Aller directement au contenu
Logo de Noordanus & Partners, Rentmeesters & Adviseurs BV

Mussenlaan 28

4214EH Vuren • Gelderland

Disponible

€ 395.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 404.750

Prix d'achat /m²: € 4.877

Galerie de photos

Description

Instapklare tussenwoning met zonnige tuin in Vuren! Aan een rustige straat in het gemoedelijke Vuren ligt deze verzorgde tussenwoning met een gebruiksoppervlakte van circa 90 m² (inclusief bergzolder) op een perceel van 150 m². Binnen valt direct de stijlvolle nieuwe visgraatvloer op, die de woning een warme en eigentijdse uitstraling geeft. De lichte woonkamer met open keuken vormt het hart van het huis en biedt een prettige leefruimte met volop daglicht. De moderne open keuken is voorzien van een kookeiland en een 5-pits gasfornuis inclusief grote oven en staat in directe verbinding met de woonkamer, ideaal voor gezellige avonden en dagelijks comfort. De zonnige achtertuin op het zuiden vormt een heerlijke plek om te ontspannen en te genieten van het buitenleven. Vanuit de tuin is de berging bereikbaar en beschikt de woning over een praktische achterom. Even de hoek om en je wandelt zo de “groene achtertuin” van Vuren in, waar je kunt genieten van rust, ruimte en fijne wandel- en fietsmogelijkheden in de directe omgeving. Ook aan duurzaamheid is gedacht: de woning is voorzien van 6 parallel geschakelde zonnepanelen met micro-omvormers. De gevel en het dak zijn volledig geïsoleerd en de woning beschikt over een energielabel C. Daarnaast is het buitenschilderwerk recent uitgevoerd in 2024 en 2025, waardoor de woning ook aan de buitenzijde goed onderhouden is. INDELING Begane grond: Entree/hal met toilet, meterkast (die recent geheel vernieuwd is) en een praktische opbergkast met handige inzetkast. Vanuit de hal is er toegang tot de lichte woonkamer met open keuken en kookeiland. Via de keuken bereik je de ruime achtertuin op het zuiden, voorzien van een berging en achterom. Eerste verdieping: Overloop met toegang tot drie slaapkamers, waarvan één slaapkamer is voorzien van een mooie, praktische inbouwkast. De badkamer is voorzien van een stortdouche en wastafel. Ook is er op de overloop nog een ingebouwde opbergkast aanwezig. Tweede verdieping: Via een vlizotrap is de bergzolder bereikbaar. Deze zolder is volledig geïsoleerd en biedt volop praktische bergruimte. Hier is ook de CV-ketel (uit 2018) en de ventilatiebox aanwezig. Kortom: een verzorgde woning met moderne accenten, een fijne tuin en een rustige ligging in het aantrekkelijke Vuren. Zeer geschikt voor starters, jonge gezinnen of mensen die comfortabel willen wonen in een rustige woonomgeving, maar toch relatief dichtbij de randstad. KENMERKEN • Oplevering op korte termijn (juli / augustus 2026) • Gebruiksoppervlakte circa 91 m² • Perceeloppervlakte 150 m² • Bouwjaar 1964 • 3 slaapkamers • Energielabel C • Nieuwe PVC visgraatvloer inclusief ondervloer op de begane grond • Open keuken met kookeiland • 6 AEG zonnepanelen met micro-omvormers • Groene tuin op het zuiden • Berging en achterom • Volledig geïsoleerde bergzolder • Recent is er buitenschilderwerk (2024/2025) uitgevoerd GEÏNTERESSEERD? WIJ NODIGEN U GRAAG UIT VOOR EEN BEZICHTIGING!

Prêt immobilier berekenen

€ 395.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 404.750

2,78%

Annuellement

%

€ 19.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 395.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
81 m²
Superficie du terrain
150 m²
Contenu
317 m³
Autre espace intérieur
8 m²
Espace de stockage externe
13 m²
Aire de la cour arrière
48 m²

Bâtiment et énergie

Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas kombi kompakt HRE 36/30 (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en landelijk gelegen
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
17-05-2026

Caractéristiques supplémentaires

  • Mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 4214

Google Maps

Localisation de Vuren

Aperçu spatial du site de travail dans Vuren

Chiffres de logement et de quartier dans Vuren

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Vuren. En 2025 étaient 2.158 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 422.252.

Résidents

2.158

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 422.252

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.238

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

58

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Vuren
Année Résidents
2021 2.082
2022 2.137
2023 2.134
2024 2.149
2025 2.158

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Vuren
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 288.028
2022 EUR 317.819
2023 EUR 370.825
2024 EUR 390.508
2025 EUR 422.252

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 492 0-15: 337 15-25: 247 25-45: 461 45-65: 615

Niveau d'enseignement

Hoger

331

Praktisch

400

Middelbaar

711

Origine des habitants (2025)

Europa

117

Nederland

1.887

Buiten Europa

158

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 184
Appartementen 51
Tussenwoningen 319
Vrijstaande woningen 213
Twee-onder-één-kap woningen 150

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 22
1900 tot 1925 12
1925 tot 1950 25
1950 tot 1970 311
1970 tot 1980 245
1980 tot 1990 90
1990 tot 2000 60
2000 tot 2010 129
2010 tot 2020 78
2020 en later 62

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

314

Étiquette C

227

Étiquette B

126

Étiquette D

126

Étiquette A+

59

Étiquette F

50

Étiquette G

32

Étiquette E

14

Étiquette A++

6

Étiquette A+++

3

Étiquette A+++++

1

Étiquette A++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Vuren
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.239 3.211
2021 1.427 3.219
2022 1.043 3.016
2023 891 2.896
2024 867 2.958

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 763 • Électricité: 2.409

Huurwoning

Gaz: 785 • Électricité: 2.022

Koopwoning

Gaz: 943 • Électricité: 3.246

Appartement

Gaz: 552 • Électricité: 1.500

Tussenwoning

Gaz: 671 • Électricité: 2.170

Vrijstaande woning

Gaz: 1.195 • Électricité: 4.249

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 965 • Électricité: 2.860

Activité dans Vuren (2025)

Handel en HORECA 77
Nijverheid en energie 85
Zakelijke dienstverlening 64
Overheid, onderwijs en zorg 49
Landbouw, bosbouw en visserij 24
Vervoer, informatie en communicatie 23
Financiele diensten en onroerendgoed 27
Cultuur, recreatie en overige diensten 28

Nombre total d'établissements: 377

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Vuren
Période Délits
jan 2026 4
jul 2025 9
jun 2025 4
mei 2025 6
mrt 2025 1
mrt 2026 9
nov 2024 10
nov 2025 5
okt 2024 5
okt 2025 6
sep 2024 4
sep 2025 1

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Vuren.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Vuren

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Vuren?

Vuren telt in 2025 ongeveer 2.158 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vuren?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vuren is in 2025 circa € 422.252.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vuren?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vuren ligt rond € 32.238 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vuren?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 58 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vuren?

In Vuren komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 319 woningen.

Meer maisons in Vuren

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.