendelijke, volledig omheinde achtertuin met volop privacy. De woning beschikt over een eigen oprit met voldoende parkeergelegenheid. Het op loopafstand gelegen centrum van Tubbergen biedt alles wat het leven in een dorp aangenaam maakt: gezellige winkels, horecagelegenheden, scholen en sportfaciliteiten. De natuur in de omgeving nodigt uit tot wandelen, fietsen en buiten leven met uitgestrekte weilanden, bosrijke gebieden en karakteristieke landwegen. Neem contact met ons op voor een bezichtiging! Indeling: Begane grond: Hal, toiletruimte met toilet en fontein, meterkast, woonkamer, keuken v.v. koelkast, vaatwasser, wasbak, combi-oven, inductie kookplaat, afzuigschouw, berging. Eerste verdieping: Overloop, slaapkamer I, slaapkamer II, slaapkamer III, badkamer v.v. inloopdouche, dubbele wastafel en toilet. Tweede verdieping: Ruime multifunctionele zolder te bereiken per vaste trap. Bijzonderheden: * Bouwjaar 2023; * Woonoppervlak ca. 112 m²; * Perceeloppervlak 225 m²; * Inhoud ca. 515 m³; * Verwarming en warmwater middels een elektrische boiler en warmtepomp; * Energielabel: A++++; * Voorzien van 15 zonnepanelen; * Aanvaarding in overleg; * Bij koop is een waarborgsom/bankgarantie vereist van 10% van de koopsom; * In de koopovereenkomst wordt een niet-zelf-bewoningsclausule opgenomen. Jouw makelaar voor dit object: Luc Weusthuis

Hypothek berekenen

€ 479.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.430

2 % Übertragungssteuer (€ 9.580) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 490.430

3,04%

Jährlich

%

€ 23.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 479.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, hoekwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
112 m²
Fläche des Grundstücks
225 m²
Inhalt
515 m³
Sonstiger Innenraum
14 m²
Hinterhof Fläche
81 m²

Bau und Energie

Baujahr
2023
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Samengesteld dak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heizung
Warmtepomp
Warmes Wasser
Elektrische boiler
Energieausweis
A++++

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Bergung
Inpandig
Parken
Op eigen terrein

Planung

Seit dem Angebot
07-08-2025
Verkaufsdatum
04-10-2025

Badezimmer Ausstattung

Dubbele wastafel, inloopdouche, en toilet

Zusätzliche Merkmale

  • Dakraam
  • natuurlijke ventilatie
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 7651

Google Karten

Betrachten Sie Tubbergen auf der Karte

Betrachten Sie den Standort und entdecken Sie die Makler in dieser Region

Wohn- und Viertelzahlen in Tubbergen

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Tubbergen. In 2026 waren da 5.900 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 391.000.

Einwohner

5.900

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 391.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.600

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

97

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Tubbergen
Jahr Einwohner
2021 5.768
2022 5.778
2023 5.850
2024 5.860
2025 5.900
2026 5.900

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Tubbergen
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 293.000
2022 EUR 331.000
2023 EUR 372.000
2024 EUR 383.000
2025 EUR 391.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 1.555 0-15: 910 15-25: 680 25-45: 1.350 45-65: 1.450

Ausbildungsstufe

Hoger

1.230

Praktisch

1.090

Middelbaar

1.980

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

260

Nederland

5.345

Buiten Europa

295

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 319
Appartementen 729
Tussenwoningen 424
Vrijstaande woningen 776
Twee-onder-één-kap woningen 461

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 2
1700 tot 1900 18
1900 tot 1925 40
1925 tot 1950 86
1950 tot 1970 442
1970 tot 1980 509
1980 tot 1990 363
1990 tot 2000 261
2000 tot 2010 342
2010 tot 2020 134
2020 en later 134

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

814

Bezeichnung C

605

Bezeichnung B

434

Bezeichnung D

216

Bezeichnung A+++

135

Bezeichnung F

115

Bezeichnung G

88

Bezeichnung A++

62

Bezeichnung A+

60

Bezeichnung E

57

Bezeichnung A++++

46

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Tubbergen
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.400 3.220
2021 1.640 3.280
2022 1.290 3.000
2023 1.050 2.960
2024 960 3.050

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 970 • Strom: 2.740

Huurwoning

Gas: 780 • Strom: 2.060

Koopwoning

Gas: 1.210 • Strom: 3.460

Appartement

Gas: 730 • Strom: 1.990

Tussenwoning

Gas: 900 • Strom: 2.500

Vrijstaande woning

Gas: 1.380 • Strom: 3.970

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.120 • Strom: 3.080

Betriebsaktivität in Tubbergen (2025)

Handel en HORECA 160
Nijverheid en energie 95
Zakelijke dienstverlening 130
Overheid, onderwijs en zorg 125
Landbouw, bosbouw en visserij 50
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 55
Cultuur, recreatie en overige diensten 60

Gesamtanzahl der Firmensitze: 685

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Tubbergen
Periode Verbrechen
jan 2026 6
jul 2025 8
jun 2025 4
mei 2025 9
mrt 2025 12
mrt 2026 11
nov 2024 13
nov 2025 7
okt 2024 6
okt 2025 11
sep 2024 21
sep 2025 7

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Tubbergen.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Tubbergen

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Tubbergen?

Tubbergen telt in 2026 ongeveer 5.900 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Tubbergen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Tubbergen is in 2025 circa € 391.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Tubbergen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Tubbergen ligt rond € 32.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Tubbergen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 97 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Tubbergen?

In Tubbergen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 776 woningen.

Meer Häuser in Tubbergen

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.