Aller directement au contenu
Logo de Weusthuis Makelaardij

De Bloemenesch 17

7651NM Tubbergen • Overijssel

Vendu

€ 479.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 490.430

Prix d'achat /m²: € 4.276

Galerie de photos

Description

Wil jij wonen in de prachtige nieuwbouwwijk 'De Esch' in Tubbergen, dan is deze moderne EINDWONING echt iets voor jou. Deze zeer ruime energiezuinige eindwoning uit 2023 combineert modern wooncomfort met een stijlvolle uitstraling én een uitstekende afwerking. De woning is traditioneel en zeer duurzaam gebouwd door bouwbedrijf Steggink, van eerste klas materialen. De gevels van de eerste verdieping zijn grotendeels wit gekeimd en het dak is gedekt met een keramische pan. Ook is de gehele woning voorzien van vloerverwarming. Dit object wordt verwarmd middels een warmtepomp en het dak is voorzien van een 15-tal zonnepanelen. Samen met de uitstekende isolatie heeft deze woning energielabel A++++. Eenmaal binnen stap je in een ruime, lichte woonkamer met een open keuken, volledig ingericht met moderne apparatuur. Op de eerste verdieping vind je drie comfortabele slaapkamers en een complete badkamer met inloopdouche, dubbele wastafel en toilet. De vaste trap brengt je naar de royale zolderruimte die je volledig naar eigen wens kunt inrichten; als home gym, vierde slaapkamer of rustige thuiswerkplek. Buiten geniet je van een onderhoudsvriendelijke, volledig omheinde achtertuin met volop privacy. De woning beschikt over een eigen oprit met voldoende parkeergelegenheid. Het op loopafstand gelegen centrum van Tubbergen biedt alles wat het leven in een dorp aangenaam maakt: gezellige winkels, horecagelegenheden, scholen en sportfaciliteiten. De natuur in de omgeving nodigt uit tot wandelen, fietsen en buiten leven met uitgestrekte weilanden, bosrijke gebieden en karakteristieke landwegen. Neem contact met ons op voor een bezichtiging! Indeling: Begane grond: Hal, toiletruimte met toilet en fontein, meterkast, woonkamer, keuken v.v. koelkast, vaatwasser, wasbak, combi-oven, inductie kookplaat, afzuigschouw, berging. Eerste verdieping: Overloop, slaapkamer I, slaapkamer II, slaapkamer III, badkamer v.v. inloopdouche, dubbele wastafel en toilet. Tweede verdieping: Ruime multifunctionele zolder te bereiken per vaste trap. Bijzonderheden: * Bouwjaar 2023; * Woonoppervlak ca. 112 m²; * Perceeloppervlak 225 m²; * Inhoud ca. 515 m³; * Verwarming en warmwater middels een elektrische boiler en warmtepomp; * Energielabel: A++++; * Voorzien van 15 zonnepanelen; * Aanvaarding in overleg; * Bij koop is een waarborgsom/bankgarantie vereist van 10% van de koopsom; * In de koopovereenkomst wordt een niet-zelf-bewoningsclausule opgenomen. Jouw makelaar voor dit object: Luc Weusthuis

Prêt immobilier berekenen

€ 479.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 490.430

3,04%

Annuellement

%

€ 23.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 479.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, hoekwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
112 m²
Superficie du terrain
225 m²
Contenu
515 m³
Autre espace intérieur
14 m²
Aire de la cour arrière
81 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2023
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Warmtepomp
Eau chaude
Elektrische boiler
Label\u00e9nergie
A++++

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Op eigen terrein

Planification

Proposé depuis
07-08-2025
Date de vente
04-10-2025

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, en toilet

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • natuurlijke ventilatie
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7651

Google Maps

Voir Tubbergen sur la carte

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Tubbergen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Tubbergen. En 2026 étaient 5.900 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 391.000.

Résidents

5.900

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 391.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.600

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

97

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Tubbergen
Année Résidents
2021 5.768
2022 5.778
2023 5.850
2024 5.860
2025 5.900
2026 5.900

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Tubbergen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 293.000
2022 EUR 331.000
2023 EUR 372.000
2024 EUR 383.000
2025 EUR 391.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.555 0-15: 910 15-25: 680 25-45: 1.350 45-65: 1.450

Niveau d'enseignement

Hoger

1.230

Praktisch

1.090

Middelbaar

1.980

Origine des habitants (2025)

Europa

260

Nederland

5.345

Buiten Europa

295

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 319
Appartementen 729
Tussenwoningen 424
Vrijstaande woningen 776
Twee-onder-één-kap woningen 461

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 18
1900 tot 1925 40
1925 tot 1950 86
1950 tot 1970 442
1970 tot 1980 509
1980 tot 1990 363
1990 tot 2000 261
2000 tot 2010 342
2010 tot 2020 134
2020 en later 134

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

814

Étiquette C

605

Étiquette B

434

Étiquette D

216

Étiquette A+++

135

Étiquette F

115

Étiquette G

88

Étiquette A++

62

Étiquette A+

60

Étiquette E

57

Étiquette A++++

46

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Tubbergen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.400 3.220
2021 1.640 3.280
2022 1.290 3.000
2023 1.050 2.960
2024 960 3.050

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 970 • Électricité: 2.740

Huurwoning

Gaz: 780 • Électricité: 2.060

Koopwoning

Gaz: 1.210 • Électricité: 3.460

Appartement

Gaz: 730 • Électricité: 1.990

Tussenwoning

Gaz: 900 • Électricité: 2.500

Vrijstaande woning

Gaz: 1.380 • Électricité: 3.970

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.120 • Électricité: 3.080

Activité dans Tubbergen (2025)

Handel en HORECA 160
Nijverheid en energie 95
Zakelijke dienstverlening 130
Overheid, onderwijs en zorg 125
Landbouw, bosbouw en visserij 50
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 55
Cultuur, recreatie en overige diensten 60

Nombre total d'établissements: 685

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Tubbergen
Période Délits
jan 2026 6
jul 2025 8
jun 2025 4
mei 2025 9
mrt 2025 12
mrt 2026 11
nov 2024 13
nov 2025 7
okt 2024 6
okt 2025 11
sep 2024 21
sep 2025 7

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Tubbergen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Tubbergen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Tubbergen?

Tubbergen telt in 2026 ongeveer 5.900 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Tubbergen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Tubbergen is in 2025 circa € 391.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Tubbergen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Tubbergen ligt rond € 32.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Tubbergen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 97 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Tubbergen?

In Tubbergen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 776 woningen.

Meer maisons in Tubbergen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.