Jump to content
Logo of Mert-K makelaardij

Zeepziedersdreef 24 B

6216RC Maastricht • Limburg

Sold

€ 269.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 7.230

2% transfer tax (€ 5.380) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 276.230

Purchase price /m²: € 3.280

Photo Gallery

Description

Deze woning wordt u aangeboden door Mert-K Makelaardij Gelegen in een keurig onderhouden en geliefd wooncomplex op een uitstekende locatie. Op loopafstand bevinden zich bushaltes, winkels en overige voorzieningen. De binnenstad en het NS-station van Maastricht zijn snel en eenvoudig via openbaar vervoer bereikbaar. Ook de uitvalswegen zijn goed toegankelijk. Er is gratis parkeergelegenheid beschikbaar rondom het complex. Indeling: Souterrain Privéberging van circa 6 m², bereikbaar via een van de twee gezamenlijke bergingen. Voldoende ruimte voor opslag en het stallen van fietsen. Begane grond Verzorgde centrale entree voorzien van video-/bellentableau, brievenbussen en trapopgang. Eerste verdieping Bij binnenkomst valt direct de lichte en open sfeer op. De royale entreehal biedt toegang tot alle vertrekken en is uitgerust met een video-intercominstallatie. Tevens bevindt zich hier de meterkast, een inpandige berging/washok en een gastentoilet. Keuken De gesloten keuken is voorzien van een nette vloer en een complete inbouwkeuken met kookplaat, afzuigkap, koelkast en vaatwasser. Het keukenblad biedt aan beide zijden ruime werkoppervlakken. Vanuit de keuken heeft u toegang tot het gezellige balkon. Bijkeuken Zeer royale bijkeuken – een unicum binnen dit type appartementen – met een elektrische boiler en aansluitingen voor onder andere wasmachine en droger. Woonkamer De ruime en lichte woonkamer is voorzien van grote raampartijen die zorgen voor veel natuurlijk daglicht. De moderne laminaatvloer en strak gestuukte wanden dragen bij aan de verzorgde uitstraling. De sfeervolle gashaard biedt niet alleen gezelligheid, maar ook extra warmte. Wat opvalt zijn de prachtige zichtlijnen op het omliggende groen en de moderne lanen. Slaapkamer & Badkamer De twee slaapkamers zijn gesitueerd aan de achterzijde van het appartement en bieden voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en een kledingkast. De badkamer is functioneel van opzet en is voorzien van een nieuwe tegelvloer. Buiten Het appartement heeft een balkon zowel aan voorzijde als aan de achterzijde. Bijzonderheden Keurig onderhouden appartement van 80 m2 Kunststof kozijnen met isolerende beglazing (vernieuwd in 1984 en 2012) Vrij en groen uitzicht aan de achterzijde; schaduwrijke ligging aan de voorzijde Gelegen nabij winkels en op korte afstand van het historische centrum van Maastricht VvE-bijdrage: € 192,- per maand (exclusief voorschot blokverwarming van € 138,-) Disclaimer Deze informatie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld door Mert-K Makelaardij. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend. De woning is opgemeten volgens de NEN2580-norm; geringe afwijkingen zijn mogelijk. Wij adviseren u om de woning zelf in te meten voor exacte maatvoering. Er komt pas een rechtsgeldige koopovereenkomst tot stand na ondertekening door zowel koper als verkoper.

Mortgage berekenen

€ 269.000

Cost of copper (estimated): € 7.230

2% transfer tax (€ 5.380) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 276.230

2,78%

Yearly

%

€ 13.450

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 269.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, portiekflat

Index

Rooms
5 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
4 woonlagen
Located on
1e woonlaag

Areas and volumes

Living area
82 m²
Content
260 m³
External storage space
6 m²

Construction and Energy

Year of construction
1965
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas en HR-glas
Heating
Blokverwarming
Warm water
Elektrische boiler (huur)
Energy label
C

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Salvage
Inpandig
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
15-05-2025
Sale date
10-07-2025

Bathroom facilities

Douche en wastafel

Additional features

  • Natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 6216

Google Maps

Geographical overview Maastricht

Geographic orientation and real estate agent density in Maastricht

Residential and neighborhood statistics in Maastricht

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Maastricht. In 2026 were there 126.026 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 313.000.

Residents

126.026

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 313.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.900

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

7.537

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Maastricht
Year Residents
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Annual WOZ value

WOZ value per year in Maastricht
Year Average WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Education level

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origin of residents (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Construction period of buildings

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

15.755

Label A

13.753

Label B

10.777

Label D

6.853

Label G

6.274

Label E

5.553

Label F

5.314

Label A+

1.868

Label A+++

1.155

Label A++

762

Label A++++

196

Label A+++++

5

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Maastricht
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricity: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricity: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricity: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricity: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricity: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricity: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricity: 2.970

Business activity in Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Total number of company establishments: 14.555

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Maastricht
Period Crimes
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Maastricht.

Frequently asked questions about living in Maastricht

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer houses in Maastricht

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.