Direkt zum Inhalt
Logo von VeTeBe B.V. I Vastgoed Nederland én Baerz & Co

Gebroeders Wienerstraat 38

5913XV Venlo • Limburg

Verkauft

€ 395.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.750

2 % Übertragungssteuer (€ 7.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 404.750

Kaufpreis /m²: € 3.185

Fotoalbum

Beschreibung

Compleet gemoderniseerde drive-in woning met veel ruimte, comfort en een slaapkamer en badkamer op de begane grond! Deze instapklare en verrassend ruime, uitgebouwde woning is in 2018 volledig vernieuwd: van keuken en badkamers tot vloeren, installaties en afwerking – de woning is instapklaar! Op de begane grond ligt een inpandige garage, waar zich ook een slaapkamer en badkamer bevinden. Op de eerste verdieping geniet je van een lichte woonkamer en een moderne open keuken met toegang tot een zonnig balkon/terras. Op de tweede verdieping zijn nog eens drie slaapkamers en een tweede badkamer aanwezig. De omheinde achtertuin met vrije achterom maakt het plaatje compleet. Met vloerverwarming op de begane grond en eerste verdieping, elektrische vloerverwarming in de badkamer op de tweede verdieping, airco in de hoofdslaapkamer en 9 zonnepanelen is ook aan comfort en duurzaamheid gedacht. De woning ligt op een uitstekende locatie in Venlo-Oost. Diverse voorzieningen, het centrum van Venlo en de aansluiting op het autosnelwegen netwerk liggen op korte afstand! Begane grond De begane grond is voorzien van vloerverwarming (m.u.v. het toilet en de garage). In de hal zijn de meterkast en het toilet met fonteintje en raam aanwezig. Momenteel is de kamer op de begane grond ingericht als slaapkamer (ca. 16,5m²). Deze is voorzien van een schuifpui richting de achtertuin. De en-suite badkamer (ca. 4m²) heeft een wastafel, inloopdouche, urinoir, designradiator en raampje. Vanuit de slaapkamer is ook de berging met cv-ketel bereikbaar. In de garage (ca. 15m²) zijn elektra, een keukenblok met warm en koud water, de witgoedaansluiting en een elektrische poort aanwezig. 1ste verdieping De eerste verdieping is de woonlaag met woonkamer en open keuken. Hier ligt een tegelvloer met houtlook en vloerverwarming. De woonkamer (ca. 34m²) heeft een fijne lichtinval. In de open keuken (ca. 9m²) zijn een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, koelkast, diepvries, vaatwasser, combi oven/magnetron en Quooker aanwezig. Vanuit de keuken biedt een loopdeur toegang tot het balkon (ca. 8,5m²). Hier is een zonnescherm aanwezig. De trap biedt toegang tot de achtertuin. 2de verdieping De tweede verdieping is bereikbaar door middel van een vaste trap. Op de ruime overloop is plek voor een grote kast. Er ligt een laminaatvloer die ook in de slaapkamers doorloopt. Alle slaapkamers zijn licht en ruim (ca. 8m², 8,5m² en 14m²). De hoofdslaapkamer is voorzien van airco en biedt toegang tot het balkon dat uitkijkt op de eigen tuin. In de geheel betegelde badkamer (ca. 4m²) ligt elektrische vloerverwarming. Daarnaast zijn er een inloopdouche, wastafelmeubel, toilet, designradiator en mechanische ventilatie aanwezig. Tuin De geheel omheinde achtertuin is voorzien van een vrije achterom en biedt veel privacy. Aan de woning is een zonnescherm aanwezig. Het houten schuurtje (ca. 7m²) is voorzien van elektra. Bijzonderheden - Slaapkamer en badkamer op de begane grond. - Vloerverwarming op de begane grond en 1ste verdieping en elektrische vloerverwarming in de badkamer op de 2de verdieping. - Airco op de hoofdslaapkamer. - Kunststof kozijnen met dubbel glas. Het toilet op de begane grond heeft nog een houten kozijn met enkel glas. - Rolluiken op de 2de verdieping. - 9 zonnepanelen.

Hypothek berekenen

€ 395.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.750

2 % Übertragungssteuer (€ 7.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 404.750

2,78%

Jährlich

%

€ 19.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 395.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, tussenwoning (drive-in woning)

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
2 badkamers en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
124 m²
Fläche des Grundstücks
125 m²
Inhalt
444 m³
Sonstiger Innenraum
15 m²
Gebäude mit Außenbereich
11 m²
Externe Berghalle
7 m²
Hinterhof Fläche
55 m²

Bau und Energie

Baujahr
1972
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak
Isolierung
Dubbel glas
Heizung
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha Calenta Ace 40c HR (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Openbaar parkeren
Garagenart
Inpandig
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
18-07-2025
Verkaufsdatum
23-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, urinoir, wastafel, inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Garagen Einrichtungen

Elektrische deur, elektra en stromend water

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • frans balkon
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 5913

Google Karten

Karte von Venlo

Entdecken Sie, wo Makler in Venlo aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Venlo

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Venlo. In 2025 waren da 70.045 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 308.186.

Einwohner

70.045

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 308.186

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 28.855

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

4.868

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Venlo
Jahr Einwohner
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Venlo
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Ausbildungsstufe

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

9.166

Bezeichnung A

7.392

Bezeichnung B

6.085

Bezeichnung D

3.311

Bezeichnung E

2.910

Bezeichnung F

2.302

Bezeichnung G

2.015

Bezeichnung A+

654

Bezeichnung A++

427

Bezeichnung A+++

418

Bezeichnung A++++

239

Bezeichnung A+++++

25

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Venlo
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Strom: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Strom: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Strom: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Strom: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Strom: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Strom: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 3.229

Betriebsaktivität in Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Gesamtanzahl der Firmensitze: 8.690

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Venlo
Periode Verbrechen
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Venlo.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Venlo

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer Häuser in Venlo

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.