Jump to content
Logo of Peter van den Top makelaars

Dr. Colijnstraat 15 C

3904EL Veenendaal • Utrecht

Sold

€ 449.500 k.k.

Cost of copper (estimated): € 10.840

2% transfer tax (€ 8.990) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 460.340

Purchase price /m²: € 5.762

Photo Gallery

Description

Dit instapklare appartement voelt vanaf het eerste moment verzorgd en comfortabel aan. De moderne afwerking, rustige uitstraling en prettige maatvoering maken dit een woning waar u zonder grote aanpassingen kunt intrekken. Met een woonoppervlakte van circa 78 m² en een praktische driekamerindeling biedt het appartement volop ruimte om fijn te wonen, met voldoende flexibiliteit voor werken aan huis of logeren. Het geheel maakt deel uit van een net en goed onderhouden complex, voorzien van een lift en een ruime eigen berging in de onderbouw. Ook aan buitenruimte is gedacht: het balkon vormt een waardevolle verlenging van het wooncomfort en biedt een fijne plek om even buiten te zitten. Parkeren kan eenvoudig in de directe omgeving van het complex. Dit is een appartement dat rust en gemak uitstraalt, met een logische indeling en een afwerking die aansluit bij de woonwensen van nu. Een prettige woonplek voor wie comfortabel wil wonen in een overzichtelijke en verzorgde omgeving. De buurt De Dr. Colijnstraat ligt in een rustige en verzorgde woonomgeving in Veenendaal, met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Winkels, supermarkten en horecagelegenheden bevinden zich op korte afstand, net als scholen en sportvoorzieningen. Ook groen is volop aanwezig in de directe omgeving, wat het prettig maakt om even een wandeling te maken of buiten te ontspannen. De bereikbaarheid is uitstekend. Zowel het centrum van Veenendaal als het openbaar vervoer zijn eenvoudig te bereiken en ook de uitvalswegen richting de A12 liggen op korte afstand. Hierdoor woont u hier rustig, maar met een uitstekende verbinding naar omliggende plaatsen en steden. Via de verzorgde centrale entree betreedt u het complex. Hier vindt u de brievenbussen en het bellentableau, waarna u toegang heeft tot het trappenhuis en de lift. Alles oogt netjes en goed onderhouden, wat direct een verzorgde indruk geeft. Vanuit de centrale hal bereikt u tevens de bergingen in de onderbouw, waaronder de bij het appartement behorende privéberging. Deze is ideaal voor het stallen van fietsen en het opbergen van spullen die u niet dagelijks nodig heeft. Eenmaal in het appartement vallen direct de lichte afwerking en de rustige uitstraling op. De diepe hal is voorzien van de meterkast en verleend toegang tot alle leefvertrekken. Middels een stijlvolle stalen deur loopt u door naar de woonkamer, waar grote ramen zorgen voor een open gevoel en een aangename sfeer. Er is voldoende plek voor een comfortabele zithoek, en een eettafel past met gemak in de ruime keuken, waardoor wonen en tafelen hier moeiteloos samengaan. De keuken is modern uitgevoerd met een recht keukenmeubel in een lichte kleurstelling. U beschikt over diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, combi-oven, koelkast en vaatwasser. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot het balkon, wat de leefruimte op een natuurlijke manier verlengt. De twee slaapkamers zijn rustig gelegen, licht en prettig van formaat. Beide kamers zijn verzorgd afgewerkt, en voorzien van hoge ramen en vaste kasten. De hoofdslaapkamer grenst tevens aan het balkon. De moderne badkamer is strak afgewerkt en voorzien van een ligbad, aparte regendouche en een modern wastafelmeubel. Daarnaast is er een separate toiletruimte, uitgevoerd in dezelfde verzorgde stijl. Buitenruimte Het overdekte balkon is een fijne plek om even buiten te zijn. Er is voldoende ruimte voor een zitje, waardoor u hier kunt genieten van een kop koffie in de ochtend of een rustig moment aan het einde van de dag. Dankzij de ligging en de hoogte ervaart u hier voldoende privacy. In de onderbouw beschikt u over een eigen berging, en aan de achterzijde van het complex heeft u een eigen parkeerplaats. Bijzonderheden • Modern afgewerkt driekamerappartement • Woonoppervlakte: ca. 78 m² • Lift aanwezig in het complex • Ruim balkon met zitmogelijkheden • Energielabel A • Eigen berging in de onderbouw • Eigen parkeerplaats • Vloerverwarming aanwezig Dit appartement biedt een comfortabele en verzorgde woonomgeving waar u direct kunt intrekken. De combinatie van ruimte, licht en een moderne afwerking maakt dit een bijzonder prettige plek om thuis te komen. Bent u op zoek naar een instapklaar appartement met alles binnen handbereik? Dan nodigen wij u van harte uit om dit zelf te ervaren tijdens een bezichtiging. Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens, tekeningen en schaal kunnen geen aanspraken worden ontleend. De vermelde informatie is van algemene aard en is niet meer dan een vrijblijvende uitnodiging om in onderhandeling te treden. Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 449.500

Cost of copper (estimated): € 10.840

2% transfer tax (€ 8.990) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 460.340

2,78%

Yearly

%

€ 22.475

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 449.500 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, galerijflat

Index

Rooms
4 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag
Located on
3e woonlaag

Areas and volumes

Living area
78 m²
Content
258 m³
Building bound outdoor space
10 m²
External storage space
8 m²

Construction and Energy

Year of construction
2012
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heating
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming
Warm water
Stadsverwarming
Energy label
A

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan drukke weg en in woonwijk
Salvage
Inpandig
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planning

Available since
24-12-2025
Sale date
01-03-2026

Bathroom facilities

Inloopdouche, ligbad, wastafel, en wastafelmeubel

Additional features

  • Buitenzonwering
  • frans balkon
  • mechanische ventilatie
  • en natuurlijke ventilatie

Maps

Postal code map

Postcode map for 3904

Google Maps

Veenendaal on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Veenendaal

Residential and neighborhood statistics in Veenendaal

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Veenendaal. In 2026 were there 70.799 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 394.000.

Residents

70.799

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 394.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.400

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

2.223

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Veenendaal
Year Residents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Annual WOZ value

WOZ value per year in Veenendaal
Year Average WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Education level

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origin of residents (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

8.354

Label C

8.320

Label B

5.401

Label D

2.259

Label E

1.833

Label G

1.497

Label F

1.367

Label A+

999

Label A+++

962

Label A++

716

Label A++++

77

Label A+++++

15

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Veenendaal
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricity: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricity: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricity: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricity: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricity: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricity: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricity: 3.160

Business activity in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Total number of company establishments: 9.020

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Veenendaal
Period Crimes
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Veenendaal.

Frequently asked questions about living in Veenendaal

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer houses in Veenendaal

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.