Jump to content
Logo of Maalderink & Lutke Willink

Waalderweg 40

7263RV Mariënvelde • Gelderland

Sold

€ 695.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 15.750

2% transfer tax (€ 13.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 710.750

Purchase price /m²: € 3.407

Photo Gallery

Description

Voor deze prachtige aanbieding nemen wij u graag mee naar Mariënvelde, een leuk klein dorpje midden in de Achterhoek. Aan de Waalderweg 40 bieden wij u deze woonboerderij met aangelegd voedselbos aan. Het is een ideale plek voor de liefhebbers die natuur waarderen zoals deze is. De eigenaar hierover aan het woord… “Wonen met uitzicht, bloesems en oogst - een plek om verliefd op te worden. In het vroege voorjaar ontwaakt de natuur om je heen. De fruitbomen komen in volle bloei, hun geurende bloesems kleuren het landschap zachtroze en wit. Terwijl je door de boomgaard wandelt, hoor je het zoemen van de eerste bijen en voel je de eerste warme zonnestralen op je gezicht. In de zomer verandert deze plek in een fruitige snoepwereld. Rijpe bessen hangen uitnodigend aan de struiken, klaar om geplukt te worden. Het is het seizoen van lange dagen, buiten ontbijten en genieten van het pure, verse fruit dat je zelf hebt verzameld. En dan komt de herfst, met haar rijke kleuren en overvloed. De appel- en perenbomen buigen onder het gewicht van hun oogst. De geur van vers geplukte appels vult de lucht, en je weet: dit is het ritme van het land, het gevoel van thuiskomen. Hier woon je niet alleen, je leeft met de seizoenen. Elke dag brengt iets nieuws, iets moois. Een plek waar natuur en comfort samenkomen - een plek om te koesteren”. De woonboerderij is oorspronkelijk gebouwd in 1954. Rond 1979/1980 is er een nieuwe buitengevel aangebracht met isolerende voorzieningen. Nadien is het geheel regelmatig deels gemoderniseerd. Neemt niet weg dat de nieuwe eigenaar zijn eigen visie op onderdelen kan invullen. Met een woonoppervlakte van 204 m² is de woning als volgt ingedeeld: Begane grond: entree/hal vanuit de zijgevel van de woning met doorgang naar respectievelijk eetkamer/woonkamer, vernieuwde keuken, aansluitend een royale bijkeuken met separate berging. Vanuit de entree/hal tevens toegang tot het toilet, hal en een slaapkamer. Verdieping: vaste trap met vide geeft toegang tot de overloop, van waaruit drie slaapkamer, de badkamer en berging bereikbaar is. Achter de woning staat een schuur met een oppervlakte van 81 m², ingedeeld met een afsluitbare berging, voormalige stalruimte, een carport en een afdak aan de achterzijde. Naast deze schuur is de stelling gesitueerd met in totaal 12 zonnepanelen. De totale perceelsoppervlakte is 3.305 m², waarvan de voedseltuin circa 1.500 m² groot is. Op de verschillende foto’s kunt u de fijne sfeer proeven van deze mooie aanbieding, ook zoals het er in het voorjaar/zomer uitziet. Maar liever nodigen wij u uit om het geheel te komen bekijken en de mogelijkheden te bespreken. Neem daarom contact met ons op en wij leiden u graag rond.

Mortgage berekenen

€ 695.000

Cost of copper (estimated): € 15.750

2% transfer tax (€ 13.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 710.750

3,04%

Yearly

%

€ 34.750

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 695.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Index

Rooms
6 rooms
Bedrooms
4 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen

Areas and volumes

Living area
204 m²
Land area
3305 m²
Content
745 m³
Building bound outdoor space
3 m²
External storage space
81 m²

Construction and Energy

Year of construction
1951
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
Heating
Cv-ketel en houtkachel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Intergas HR Combi (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Energy label
C

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Buiten bebouwde kom, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht
Garden
Tuin rondom
Salvage
Vrijstaande stenen berging
Parking
Op eigen terrein
Garage type
Carport en garage mogelijk

Planning

Available since
09-01-2026
Sale date
08-04-2026

Bathroom facilities

Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Additional features

  • Glasvezelkabel en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 7263

Google Maps

Geographical overview Mariënvelde

Explore Mariënvelde and the surrounding areas

Residential and neighborhood statistics in Mariënvelde

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Mariënvelde. In 2026 were there 939 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 390.000.

Residents

939

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 390.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 29.300

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

5

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Mariënvelde
Year Residents
2021 900
2022 900
2023 925
2024 930
2025 925
2026 939

Annual WOZ value

WOZ value per year in Mariënvelde
Year Average WOZ
2021 EUR 288.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 340.000
2024 EUR 353.000
2025 EUR 390.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 200 0-15: 165 15-25: 120 25-45: 205 45-65: 285

Education level

Hoger

170

Praktisch

140

Middelbaar

400

Origin of residents (2025)

Europa

30

Nederland

870

Buiten Europa

30

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 25
Appartementen 49
Tussenwoningen 29
Vrijstaande woningen 177
Twee-onder-één-kap woningen 104

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 13
1900 tot 1925 24
1925 tot 1950 53
1950 tot 1970 104
1970 tot 1980 39
1980 tot 1990 36
1990 tot 2000 28
2000 tot 2010 46
2010 tot 2020 19
2020 en later 21

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

65

Label A

60

Label G

50

Label B

45

Label D

40

Label F

37

Label E

15

Label A+++

8

Label A+

2

Label A++++

2

Label A++

0

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Mariënvelde
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.520 3.670
2021 1.680 3.740
2022 1.350 3.570
2023 1.060 3.370
2024 1.020 3.400

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 720 • Electricity: 2.440

Huurwoning

Gas: 1.060 • Electricity: 2.740

Koopwoning

Gas: 1.060 • Electricity: 3.490

Appartement

Gas: 1.060 • Electricity: 2.800

Tussenwoning

Gas: 760 • Electricity: 2.440

Vrijstaande woning

Gas: 1.170 • Electricity: 3.830

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.000 • Electricity: 3.170

Business activity in Mariënvelde (2025)

Handel en HORECA 15
Nijverheid en energie 20
Zakelijke dienstverlening 15
Overheid, onderwijs en zorg 15
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 0
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 15

Total number of company establishments: 120

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Mariënvelde
Period Crimes
jan 2026 0
jul 2025 0
jun 2025 0
mei 2025 0
mrt 2025 2
mrt 2026 1
nov 2024 2
nov 2025 1
okt 2024 0
okt 2025 1
sep 2024 0
sep 2025 0

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Mariënvelde.

Frequently asked questions about living in Mariënvelde

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Mariënvelde?

Mariënvelde telt in 2026 ongeveer 939 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Mariënvelde?

De gemiddelde WOZ-waarde in Mariënvelde is in 2025 circa € 390.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Mariënvelde?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Mariënvelde ligt rond € 29.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Mariënvelde?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 5 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Mariënvelde?

In Mariënvelde komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 177 woningen.

Meer houses in Mariënvelde

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.