Direkt zum Inhalt
Logo von Limbourg Huis & Hypotheek

Bosstraat 89

6291CG Vaals • Limburg

Verfügbar

€ 595.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 13.750

2 % Übertragungssteuer (€ 11.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 608.750

Kaufpreis /m²: € 2.931

Fotoalbum

Beschreibung

Inleiding: In alle facetten gerenoveerde (2019) prachtige jaren-30 Villa in de net zo mooie Bosstraat. Een ruime 200 m2 aan woonoppervlakte, 5 slaapkamers, 2 badkamers, balkon, serre, terras en tuin, grote garage en carport. Dit alles aan de rand van het historisch centrum. Om u een idee van de omvang van deze renovatie te geven verwijs ik u graag naar onderstaande opsomming. Indeling: Begane grond (plafondhoogte 3,05 meter ): Zeer statige entree (13 m2) met garderobe, gastentoilet en toegang tot de kelder. De woonkamer (16,1 m2)heeft een openverbinding met de eetkamer (15,8 m2) en doorlopend tot aan de serre (7,3 m2). De serre is voorzien van een houtkachel en toegang tot het ruime vlonder terras. De gesloten keuken kent een trotse (13,9 m2) en is van alle gebruikelijke apparatuur voorzien. Naast de woonkamer ligt de werkkamer (13,6 m2) die ook dienst kan doen als aparte TV-kamer, kleine praktijkruimte of (gasten)slaapkamer. Eerste verdieping (plafondhoogte 2,75 meter ) : Middels de overloop (4,3 m2) worden de 3 zeer ruime slaapkamers van respectievelijk 13,5 m2, 13,8 m2 en 18,4 m2 (met frans balkon). Deze luxe badkamer (9,7 m2) biedt toegang tot een verassend leuk dakterras (4,0 x 3,4) met zonnen luifel. Tweede verdieping (plafondhoogte 2,05 meter ) : De overloop (3,7 m2) biedt toegang tot de 2 overige slaapkamers en ruimtes die momenteel een andere bestemming genieten. De 4de slaapkamer (12,66) is momenteel ingericht als aankleedruimte. De 5de slaapkamer (20,3 m2) wordt momenteel gebruikt als fintness en welnessruimte met aansluitend een ingebouwde sauna (12,4 m2). Tevens een kleine badkamer (douche, toilet) met voorportaal (totaal 9,1 m2). Wat is er allemaal vernieuwd bij deze renovatie in 2019 en later: - gehele elektra installatie - nagenoeg de gehele CV installatie - afvoer buizen en riool - waterleidingen - stuukwerk - schilderwerk - behandeling bestaande vloeren (afslijpen en lakken) en nieuwe tegelvloeren - Alle ramen, deuren en garagepoort (2020) - dakisolatie - tuin aanleg, straatwerk, carport, terras en dakterras - binnendeuren - keuken - badkamers - sauna - hout kachel - inbouwverlichting - zonnescherm - zonnepanelen (2022) - Dak is in 2011 reeds vernieuwd Alle door ons verstrekte informatie omtrent onroerende zaken moet worden beschouwd als een uitnodiging om in onderhandeling te treden, en is geheel vrijblijvend. Maten en informatie bij benadering. Aan deze beperkte informatie kunnen geen rechten worden ontleend. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen of een afspraak maken met ons kantoor.

Hypothek berekenen

€ 595.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 13.750

2 % Übertragungssteuer (€ 11.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 608.750

3,04%

Jährlich

%

€ 29.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 595.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Herenhuis, hoekwoning

Indelung

Zimmer
15 Zimmer
Schlafzimmer
6 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Böden
3 woonlagen en een kelder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
203 m²
Fläche des Grundstücks
281 m²
Inhalt
639 m³
Sonstiger Innenraum
64 m²
Gebäude mit Außenbereich
35 m²

Bau und Energie

Baujahr
1930
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Mansarde dak bedekt met asbest
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas en HR-glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Energieausweis
C

Außenbereich und Parken

Garten
Achtertuin
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Inpandig
Garagekapazität
2 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
14-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Sauna

Garagen Einrichtungen

Elektrische deur, elektra en stromend water

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • sauna
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 6291

Google Karten

Geografische Übersicht Vaals

Betrachten Sie den Standort und entdecken Sie die Makler in dieser Region

Wohn- und Viertelzahlen in Vaals

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Vaals. In 2026 waren da 7.699 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 216.636.

Einwohner

7.699

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 216.636

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 27.772

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

294

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Vaals
Jahr Einwohner
2021 7.785
2022 7.820
2023 7.890
2024 7.815
2025 7.720
2026 7.699

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Vaals
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 159.405
2022 EUR 171.950
2023 EUR 200.733
2024 EUR 199.930
2025 EUR 216.636

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 2.320 0-15: 765 15-25: 955 25-45: 1.500 45-65: 2.145

Ausbildungsstufe

Hoger

1.660

Praktisch

1.830

Middelbaar

2.130

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

4.120

Nederland

2.870

Buiten Europa

740

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 477
Appartementen 2.708
Tussenwoningen 882
Vrijstaande woningen 459
Twee-onder-één-kap woningen 317

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 10
1700 tot 1900 151
1900 tot 1925 114
1925 tot 1950 333
1950 tot 1970 800
1970 tot 1980 498
1980 tot 1990 689
1990 tot 2000 184
2000 tot 2010 184
2010 tot 2020 103
2020 en later 58

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

1.390

Bezeichnung A

750

Bezeichnung B

564

Bezeichnung D

397

Bezeichnung G

366

Bezeichnung F

346

Bezeichnung E

265

Bezeichnung A+

96

Bezeichnung A++

34

Bezeichnung A+++

15

Bezeichnung A++++

0

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Vaals
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.213 2.412
2021 1.338 2.447
2022 1.099 2.280
2023 950 2.158
2024 950 2.201

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.088 • Strom: 2.488

Huurwoning

Gas: 765 • Strom: 1.851

Koopwoning

Gas: 1.222 • Strom: 2.589

Appartement

Gas: 706 • Strom: 1.702

Tussenwoning

Gas: 1.007 • Strom: 2.319

Vrijstaande woning

Gas: 1.664 • Strom: 3.464

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.283 • Strom: 2.471

Betriebsaktivität in Vaals (2025)

Handel en HORECA 135
Nijverheid en energie 85
Zakelijke dienstverlening 115
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 35
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 80

Gesamtanzahl der Firmensitze: 595

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Vaals
Periode Verbrechen
jan 2026 16
jul 2025 24
jun 2025 28
mei 2025 37
mrt 2025 41
mrt 2026 22
nov 2024 29
nov 2025 30
okt 2024 23
okt 2025 21
sep 2024 23
sep 2025 32

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Vaals.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Vaals

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Vaals?

Vaals telt in 2026 ongeveer 7.699 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vaals?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vaals is in 2025 circa € 216.636.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vaals?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vaals ligt rond € 27.772 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vaals?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 294 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vaals?

In Vaals komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 2.708 woningen.

Meer Häuser in Vaals

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.