Jump to content
Logo of Noordanus & Partners, Rentmeesters & Adviseurs BV

Mussenlaan 28

4214EH Vuren • Gelderland

Available

€ 395.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 9.750

2% transfer tax (€ 7.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 404.750

Purchase price /m²: € 4.877

Photo Gallery

Description

Instapklare tussenwoning met zonnige tuin in Vuren! Aan een rustige straat in het gemoedelijke Vuren ligt deze verzorgde tussenwoning met een gebruiksoppervlakte van circa 90 m² (inclusief bergzolder) op een perceel van 150 m². Binnen valt direct de stijlvolle nieuwe visgraatvloer op, die de woning een warme en eigentijdse uitstraling geeft. De lichte woonkamer met open keuken vormt het hart van het huis en biedt een prettige leefruimte met volop daglicht. De moderne open keuken is voorzien van een kookeiland en een 5-pits gasfornuis inclusief grote oven en staat in directe verbinding met de woonkamer, ideaal voor gezellige avonden en dagelijks comfort. De zonnige achtertuin op het zuiden vormt een heerlijke plek om te ontspannen en te genieten van het buitenleven. Vanuit de tuin is de berging bereikbaar en beschikt de woning over een praktische achterom. Even de hoek om en je wandelt zo de “groene achtertuin” van Vuren in, waar je kunt genieten van rust, ruimte en fijne wandel- en fietsmogelijkheden in de directe omgeving. Ook aan duurzaamheid is gedacht: de woning is voorzien van 6 parallel geschakelde zonnepanelen met micro-omvormers. De gevel en het dak zijn volledig geïsoleerd en de woning beschikt over een energielabel C. Daarnaast is het buitenschilderwerk recent uitgevoerd in 2024 en 2025, waardoor de woning ook aan de buitenzijde goed onderhouden is. INDELING Begane grond: Entree/hal met toilet, meterkast (die recent geheel vernieuwd is) en een praktische opbergkast met handige inzetkast. Vanuit de hal is er toegang tot de lichte woonkamer met open keuken en kookeiland. Via de keuken bereik je de ruime achtertuin op het zuiden, voorzien van een berging en achterom. Eerste verdieping: Overloop met toegang tot drie slaapkamers, waarvan één slaapkamer is voorzien van een mooie, praktische inbouwkast. De badkamer is voorzien van een stortdouche en wastafel. Ook is er op de overloop nog een ingebouwde opbergkast aanwezig. Tweede verdieping: Via een vlizotrap is de bergzolder bereikbaar. Deze zolder is volledig geïsoleerd en biedt volop praktische bergruimte. Hier is ook de CV-ketel (uit 2018) en de ventilatiebox aanwezig. Kortom: een verzorgde woning met moderne accenten, een fijne tuin en een rustige ligging in het aantrekkelijke Vuren. Zeer geschikt voor starters, jonge gezinnen of mensen die comfortabel willen wonen in een rustige woonomgeving, maar toch relatief dichtbij de randstad. KENMERKEN • Oplevering op korte termijn (juli / augustus 2026) • Gebruiksoppervlakte circa 91 m² • Perceeloppervlakte 150 m² • Bouwjaar 1964 • 3 slaapkamers • Energielabel C • Nieuwe PVC visgraatvloer inclusief ondervloer op de begane grond • Open keuken met kookeiland • 6 AEG zonnepanelen met micro-omvormers • Groene tuin op het zuiden • Berging en achterom • Volledig geïsoleerde bergzolder • Recent is er buitenschilderwerk (2024/2025) uitgevoerd GEÏNTERESSEERD? WIJ NODIGEN U GRAAG UIT VOOR EEN BEZICHTIGING!

Mortgage berekenen

€ 395.000

Cost of copper (estimated): € 9.750

2% transfer tax (€ 7.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 404.750

2,78%

Yearly

%

€ 19.750

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 395.000 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Eengezinswoning, tussenwoning

Index

Rooms
5 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 apart toilet
Floors
2 woonlagen en een zolder

Areas and volumes

Living area
81 m²
Land area
150 m²
Content
317 m³
Other enclosed space
8 m²
External storage space
13 m²
Backyard area
48 m²

Construction and Energy

Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Intergas kombi kompakt HRE 36/30 (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Energy label
C

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en landelijk gelegen
Garden
Achtertuin en voortuin
Garden location
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Salvage
Vrijstaande stenen berging
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
17-05-2026

Additional features

  • Mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 4214

Google Maps

Location of Vuren

Spatial overview of the work area in Vuren

Residential and neighborhood statistics in Vuren

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Vuren. In 2025 were there 2.158 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 422.252.

Residents

2.158

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 422.252

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.238

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

58

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Vuren
Year Residents
2021 2.082
2022 2.137
2023 2.134
2024 2.149
2025 2.158

Annual WOZ value

WOZ value per year in Vuren
Year Average WOZ
2021 EUR 288.028
2022 EUR 317.819
2023 EUR 370.825
2024 EUR 390.508
2025 EUR 422.252

Composition of residents

Age build-up

65+: 492 0-15: 337 15-25: 247 25-45: 461 45-65: 615

Education level

Hoger

331

Praktisch

400

Middelbaar

711

Origin of residents (2025)

Europa

117

Nederland

1.887

Buiten Europa

158

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 184
Appartementen 51
Tussenwoningen 319
Vrijstaande woningen 213
Twee-onder-één-kap woningen 150

Construction period of buildings

Voor 1700 1
1700 tot 1900 22
1900 tot 1925 12
1925 tot 1950 25
1950 tot 1970 311
1970 tot 1980 245
1980 tot 1990 90
1990 tot 2000 60
2000 tot 2010 129
2010 tot 2020 78
2020 en later 62

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

314

Label C

227

Label B

126

Label D

126

Label A+

59

Label F

50

Label G

32

Label E

14

Label A++

6

Label A+++

3

Label A+++++

1

Label A++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Vuren
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.239 3.211
2021 1.427 3.219
2022 1.043 3.016
2023 891 2.896
2024 867 2.958

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 763 • Electricity: 2.409

Huurwoning

Gas: 785 • Electricity: 2.022

Koopwoning

Gas: 943 • Electricity: 3.246

Appartement

Gas: 552 • Electricity: 1.500

Tussenwoning

Gas: 671 • Electricity: 2.170

Vrijstaande woning

Gas: 1.195 • Electricity: 4.249

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 965 • Electricity: 2.860

Business activity in Vuren (2025)

Handel en HORECA 77
Nijverheid en energie 85
Zakelijke dienstverlening 64
Overheid, onderwijs en zorg 49
Landbouw, bosbouw en visserij 24
Vervoer, informatie en communicatie 23
Financiele diensten en onroerendgoed 27
Cultuur, recreatie en overige diensten 28

Total number of company establishments: 377

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Vuren
Period Crimes
jan 2026 4
jul 2025 9
jun 2025 4
mei 2025 6
mrt 2025 1
mrt 2026 9
nov 2024 10
nov 2025 5
okt 2024 5
okt 2025 6
sep 2024 4
sep 2025 1

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Vuren.

Frequently asked questions about living in Vuren

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Vuren?

Vuren telt in 2025 ongeveer 2.158 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vuren?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vuren is in 2025 circa € 422.252.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vuren?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vuren ligt rond € 32.238 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vuren?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 58 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vuren?

In Vuren komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 319 woningen.

Meer houses in Vuren

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.