Aller directement au contenu
Logo de VeTeBe B.V. I Vastgoed Nederland én Baerz & Co

Gebroeders Wienerstraat 38

5913XV Venlo • Limburg

Vendu

€ 395.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 404.750

Prix d'achat /m²: € 3.185

Galerie de photos

Description

Compleet gemoderniseerde drive-in woning met veel ruimte, comfort en een slaapkamer en badkamer op de begane grond! Deze instapklare en verrassend ruime, uitgebouwde woning is in 2018 volledig vernieuwd: van keuken en badkamers tot vloeren, installaties en afwerking – de woning is instapklaar! Op de begane grond ligt een inpandige garage, waar zich ook een slaapkamer en badkamer bevinden. Op de eerste verdieping geniet je van een lichte woonkamer en een moderne open keuken met toegang tot een zonnig balkon/terras. Op de tweede verdieping zijn nog eens drie slaapkamers en een tweede badkamer aanwezig. De omheinde achtertuin met vrije achterom maakt het plaatje compleet. Met vloerverwarming op de begane grond en eerste verdieping, elektrische vloerverwarming in de badkamer op de tweede verdieping, airco in de hoofdslaapkamer en 9 zonnepanelen is ook aan comfort en duurzaamheid gedacht. De woning ligt op een uitstekende locatie in Venlo-Oost. Diverse voorzieningen, het centrum van Venlo en de aansluiting op het autosnelwegen netwerk liggen op korte afstand! Begane grond De begane grond is voorzien van vloerverwarming (m.u.v. het toilet en de garage). In de hal zijn de meterkast en het toilet met fonteintje en raam aanwezig. Momenteel is de kamer op de begane grond ingericht als slaapkamer (ca. 16,5m²). Deze is voorzien van een schuifpui richting de achtertuin. De en-suite badkamer (ca. 4m²) heeft een wastafel, inloopdouche, urinoir, designradiator en raampje. Vanuit de slaapkamer is ook de berging met cv-ketel bereikbaar. In de garage (ca. 15m²) zijn elektra, een keukenblok met warm en koud water, de witgoedaansluiting en een elektrische poort aanwezig. 1ste verdieping De eerste verdieping is de woonlaag met woonkamer en open keuken. Hier ligt een tegelvloer met houtlook en vloerverwarming. De woonkamer (ca. 34m²) heeft een fijne lichtinval. In de open keuken (ca. 9m²) zijn een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, koelkast, diepvries, vaatwasser, combi oven/magnetron en Quooker aanwezig. Vanuit de keuken biedt een loopdeur toegang tot het balkon (ca. 8,5m²). Hier is een zonnescherm aanwezig. De trap biedt toegang tot de achtertuin. 2de verdieping De tweede verdieping is bereikbaar door middel van een vaste trap. Op de ruime overloop is plek voor een grote kast. Er ligt een laminaatvloer die ook in de slaapkamers doorloopt. Alle slaapkamers zijn licht en ruim (ca. 8m², 8,5m² en 14m²). De hoofdslaapkamer is voorzien van airco en biedt toegang tot het balkon dat uitkijkt op de eigen tuin. In de geheel betegelde badkamer (ca. 4m²) ligt elektrische vloerverwarming. Daarnaast zijn er een inloopdouche, wastafelmeubel, toilet, designradiator en mechanische ventilatie aanwezig. Tuin De geheel omheinde achtertuin is voorzien van een vrije achterom en biedt veel privacy. Aan de woning is een zonnescherm aanwezig. Het houten schuurtje (ca. 7m²) is voorzien van elektra. Bijzonderheden - Slaapkamer en badkamer op de begane grond. - Vloerverwarming op de begane grond en 1ste verdieping en elektrische vloerverwarming in de badkamer op de 2de verdieping. - Airco op de hoofdslaapkamer. - Kunststof kozijnen met dubbel glas. Het toilet op de begane grond heeft nog een houten kozijn met enkel glas. - Rolluiken op de 2de verdieping. - 9 zonnepanelen.

Prêt immobilier berekenen

€ 395.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 404.750

2,78%

Annuellement

%

€ 19.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 395.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, tussenwoning (drive-in woning)

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
124 m²
Superficie du terrain
125 m²
Contenu
444 m³
Autre espace intérieur
15 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
11 m²
Espace de stockage externe
7 m²
Aire de la cour arrière
55 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1972
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Calenta Ace 40c HR (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren
Type de garage
Inpandig
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
18-07-2025
Date de vente
23-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, urinoir, wastafel, inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektrische deur, elektra en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • frans balkon
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5913

Google Maps

Carte de Venlo

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Venlo

Chiffres de logement et de quartier dans Venlo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Venlo. En 2025 étaient 70.045 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 308.186.

Résidents

70.045

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 308.186

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 28.855

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

4.868

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Venlo
Année Résidents
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Venlo
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Niveau d'enseignement

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origine des habitants (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

9.166

Étiquette A

7.392

Étiquette B

6.085

Étiquette D

3.311

Étiquette E

2.910

Étiquette F

2.302

Étiquette G

2.015

Étiquette A+

654

Étiquette A++

427

Étiquette A+++

418

Étiquette A++++

239

Étiquette A+++++

25

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Venlo
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.016 • Électricité: 2.803

Huurwoning

Gaz: 741 • Électricité: 2.001

Koopwoning

Gaz: 991 • Électricité: 2.962

Appartement

Gaz: 618 • Électricité: 1.798

Tussenwoning

Gaz: 915 • Électricité: 2.645

Vrijstaande woning

Gaz: 1.523 • Électricité: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 3.229

Activité dans Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Nombre total d'établissements: 8.690

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Venlo
Période Délits
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Venlo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Venlo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer maisons in Venlo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.