Direkt zum Inhalt
Logo von Helmig Makelaardij en Taxatieburo o.z. B.V.

Kastanjelaan 13

4726BP Heerle • Noord-Brabant

Verfügbar

€ 615.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 14.150

2 % Übertragungssteuer (€ 12.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 629.150

Kaufpreis /m²: € 3.398

Fotoalbum

Beschreibung

Deze ruime vrijstaande woning combineert comfort, functionaliteit en duurzaamheid. Op de begane grond treft u een lichte, royale woonkamer met open keuken, een praktische werkkamer, bijkeuken en een modern afgewerkt toilet. De eerste verdieping beschikt over drie slaapkamers en een moderne badkamer. De tweede verdieping biedt maar liefst drie extra slaapkamers, waardoor de woning uitermate geschikt is voor grotere gezinnen, thuiswerken of hobbyruimtes. De woning is bovendien zeer energiezuinig dankzij 30 zonnepanelen, een HR-combiketel uit 2022 en energielabel A. Rondom de woning ligt een verzorgde tuin met een zijuitgang naar de voorzijde. Daarnaast beschikt de woning over een eigen oprit en een aangebouwde garage, wat zorgt voor volop parkeergelegenheid en extra bergruimte. De tuin biedt voldoende privacy en ruimte om heerlijk buiten te genieten. Een complete, duurzame en verrassend ruime gezinswoning met alle voorzieningen voor comfortabel wonen! INDELING: Begane grond: Hal/entree met trap naar de 1e verdieping, wandafwerking geschilderd schoonmetselwerk, kurklaminaat, plafond afgewerkt met spuitwerk; meterkast met 9 groepen, 1 groep t.b.v. zonnepanelen en 2 aardlekschakelaars; modern betegeld toilet met een wandcloset en een fonteintje; woonkamer, voorzien van een sfeerhaard, infraroodpaneel en inbouwkast, wandafwerking structuurverf, kurklaminaat, plafond afgewerkt met spuitwerk, schuifpui naar tuin/terras; werkkamer, wandafwerking structuurverf, kurklaminaat, plafond afgewerkt met stucwerk; open keuken, waarin geplaatst een in U-vorm opgestelde inbouwkeuken, voorzien van een composiet aanrechtblad met een spoelbak, inbouw keramische kookplaat, -koeler, -combi oven/magnetron, -vaatwasser en een afzuigkap, wandafwerking stucwerk, tegelvloer, plafond afgewerkt met spuitwerk vv. inbouwspots; bijkeuken met wasmachine-/drogeraansluiting, wandafwerking tegels, tegel- en parketvloer, plafond afgewerkt met stucwerk. 1e verdieping: Overloop met vaste trap naar de 2e verdieping, wandafwerking Renovliesbehang, laminaatvloer, plafond afgewerkt met gipsplaten; slaapkamer links voor, wandafwerking structuurverf, laminaatvloer, plafond afgewerkt met gipsplaten; slaapkamer rechts achter, wandafwerking Renovliesbehang, laminaatvloer, plafond afgewerkt met gipsplaten, deur naar het balkon; slaapkamer links achter, wandafwerking structuurverf, laminaatvloer, plafond afgewerkt met gipsplaten, deur naar het balkon; modern betegelde badkamer, voorzien van een inloopdouche, 2e wandcloset, badkamermeubel met dubbele wastafel, designradiator, elektrische vloerverwarming en mechanische ventilatie. 2e verdieping: Overloop, wandafwerking Renovliesbehang, vloer afgewerkt met vinyllaminaat, plafond afgewerkt met stucwerk; slaapkamer rechts achter met bergkasten onder het schuine dakvlak, wandafwerking structuurverf, vloer afgewerkt met vinyllaminaat, dakplaten in het zicht; bergruimte / cv ruimte rechts voor met bergkasten onder het schuine dakvlak en opstelplaats HR-combiketel, wandafwerking structuurverf, vloer afgewerkt met vinyllaminaat, dakplaten in het zicht; slaapkamer links voor met bergkasten onder het schuine dakvlak, wandafwerking structuurverf, vloer afgewerkt met vinyllaminaat, dakplaten in het zicht; slaapkamer links achter met bergkasten onder het schuine dakvlak en bergvliering in de nok, wandafwerking structuurverf, vloer afgewerkt met vinyllaminaat, dakplaten in het zicht. Bijgebouwen: Garage met een elektrische sectiedeur, separate loopdeur en verwarming. Tuin: Rondom aangelegde tuin, terras bestraat met sierbestrating en voorzien van borders, gazon, tuinverlichting, zonwering, beregeningsinstallatie en een zij-uitgang oprit bestraat met sierbestrating voorzien van parkeergelegenheid voor 1 auto. Bouwaard: Woonhuis: Traditioneel gebouwd in spouw, opgetrokken in witte breuksteen, begane grondvloer uitgevoerd in beton, 1e verdiepingsvloer uitgevoerd in beton, 2e verdiepingsvloer uitgevoerd in hout, onderschoten kap gedekt met pannen en platdakconstructie gedekt met bitumineuze dakbedekking. Garage: Traditioneel gebouwd in spouw, betonvloer, platdakconstructie gedekt met bitumineuze dakbedekking. Isolatie en energie: De woning is voorzien van vloer-, spouwmuur- en dakisolatie alsmede van isolerende beglazing in houten kozijnen. Aanvullend is de woning voorzien van maar liefst 30 zonnepanelen. Verwarming en warmwatervoorziening: De woning is voorzien van centrale verwarming. De HR-combiketel (fabricaat Remeha, bouwjaar 2022), is geplaatst op de 2e verdieping en voorziet tevens in warmwater. De begane grond en badkamer zijn tevens voorzien van vloerverwarming.

Hypothek berekenen

€ 615.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 14.150

2 % Übertragungssteuer (€ 12.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 629.150

3,04%

Jährlich

%

€ 30.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 615.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
8 Zimmer
Schlafzimmer
6 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
181 m²
Fläche des Grundstücks
509 m²
Inhalt
755 m³
Sonstiger Innenraum
23 m²
Gebäude mit Außenbereich
13 m²

Bau und Energie

Baujahr
1988
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel, elektrische verwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Energieausweis
A

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Garten
Tuin rondom
Parken
Op eigen terrein
Garagenart
Aangebouwde stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
11-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Garagen Einrichtungen

Elektrische deur, elektra en verwarming

Zusätzliche Merkmale

  • Mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 4726

Google Karten

Geografische Übersicht Heerle

Entdecken Sie, wo Makler in Heerle aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Heerle

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Heerle. In 2025 waren da 1.855 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 428.000.

Einwohner

1.855

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 428.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 34.200

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

51

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Heerle
Jahr Einwohner
2021 1.825
2022 1.860
2023 1.885
2024 1.860
2025 1.855

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Heerle
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 320.000
2022 EUR 338.000
2023 EUR 379.000
2024 EUR 402.000
2025 EUR 428.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 495 0-15: 255 15-25: 155 25-45: 355 45-65: 600

Ausbildungsstufe

Hoger

360

Praktisch

340

Middelbaar

690

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

140

Nederland

1.625

Buiten Europa

95

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 89
Appartementen 19
Tussenwoningen 132
Vrijstaande woningen 392
Twee-onder-één-kap woningen 132

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 36
1900 tot 1925 67
1925 tot 1950 72
1950 tot 1970 189
1970 tot 1980 123
1980 tot 1990 151
1990 tot 2000 114
2000 tot 2010 19
2010 tot 2020 62
2020 en later 16

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

167

Bezeichnung B

151

Bezeichnung G

118

Bezeichnung A

96

Bezeichnung D

95

Bezeichnung F

63

Bezeichnung E

35

Bezeichnung A++

9

Bezeichnung A+

5

Bezeichnung A+++

2

Bezeichnung A++++

0

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Heerle
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.510 3.480
2021 1.690 3.530
2022 1.290 3.390
2023 1.090 3.290
2024 1.060 3.450

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 900 • Strom: 2.600

Huurwoning

Gas: 930 • Strom: 2.310

Koopwoning

Gas: 1.110 • Strom: 3.430

Appartement

Gas: 390 • Strom: 2.060

Tussenwoning

Gas: 810 • Strom: 2.350

Vrijstaande woning

Gas: 1.270 • Strom: 3.960

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Strom: 2.890

Betriebsaktivität in Heerle (2025)

Handel en HORECA 40
Nijverheid en energie 50
Zakelijke dienstverlening 65
Overheid, onderwijs en zorg 35
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 15
Cultuur, recreatie en overige diensten 25

Gesamtanzahl der Firmensitze: 270

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Heerle
Periode Verbrechen
jan 2026 8
jul 2025 6
jun 2025 3
mei 2025 7
mrt 2025 6
mrt 2026 7
nov 2024 1
nov 2025 2
okt 2024 1
okt 2025 2
sep 2024 2
sep 2025 4

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Heerle.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Heerle

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Heerle?

Heerle telt in 2025 ongeveer 1.855 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Heerle?

De gemiddelde WOZ-waarde in Heerle is in 2025 circa € 428.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerle?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Heerle ligt rond € 34.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Heerle?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 51 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Heerle?

In Heerle komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 392 woningen.

Meer Häuser in Heerle

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.