Direkt zum Inhalt
Logo von Noordanus & Partners, Rentmeesters & Adviseurs BV

Mussenlaan 28

4214EH Vuren • Gelderland

Verfügbar

€ 395.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.750

2 % Übertragungssteuer (€ 7.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 404.750

Kaufpreis /m²: € 4.877

Fotoalbum

Beschreibung

Instapklare tussenwoning met zonnige tuin in Vuren! Aan een rustige straat in het gemoedelijke Vuren ligt deze verzorgde tussenwoning met een gebruiksoppervlakte van circa 90 m² (inclusief bergzolder) op een perceel van 150 m². Binnen valt direct de stijlvolle nieuwe visgraatvloer op, die de woning een warme en eigentijdse uitstraling geeft. De lichte woonkamer met open keuken vormt het hart van het huis en biedt een prettige leefruimte met volop daglicht. De moderne open keuken is voorzien van een kookeiland en een 5-pits gasfornuis inclusief grote oven en staat in directe verbinding met de woonkamer, ideaal voor gezellige avonden en dagelijks comfort. De zonnige achtertuin op het zuiden vormt een heerlijke plek om te ontspannen en te genieten van het buitenleven. Vanuit de tuin is de berging bereikbaar en beschikt de woning over een praktische achterom. Even de hoek om en je wandelt zo de “groene achtertuin” van Vuren in, waar je kunt genieten van rust, ruimte en fijne wandel- en fietsmogelijkheden in de directe omgeving. Ook aan duurzaamheid is gedacht: de woning is voorzien van 6 parallel geschakelde zonnepanelen met micro-omvormers. De gevel en het dak zijn volledig geïsoleerd en de woning beschikt over een energielabel C. Daarnaast is het buitenschilderwerk recent uitgevoerd in 2024 en 2025, waardoor de woning ook aan de buitenzijde goed onderhouden is. INDELING Begane grond: Entree/hal met toilet, meterkast (die recent geheel vernieuwd is) en een praktische opbergkast met handige inzetkast. Vanuit de hal is er toegang tot de lichte woonkamer met open keuken en kookeiland. Via de keuken bereik je de ruime achtertuin op het zuiden, voorzien van een berging en achterom. Eerste verdieping: Overloop met toegang tot drie slaapkamers, waarvan één slaapkamer is voorzien van een mooie, praktische inbouwkast. De badkamer is voorzien van een stortdouche en wastafel. Ook is er op de overloop nog een ingebouwde opbergkast aanwezig. Tweede verdieping: Via een vlizotrap is de bergzolder bereikbaar. Deze zolder is volledig geïsoleerd en biedt volop praktische bergruimte. Hier is ook de CV-ketel (uit 2018) en de ventilatiebox aanwezig. Kortom: een verzorgde woning met moderne accenten, een fijne tuin en een rustige ligging in het aantrekkelijke Vuren. Zeer geschikt voor starters, jonge gezinnen of mensen die comfortabel willen wonen in een rustige woonomgeving, maar toch relatief dichtbij de randstad. KENMERKEN • Oplevering op korte termijn (juli / augustus 2026) • Gebruiksoppervlakte circa 91 m² • Perceeloppervlakte 150 m² • Bouwjaar 1964 • 3 slaapkamers • Energielabel C • Nieuwe PVC visgraatvloer inclusief ondervloer op de begane grond • Open keuken met kookeiland • 6 AEG zonnepanelen met micro-omvormers • Groene tuin op het zuiden • Berging en achterom • Volledig geïsoleerde bergzolder • Recent is er buitenschilderwerk (2024/2025) uitgevoerd GEÏNTERESSEERD? WIJ NODIGEN U GRAAG UIT VOOR EEN BEZICHTIGING!

Hypothek berekenen

€ 395.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.750

2 % Übertragungssteuer (€ 7.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 404.750

2,78%

Jährlich

%

€ 19.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 395.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, tussenwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
81 m²
Fläche des Grundstücks
150 m²
Inhalt
317 m³
Sonstiger Innenraum
8 m²
Externe Berghalle
13 m²
Hinterhof Fläche
48 m²

Bau und Energie

Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas kombi kompakt HRE 36/30 (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en landelijk gelegen
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
17-05-2026

Zusätzliche Merkmale

  • Mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 4214

Google Karten

Standort von Vuren

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Vuren

Wohn- und Viertelzahlen in Vuren

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Vuren. In 2025 waren da 2.158 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 422.252.

Einwohner

2.158

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 422.252

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.238

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

58

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Vuren
Jahr Einwohner
2021 2.082
2022 2.137
2023 2.134
2024 2.149
2025 2.158

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Vuren
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 288.028
2022 EUR 317.819
2023 EUR 370.825
2024 EUR 390.508
2025 EUR 422.252

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 492 0-15: 337 15-25: 247 25-45: 461 45-65: 615

Ausbildungsstufe

Hoger

331

Praktisch

400

Middelbaar

711

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

117

Nederland

1.887

Buiten Europa

158

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 184
Appartementen 51
Tussenwoningen 319
Vrijstaande woningen 213
Twee-onder-één-kap woningen 150

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 1
1700 tot 1900 22
1900 tot 1925 12
1925 tot 1950 25
1950 tot 1970 311
1970 tot 1980 245
1980 tot 1990 90
1990 tot 2000 60
2000 tot 2010 129
2010 tot 2020 78
2020 en later 62

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

314

Bezeichnung C

227

Bezeichnung B

126

Bezeichnung D

126

Bezeichnung A+

59

Bezeichnung F

50

Bezeichnung G

32

Bezeichnung E

14

Bezeichnung A++

6

Bezeichnung A+++

3

Bezeichnung A+++++

1

Bezeichnung A++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Vuren
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.239 3.211
2021 1.427 3.219
2022 1.043 3.016
2023 891 2.896
2024 867 2.958

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 763 • Strom: 2.409

Huurwoning

Gas: 785 • Strom: 2.022

Koopwoning

Gas: 943 • Strom: 3.246

Appartement

Gas: 552 • Strom: 1.500

Tussenwoning

Gas: 671 • Strom: 2.170

Vrijstaande woning

Gas: 1.195 • Strom: 4.249

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 965 • Strom: 2.860

Betriebsaktivität in Vuren (2025)

Handel en HORECA 77
Nijverheid en energie 85
Zakelijke dienstverlening 64
Overheid, onderwijs en zorg 49
Landbouw, bosbouw en visserij 24
Vervoer, informatie en communicatie 23
Financiele diensten en onroerendgoed 27
Cultuur, recreatie en overige diensten 28

Gesamtanzahl der Firmensitze: 377

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Vuren
Periode Verbrechen
jan 2026 4
jul 2025 9
jun 2025 4
mei 2025 6
mrt 2025 1
mrt 2026 9
nov 2024 10
nov 2025 5
okt 2024 5
okt 2025 6
sep 2024 4
sep 2025 1

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Vuren.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Vuren

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Vuren?

Vuren telt in 2025 ongeveer 2.158 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vuren?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vuren is in 2025 circa € 422.252.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vuren?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vuren ligt rond € 32.238 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vuren?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 58 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vuren?

In Vuren komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 319 woningen.

Meer Häuser in Vuren

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.