Jump to content
Logo of Beltman Makelaars Berkelland B.V.

Van Tuyll van Serooskerkenweg 24

7261CX Ruurlo • Gelderland

Sold

€ 695.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 15.750

2% transfer tax (€ 13.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 710.750

Purchase price /m²: € 0

Photo Gallery

Description

TOEKOMSTIG BESTENDIG WONEN BEGINT HIER! Aan de karakteristieke Van Tuyll van Serooskerkenweg, aan de rand van het gezellige dorp Ruurlo, staat deze vrijstaande, keurig onderhouden woning op een royaal perceel. Hier woont u in alle rust, met volop privacy én ruimte – zowel binnen als buiten. De woning biedt levensloopbestendig wonen dankzij de prettige indeling, met alle voorzieningen op de begane grond. Ruurlo is een actief dorp in de Achterhoek, omringd door natuur en bekend om het statige Kasteel Ruurlo. U vindt er alle dagelijkse voorzieningen, scholen, winkels en gezellige horeca. Dankzij het eigen trein- en busstation is het dorp goed bereikbaar, ook zonder auto. Hier woont u rustig en groen, met alle comfort binnen handbereik. PERCEEL De woning ligt op een groot, zonnig perceel met een fraai aangelegde tuin vol groen, terrassen en beschutte plekjes. Een echt paradijs voor tuinliefhebbers! Op het perceel bevindt zich een waterpuls, ideaal voor het besproeien van de tuin en het duurzaam gebruiken van grondwater op eigen terrein. De tuin is verder voorzien van een ruim houten tuinhuis, een houtopslag, een vrijstaande stenen schuur en een aangebouwde stenen garage – ideaal voor opslag, hobby of werk aan huis. INDELING Begane grond: In de ontvangsthal vindt u een meterkast, toiletruimte met zwevend closet en fontein. De ruime woonkamer met een PVC vloer, stookkanaal, schouw en een open haard als sfeervol middelpunt. De gezellige zitkuil geeft de ruimte extra diepte en charme. Via de tuindeuren staat u zo in de tuin – perfect voor zomerse dagen. De open keuken is praktisch en compleet, voorzien van een inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven en koelkast – ideaal voor dagelijks gebruik of uitgebreid koken. Op de begane grond bevinden zich maar liefst vier slaapkamers, waarvan twee met vaste kasten en één met rolluik, ideaal voor comfort en verduistering. De badkamer is fris en verzorgd met een douche, wastafel met meubel en een zwevend toilet. Bouwjaar:1974. Perceel: 1.641 m². Inhoud: ca. 750 m³. Woonoppervlakte: ca. 171 m². Overige inpandige ruimte: ca. 32 m². Gebouw gebonden buitenruimte: ca. 7 m². Externe bergruimte: ca. 38 m². Verwarming: hybride warmtepomp (bouwjaar: 2023) Warm water cv-ketel Atag (bouwjaar:2017). Isolatie: vloer-/ grotendeels muur-/ glasisolatie. Energielabel: C. Bijzonderheden: levensloopbestendig, ruime aangebouwde stenen garage en vrijstaande stenen schuur achter de woning.

Mortgage berekenen

€ 695.000

Cost of copper (estimated): € 15.750

2% transfer tax (€ 13.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 710.750

3,04%

Yearly

%

€ 34.750

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 695.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, vrijstaande woning

Index

Rooms
5 rooms
Bedrooms
4 bedrooms
Bathrooms
2 badkamers en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag

Areas and volumes

Living area
171 m²
Land area
1641 m²
Content
750 m³
Other enclosed space
32 m²
Building bound outdoor space
7 m²
External storage space
38 m²

Construction and Energy

Year of construction
1974
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heating
Open haard, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Warm water
Cv-ketel
Energy label
C

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan bosrand, aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Garden
Tuin rondom
Salvage
Vrijstaande stenen berging
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Aangebouwde stenen garage
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
18-08-2025
Sale date
20-02-2026

Bathroom facilities

2 inloopdouches, toilet, 2 wastafels, en wastafelmeubel

Garage facilities

Elektrische deur en elektra

Additional features

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en rookkanaal

Maps

Postal code map

Postcode map for 7261

Google Maps

Geographical overview Ruurlo

Discover where agents are active in Ruurlo

Residential and neighborhood statistics in Ruurlo

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Ruurlo. In 2026 were there 7.780 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 441.000.

Residents

7.780

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 441.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 34.100

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

175

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Ruurlo
Year Residents
2021 7.730
2022 7.755
2023 7.775
2024 7.760
2025 7.760
2026 7.780

Annual WOZ value

WOZ value per year in Ruurlo
Year Average WOZ
2021 EUR 308.000
2022 EUR 341.000
2023 EUR 417.000
2024 EUR 426.000
2025 EUR 441.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 2.465 0-15: 895 15-25: 815 25-45: 1.315 45-65: 2.300

Education level

Hoger

1.590

Praktisch

1.290

Middelbaar

2.760

Origin of residents (2025)

Europa

265

Nederland

7.210

Buiten Europa

280

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 425
Appartementen 597
Tussenwoningen 600
Vrijstaande woningen 1.153
Twee-onder-één-kap woningen 791

Construction period of buildings

Voor 1700 2
1700 tot 1900 121
1900 tot 1925 254
1925 tot 1950 285
1950 tot 1970 615
1970 tot 1980 481
1980 tot 1990 444
1990 tot 2000 561
2000 tot 2010 517
2010 tot 2020 137
2020 en later 162

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label B

874

Label A

845

Label C

663

Label G

396

Label D

336

Label F

135

Label E

94

Label A+++

72

Label A+

65

Label A++

40

Label A++++

4

Label A+++++

2

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Ruurlo
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.460 3.160
2021 1.640 3.220
2022 1.280 3.060
2023 1.040 2.940
2024 1.010 2.990

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 890 • Electricity: 2.360

Huurwoning

Gas: 800 • Electricity: 2.120

Koopwoning

Gas: 1.120 • Electricity: 3.220

Appartement

Gas: 880 • Electricity: 2.440

Tussenwoning

Gas: 840 • Electricity: 2.350

Vrijstaande woning

Gas: 1.300 • Electricity: 3.710

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.030 • Electricity: 2.980

Business activity in Ruurlo (2025)

Handel en HORECA 185
Nijverheid en energie 110
Zakelijke dienstverlening 245
Overheid, onderwijs en zorg 165
Landbouw, bosbouw en visserij 155
Vervoer, informatie en communicatie 45
Financiele diensten en onroerendgoed 45
Cultuur, recreatie en overige diensten 100

Total number of company establishments: 1.040

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Ruurlo
Period Crimes
jan 2026 4
jul 2025 17
jun 2025 24
mei 2025 18
mrt 2025 15
mrt 2026 10
nov 2024 12
nov 2025 5
okt 2024 7
okt 2025 10
sep 2024 10
sep 2025 12

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Ruurlo.

Frequently asked questions about living in Ruurlo

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Ruurlo?

Ruurlo telt in 2026 ongeveer 7.780 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ruurlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ruurlo is in 2025 circa € 441.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ruurlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ruurlo ligt rond € 34.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ruurlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 175 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ruurlo?

In Ruurlo komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.153 woningen.

Meer houses in Ruurlo

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.