Jump to content
Logo of Steentjes & Scharenborg

Tongerlosestraat 44

7131WL Lichtenvoorde • Gelderland

Sold

€ 725.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 16.350

2% transfer tax (€ 14.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 741.350

Purchase price /m²: € 2.935

Photo Gallery

Description

Stap binnen in deze ruime, in stijl gemoderniseerde VRIJSTAANDE WOONBOERDERIJ uit 1910, waar authentieke elementen en wooncomfort op een mooie manier samenkomen. Deze woning biedt een unieke kans voor wie gelijkvloers wil wonen, maar ook toekomstplannen heeft. Op de begane grond bevinden zich twee slaapkamers met eigen badkamers en-suite. De ruime entree/hal met mooie tegelvloer biedt toegang naar de woonkamer met openslaande deuren naar de achtertuin en staat in verbinding met de sfeervolle open keuken met schouw en eethoek. Daarnaast bevindt zich op de begane grond de praktische bijkeuken met een groot keukenblok en achterentree en kantoorruimte. De eerste verdieping is te bereiken middels een sfeervolle trap met loper die het karakter van de woning benadrukt. De verdieping is nu in gebruik als zolderberging maar biedt ruimte om meerdere slaapkamers te creëren. Op de royale oprit is ruimte voor meerdere auto’s en de oprit is voorzien van een carport. De vrijstaande garage is te gebruiken als opslag- en klusruimte. De verzorgde aangelegde tuin op het zuiden beschikt over een aangebouwde overkapping waar je heerlijk kunt genieten van het buitenleven. Ben je geïnteresseerd in deze karakteristieke dorpsboerderij? Neem dan snel contact met ons op! GLOBALE INDELING: BEGANE GROND: Entree/hal, meterkast en trapopgang; slaapkamer met badkamer en suite voorzien van hoekbad, douche, hangtoilet en twee wastafels; slaapkamer met badkamer en suite voorzien van inloopdouche en wastafel; toilet; bijkeuken met groot keukenblok en aansluitingen voor wasmachine en droger; kantoorruimte; tuingerichte woonkamer met gashaard, schouw, openslaande deuren en woonkeuken met inbouwapparatuur (o.a. keramische kookplaat; schouw met afzuigkap, combi-magnetron, vaatwasser en koelkast). 1e VERDIEPING: overloop, kantoorruimte, ruime bergzolder met opstelplaats voor een HR combi-ketel, mechanische ventilatie, centraal stofzuigsysteem, omvormer zonnepanelen en een aparte kantoorruimte. ALGEMEEN: – Bouwjaar 1910, volledig gerenoveerd in het jaar 2000. – Gerenoveerd met hoogwaardige materialen gecombineerd met een luxe afwerkingsniveau – Perceelgrootte 636 m² – Woonoppervlakte 247 m² – Inhoud 1091 m³ – Energielabel A – De woning wordt verwarmd middels een C.V.-installatie, begane grond deels voorzien van vloerverwarming – Voorzien van centraal stofzuigersysteem – Voorzien van 13 zonnepanelen uit 2018 Aanvaarding in overleg. Tot zekerheid voor de nakoming van de verplichtingen van koper zal deze een schriftelijke door een bankinstelling afgegeven bankgarantie doen stellen ter hoogte van 10% van de overeengekomen koopsom. In plaats van deze bankgarantie te stellen kan koper een waarborgsom storten op de derdengeldenrekening van de notaris ter hoogte van 10% van de overeengekomen koopsom. Ouderdoms- en niet bewonersclausule zijn van toepassing. Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 725.000

Cost of copper (estimated): € 16.350

2% transfer tax (€ 14.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 741.350

3,04%

Yearly

%

€ 36.250

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 725.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, vrijstaande woning

Index

Rooms
5 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
2 badkamers en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen

Areas and volumes

Living area
247 m²
Land area
636 m²
Content
1091 m³
Other enclosed space
16 m²
Building bound outdoor space
26 m²
External storage space
19 m²

Construction and Energy

Year of construction
1910
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Heating
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Nefit Exellent HR 30 (gas gestookt combiketel uit 2002, eigendom)
Energy label
B

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en in woonwijk
Garden
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Parking
Op eigen terrein
Garage type
Aangebouwde stenen garage en carport
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
30-01-2026
Sale date
20-03-2026

Bathroom facilities

Douche, dubbele wastafel, toilet, zitbad, inloopdouche, en wastafel

Additional features

  • Natuurlijke ventilatie en rookkanaal

Maps

Postal code map

Postcode map for 7131

Google Maps

Lichtenvoorde on the map

Spatial overview of the work area in Lichtenvoorde

Residential and neighborhood statistics in Lichtenvoorde

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Lichtenvoorde. In 2026 were there 12.994 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 334.000.

Residents

12.994

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 334.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.400

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

241

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Lichtenvoorde
Year Residents
2021 12.905
2022 12.900
2023 13.010
2024 13.080
2025 13.135
2026 12.994

Annual WOZ value

WOZ value per year in Lichtenvoorde
Year Average WOZ
2021 EUR 242.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 285.000
2024 EUR 302.000
2025 EUR 334.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 3.470 0-15: 1.965 15-25: 1.365 25-45: 2.895 45-65: 3.295

Education level

Hoger

2.670

Praktisch

2.340

Middelbaar

4.540

Origin of residents (2025)

Europa

520

Nederland

11.945

Buiten Europa

675

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 1.037
Appartementen 1.050
Tussenwoningen 1.824
Vrijstaande woningen 1.199
Twee-onder-één-kap woningen 888

Construction period of buildings

Voor 1700 4
1700 tot 1900 39
1900 tot 1925 159
1925 tot 1950 308
1950 tot 1970 1.429
1970 tot 1980 1.317
1980 tot 1990 1.006
1990 tot 2000 495
2000 tot 2010 398
2010 tot 2020 362
2020 en later 157

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

2.067

Label A

1.491

Label B

883

Label D

474

Label F

319

Label G

255

Label E

183

Label A++

141

Label A+

128

Label A++++

44

Label A+++

40

Label A+++++

3

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Lichtenvoorde
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.290 2.990
2021 1.460 3.030
2022 1.150 2.830
2023 920 2.690
2024 890 2.760

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 910 • Electricity: 2.510

Huurwoning

Gas: 680 • Electricity: 1.920

Koopwoning

Gas: 1.010 • Electricity: 3.000

Appartement

Gas: 540 • Electricity: 1.790

Tussenwoning

Gas: 840 • Electricity: 2.420

Vrijstaande woning

Gas: 1.260 • Electricity: 3.780

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Electricity: 2.990

Business activity in Lichtenvoorde (2025)

Handel en HORECA 315
Nijverheid en energie 270
Zakelijke dienstverlening 375
Overheid, onderwijs en zorg 255
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 80
Financiele diensten en onroerendgoed 140
Cultuur, recreatie en overige diensten 180

Total number of company establishments: 1.650

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Lichtenvoorde
Period Crimes
jan 2026 13
jul 2025 24
jun 2025 15
mei 2025 16
mrt 2025 20
mrt 2026 16
nov 2024 29
nov 2025 14
okt 2024 20
okt 2025 23
sep 2024 21
sep 2025 24

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Lichtenvoorde.

Frequently asked questions about living in Lichtenvoorde

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Lichtenvoorde?

Lichtenvoorde telt in 2026 ongeveer 12.994 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lichtenvoorde is in 2025 circa € 334.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lichtenvoorde ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lichtenvoorde?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 241 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lichtenvoorde?

In Lichtenvoorde komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.824 woningen.

Meer houses in Lichtenvoorde

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.