Jump to content
Logo of Helmig Makelaardij en Taxatieburo o.z. B.V.

Kastanjelaan 13

4726BP Heerle • Noord-Brabant

Available

€ 615.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 14.150

2% transfer tax (€ 12.300) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 629.150

Purchase price /m²: € 3.398

Photo Gallery

Description

Deze ruime vrijstaande woning combineert comfort, functionaliteit en duurzaamheid. Op de begane grond treft u een lichte, royale woonkamer met open keuken, een praktische werkkamer, bijkeuken en een modern afgewerkt toilet. De eerste verdieping beschikt over drie slaapkamers en een moderne badkamer. De tweede verdieping biedt maar liefst drie extra slaapkamers, waardoor de woning uitermate geschikt is voor grotere gezinnen, thuiswerken of hobbyruimtes. De woning is bovendien zeer energiezuinig dankzij 30 zonnepanelen, een HR-combiketel uit 2022 en energielabel A. Rondom de woning ligt een verzorgde tuin met een zijuitgang naar de voorzijde. Daarnaast beschikt de woning over een eigen oprit en een aangebouwde garage, wat zorgt voor volop parkeergelegenheid en extra bergruimte. De tuin biedt voldoende privacy en ruimte om heerlijk buiten te genieten. Een complete, duurzame en verrassend ruime gezinswoning met alle voorzieningen voor comfortabel wonen! INDELING: Begane grond: Hal/entree met trap naar de 1e verdieping, wandafwerking geschilderd schoonmetselwerk, kurklaminaat, plafond afgewerkt met spuitwerk; meterkast met 9 groepen, 1 groep t.b.v. zonnepanelen en 2 aardlekschakelaars; modern betegeld toilet met een wandcloset en een fonteintje; woonkamer, voorzien van een sfeerhaard, infraroodpaneel en inbouwkast, wandafwerking structuurverf, kurklaminaat, plafond afgewerkt met spuitwerk, schuifpui naar tuin/terras; werkkamer, wandafwerking structuurverf, kurklaminaat, plafond afgewerkt met stucwerk; open keuken, waarin geplaatst een in U-vorm opgestelde inbouwkeuken, voorzien van een composiet aanrechtblad met een spoelbak, inbouw keramische kookplaat, -koeler, -combi oven/magnetron, -vaatwasser en een afzuigkap, wandafwerking stucwerk, tegelvloer, plafond afgewerkt met spuitwerk vv. inbouwspots; bijkeuken met wasmachine-/drogeraansluiting, wandafwerking tegels, tegel- en parketvloer, plafond afgewerkt met stucwerk. 1e verdieping: Overloop met vaste trap naar de 2e verdieping, wandafwerking Renovliesbehang, laminaatvloer, plafond afgewerkt met gipsplaten; slaapkamer links voor, wandafwerking structuurverf, laminaatvloer, plafond afgewerkt met gipsplaten; slaapkamer rechts achter, wandafwerking Renovliesbehang, laminaatvloer, plafond afgewerkt met gipsplaten, deur naar het balkon; slaapkamer links achter, wandafwerking structuurverf, laminaatvloer, plafond afgewerkt met gipsplaten, deur naar het balkon; modern betegelde badkamer, voorzien van een inloopdouche, 2e wandcloset, badkamermeubel met dubbele wastafel, designradiator, elektrische vloerverwarming en mechanische ventilatie. 2e verdieping: Overloop, wandafwerking Renovliesbehang, vloer afgewerkt met vinyllaminaat, plafond afgewerkt met stucwerk; slaapkamer rechts achter met bergkasten onder het schuine dakvlak, wandafwerking structuurverf, vloer afgewerkt met vinyllaminaat, dakplaten in het zicht; bergruimte / cv ruimte rechts voor met bergkasten onder het schuine dakvlak en opstelplaats HR-combiketel, wandafwerking structuurverf, vloer afgewerkt met vinyllaminaat, dakplaten in het zicht; slaapkamer links voor met bergkasten onder het schuine dakvlak, wandafwerking structuurverf, vloer afgewerkt met vinyllaminaat, dakplaten in het zicht; slaapkamer links achter met bergkasten onder het schuine dakvlak en bergvliering in de nok, wandafwerking structuurverf, vloer afgewerkt met vinyllaminaat, dakplaten in het zicht. Bijgebouwen: Garage met een elektrische sectiedeur, separate loopdeur en verwarming. Tuin: Rondom aangelegde tuin, terras bestraat met sierbestrating en voorzien van borders, gazon, tuinverlichting, zonwering, beregeningsinstallatie en een zij-uitgang oprit bestraat met sierbestrating voorzien van parkeergelegenheid voor 1 auto. Bouwaard: Woonhuis: Traditioneel gebouwd in spouw, opgetrokken in witte breuksteen, begane grondvloer uitgevoerd in beton, 1e verdiepingsvloer uitgevoerd in beton, 2e verdiepingsvloer uitgevoerd in hout, onderschoten kap gedekt met pannen en platdakconstructie gedekt met bitumineuze dakbedekking. Garage: Traditioneel gebouwd in spouw, betonvloer, platdakconstructie gedekt met bitumineuze dakbedekking. Isolatie en energie: De woning is voorzien van vloer-, spouwmuur- en dakisolatie alsmede van isolerende beglazing in houten kozijnen. Aanvullend is de woning voorzien van maar liefst 30 zonnepanelen. Verwarming en warmwatervoorziening: De woning is voorzien van centrale verwarming. De HR-combiketel (fabricaat Remeha, bouwjaar 2022), is geplaatst op de 2e verdieping en voorziet tevens in warmwater. De begane grond en badkamer zijn tevens voorzien van vloerverwarming.

Mortgage berekenen

€ 615.000

Cost of copper (estimated): € 14.150

2% transfer tax (€ 12.300) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 629.150

3,04%

Yearly

%

€ 30.750

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 615.000 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Index

Rooms
8 rooms
Bedrooms
6 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
3 woonlagen

Areas and volumes

Living area
181 m²
Land area
509 m²
Content
755 m³
Other enclosed space
23 m²
Building bound outdoor space
13 m²

Construction and Energy

Year of construction
1988
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heating
Cv-ketel, elektrische verwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Energy label
A

Outdoor space and parking

Outdoor space
In woonwijk
Garden
Tuin rondom
Parking
Op eigen terrein
Garage type
Aangebouwde stenen garage
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
11-05-2026

Bathroom facilities

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Garage facilities

Elektrische deur, elektra en verwarming

Additional features

  • Mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 4726

Google Maps

Geographical overview Heerle

Discover where agents are active in Heerle

Residential and neighborhood statistics in Heerle

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Heerle. In 2025 were there 1.855 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 428.000.

Residents

1.855

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 428.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 34.200

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

51

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Heerle
Year Residents
2021 1.825
2022 1.860
2023 1.885
2024 1.860
2025 1.855

Annual WOZ value

WOZ value per year in Heerle
Year Average WOZ
2021 EUR 320.000
2022 EUR 338.000
2023 EUR 379.000
2024 EUR 402.000
2025 EUR 428.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 495 0-15: 255 15-25: 155 25-45: 355 45-65: 600

Education level

Hoger

360

Praktisch

340

Middelbaar

690

Origin of residents (2025)

Europa

140

Nederland

1.625

Buiten Europa

95

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 89
Appartementen 19
Tussenwoningen 132
Vrijstaande woningen 392
Twee-onder-één-kap woningen 132

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 36
1900 tot 1925 67
1925 tot 1950 72
1950 tot 1970 189
1970 tot 1980 123
1980 tot 1990 151
1990 tot 2000 114
2000 tot 2010 19
2010 tot 2020 62
2020 en later 16

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

167

Label B

151

Label G

118

Label A

96

Label D

95

Label F

63

Label E

35

Label A++

9

Label A+

5

Label A+++

2

Label A++++

0

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Heerle
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.510 3.480
2021 1.690 3.530
2022 1.290 3.390
2023 1.090 3.290
2024 1.060 3.450

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 900 • Electricity: 2.600

Huurwoning

Gas: 930 • Electricity: 2.310

Koopwoning

Gas: 1.110 • Electricity: 3.430

Appartement

Gas: 390 • Electricity: 2.060

Tussenwoning

Gas: 810 • Electricity: 2.350

Vrijstaande woning

Gas: 1.270 • Electricity: 3.960

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Electricity: 2.890

Business activity in Heerle (2025)

Handel en HORECA 40
Nijverheid en energie 50
Zakelijke dienstverlening 65
Overheid, onderwijs en zorg 35
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 15
Cultuur, recreatie en overige diensten 25

Total number of company establishments: 270

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Heerle
Period Crimes
jan 2026 8
jul 2025 6
jun 2025 3
mei 2025 7
mrt 2025 6
mrt 2026 7
nov 2024 1
nov 2025 2
okt 2024 1
okt 2025 2
sep 2024 2
sep 2025 4

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Heerle.

Frequently asked questions about living in Heerle

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Heerle?

Heerle telt in 2025 ongeveer 1.855 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerle?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerle is in 2025 circa € 428.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerle?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerle ligt rond € 34.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerle?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 51 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerle?

In Heerle komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 392 woningen.

Meer houses in Heerle

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.