Jump to content
Logo of PUUR* Makelaars Bloemendaal

Kastanjelaan 56

2061ER Bloemendaal • Noord-Holland

Available

€ 770.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 17.250

2% transfer tax (€ 15.400) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 787.250

Purchase price /m²: € 6.754

Photo Gallery

Description

Dit verrassend ruime en comfortabele appartement met energielabel A is gelegen op de 1e verdieping van een modern, kleinschalig appartementencomplex genaamd "Kastanjehof". Het appartement is uitermate geschikt voor wie gelijkvloers, veilig en toekomstbestendig wil wonen, en met allerlei voorzieningen binnen handbereik. Het drie kamer appartement bestaat o.a. uit een zeer royale, extra brede woonkamer met een open keuken, 2 slaapkamers waarvan 1 met walk-in, een badkamer en een was-/bergruimte. De 2 zonnige balkons op het westen zijn zowel vanuit de woonkamer als vanuit de slaapkamers bereikbaar. Op de parterre bevindt zich een eigen berging, ideaal voor het opbergen van extra spullen. Het complex is voorzien van een lift en een afgesloten entree (videofooninstallatie mogelijk) waardoor er een fijn en veilig woongenot gecreëerd wordt. Aan de voorzijde bevindt zich een oprit met elektrisch hekwerk met toegang naar een eigen carport, een privé parkeerplaats en de gemeenschappelijke fietsenberging. Nagenoeg om de hoek bevindt zich het dorpscentrum waar men uitstekend terecht kunt voor de dagelijkse boodschappen en waar men diverse boetieks en restaurants vindt. Het NS-Station van Bloemendaal en Overveen met o.a. directe verbinding naar Haarlem, Amsterdam, Alkmaar en Zandvoort liggen dichtbij. Maak een ontspannen wandeling in het bos of in het mooie wandelgebied van Caprera met een uniek openluchttheater. Fiets eenvoudig naar het stadshart van Haarlem, naar het strand en de duinen en/of naar één van de andere vele natuurgebieden w.o. het Nationaal Park Kennemerduinen. En voor wie de auto wil pakken, de uitvalswegen naar o.a. Amsterdam, Alkmaar en Den Haag zijn makkelijk bereikbaar. Dit appartement heeft een rustige maar zeer centrale ligging, ideaal voor wie comfortabel wil wonen met alles binnen handbereik. Indeling: Parterre: entree, gemeenschappelijke afgesloten hal, lift, trappenhuis en toegang naar berging 1e Verdieping: entree appartement, hal voorzien van modern net toilet met fontein en ruime bergkast met wasmachine aansluiting, zeer royale en extra brede woonkamer voorzien van 2x openslaande deuren naar 2 balkons, nette open keuken met enig inbouwapparatuur, slaapkamer met walk-in en openslaande deuren naar balkon, tussenhal met bergkast voorzien van cv-ketel en mechanische ventilatie, slaapkamer met openslaande deuren naar balkon, moderne nette badkamer voorzien van inloopdouche, zwevend toilet (sanibroyeur) en wastafelmeubel Bijzonderheden: * Woonoppervlakte ca. 114 m2 en inhoud ca. 349 m3 * Volledig geïsoleerd, energielabel A * 2 Zonnige balkons (W) * Voorzien van laminaatvloer * Afgesloten entree met mogelijkheid voor videofooninstallatie * Lift aanwezig * Eigen carport en parkeerplaats op afgesloten terrein * Eigen berging op de parterre * Gemeenschappelijke fietsenberging * Servicekosten thans € 261,48 per maand * Voor indeling en maatvoering zie plattegronden * Oplevering in overleg

Mortgage berekenen

€ 770.000

Cost of copper (estimated): € 17.250

2% transfer tax (€ 15.400) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 787.250

3,04%

Yearly

%

€ 38.500

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 770.000 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Portiekflat (appartement)

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 apart toilet
Floors
1 woonlaag
Located on
1e woonlaag

Areas and volumes

Living area
114 m²
Content
349 m³
Building bound outdoor space
18 m²
External storage space
4 m²

Construction and Energy

Year of construction
2003
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak
Insulation
Volledig geïsoleerd
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Energy label
A

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en in woonwijk
Parking
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Carport en parkeerplaats

Planning

Available since
24-04-2026

Additional features

  • Lift
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 2061

Google Maps

Geographical overview Bloemendaal

Spatial overview of the work area in Bloemendaal

Residential and neighborhood statistics in Bloemendaal

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Bloemendaal. In 2025 were there 6.645 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 1.006.322.

Residents

6.645

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 1.006.322

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 37.497

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

272

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Bloemendaal
Year Residents
2021 6.740
2022 6.835
2023 6.775
2024 6.685
2025 6.645

Annual WOZ value

WOZ value per year in Bloemendaal
Year Average WOZ
2021 EUR 806.487
2022 EUR 897.714
2023 EUR 991.253
2024 EUR 976.026
2025 EUR 1.006.322

Composition of residents

Age build-up

65+: 2.095 0-15: 1.020 15-25: 695 25-45: 830 45-65: 1.995

Education level

Hoger

2.510

Praktisch

540

Middelbaar

1.150

Origin of residents (2025)

Europa

725

Nederland

4.940

Buiten Europa

985

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 443
Appartementen 1.234
Tussenwoningen 590
Vrijstaande woningen 465
Twee-onder-één-kap woningen 429

Construction period of buildings

Voor 1700 7
1700 tot 1900 126
1900 tot 1925 807
1925 tot 1950 653
1950 tot 1970 242
1970 tot 1980 91
1980 tot 1990 51
1990 tot 2000 37
2000 tot 2010 99
2010 tot 2020 90
2020 en later 28

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label G

682

Label A

604

Label C

433

Label F

361

Label B

257

Label E

256

Label D

254

Label A+

100

Label A++

14

Label A+++

6

Label A++++

0

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Bloemendaal
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.724 3.276
2021 1.964 3.367
2022 1.526 3.099
2023 1.316 2.981
2024 1.274 3.065

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.423 • Electricity: 3.114

Huurwoning

Gas: 847 • Electricity: 1.826

Koopwoning

Gas: 1.650 • Electricity: 3.693

Appartement

Gas: 765 • Electricity: 1.843

Tussenwoning

Gas: 989 • Electricity: 2.236

Vrijstaande woning

Gas: 2.379 • Electricity: 4.830

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.616 • Electricity: 3.716

Business activity in Bloemendaal (2025)

Handel en HORECA 155
Nijverheid en energie 55
Zakelijke dienstverlening 550
Overheid, onderwijs en zorg 240
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 65
Financiele diensten en onroerendgoed 155
Cultuur, recreatie en overige diensten 120

Total number of company establishments: 1.340

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Bloemendaal
Period Crimes
jan 2025 25
jan 2026 11
jul 2025 23
jun 2025 17
mei 2025 40
mrt 2025 24
nov 2024 23
nov 2025 19
okt 2024 31
okt 2025 16
sep 2024 26
sep 2025 37

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Bloemendaal.

Frequently asked questions about living in Bloemendaal

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Bloemendaal?

Bloemendaal telt in 2025 ongeveer 6.645 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Bloemendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Bloemendaal is in 2025 circa € 1.006.322.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Bloemendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Bloemendaal ligt rond € 37.497 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Bloemendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 272 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Bloemendaal?

In Bloemendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 1.234 woningen.

Meer houses in Bloemendaal

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.